Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 650
  • 761
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 127
Кипрянови молитви НЕ МОЖЕ да си четем сами.Дори всички попове не ги четата/ за това вероятно е отказал попа/ четат се в малко на брой определени църкви .В София доколкото знам са само две : Света Неделя и тази на женския пазар /ни помня как се казва/ .

# 391
  • Мнения: 620
idi: По твоите думи само май определени хора/попове имат право да искат от светците помощ. Брех да му се не види - не знаех че толкова привилигировани хора имало само те да могат да искат помощ отгоре... И при това за който те преценят че си струва или има нужда. Я слез на земята малко - поповете нали и те са хора, малко по-дълбоко инициирани в християнството, но пак си остават хора. Това, че по-дълбоката инициация им дава по-голям достъп до определени сили от християнския егрегор (защото точно това се получава на практика, независимо дали се харесва на някой или не), съвсем не значи, че и на други е отказана привилегията сами да търсят и молят за помощта им. То и затова се нарича молитва - измолваш помощ за себе си или за някой нуждаещ се, пък отгоре преценят каква ще е тя и по какъв начин ще се даде.

# 392
  • Мнения: 360
Всеки четвъртък в църквата Св. Андрей на ул. Опълченска-мисля, че от 9 и 30 ч . се четат, но трябва да се носи шишенце за вода, която след молитвите всеки си налива от специален казан, над който попа е чел, свещ, питка в която се слага свещта, дреха, която също се слага на една маса около казана.Мисля, че това беше и не съм напълно сигурна за часа-само си спомням, че там е зелена зона и няколко пъти пращах смс-така, че може би да беше и от 11 ч.

# 393
  • Мнения: 17
Е да се включа и аз. След обиколка по-голямата част от "врачките" коментирани тук за период от около 3 години искам да ви кажа, че познаваемост няма. Всички предвиждаха положително развитие на ситуацията, е да ама не. Последно четох, че се коментира Мариана от Люлин1, много позитивна жена, приятна, но познаваемост 0... Ина от Женския пазар, горе-долу точно описание на характери, но пак познаваемост 0, Таня-0, леля Искра милата нищо не оцели. Няколко астроложки прогнозираха правилно кариерното ми развитие, но по основния въпрос 0.

# 394
  • Мнения: 35
Е да се включа и аз. След обиколка по-голямата част от "врачките" коментирани тук за период от около 3 години искам да ви кажа, че познаваемост няма. Всички предвиждаха положително развитие на ситуацията, е да ама не. Последно четох, че се коментира Мариана от Люлин1, много позитивна жена, приятна, но познаваемост 0... Ина от Женския пазар, горе-долу точно описание на характери, но пак познаваемост 0, Таня-0, леля Искра милата нищо не оцели. Няколко астроложки прогнозираха правилно кариерното ми развитие, но по основния въпрос 0.
При мен е същата работа! Тук горе някой е писал, че по пътя на логиката няма как да има толкова ясновидци в България! След моята доста дълга обиколка по врачките, коментирани тук за период от 4 г.,  нямат НИКАКВА познаваемост! Първо, че нищо не са ми казали за конкретен случай, а второ - казвали са универсални работи, подходящи за всеки човек в моята ситуация!

# 395
  • Мнения: 53
Да се включа и аз с дискусията за водата. Преди няколко години моя близка започна да боледува и да задълбочава. Не знам колко пъти й смениха диагнозата, но общо взето всяко ново лечение уж й помагаше временно. И на църква ходи и на врачки,но оправия нямаше. Та магии разваляне, та молитви четоха, маса пари хвърли. Накрая намери човек, който й каза, че е минала през такава вода, от кого е било и как да постъпи. Както дойде всичко, така си и отиде. Има някаква сила тази вода, но на дали само се пръска с нея, вероятно и друго се прави към нея.

# 396
  • Мнения: 35
Да се включа и аз с дискусията за водата. Преди няколко години моя близка започна да боледува и да задълбочава. Не знам колко пъти й смениха диагнозата, но общо взето всяко ново лечение уж й помагаше временно. И на църква ходи и на врачки,но оправия нямаше. Та магии разваляне, та молитви четоха, маса пари хвърли. Накрая намери човек, който й каза, че е минала през такава вода, от кого е било и как да постъпи. Както дойде всичко, така си и отиде. Има някаква сила тази вода, но на дали само се пръска с нея, вероятно и друго се прави към нея.
И как е постъпила? Какво е направила? Нека все пак да разберем - затова е форум! При кого е ходила? Щом казваш, може би е така...

# 397
  • Мнения: 1 831
Да се включа и аз с дискусията за водата. Преди няколко години моя близка започна да боледува и да задълбочава. Не знам колко пъти й смениха диагнозата, но общо взето всяко ново лечение уж й помагаше временно. И на църква ходи и на врачки,но оправия нямаше. Та магии разваляне, та молитви четоха, маса пари хвърли. Накрая намери човек, който й каза, че е минала през такава вода, от кого е било и как да постъпи. Както дойде всичко, така си и отиде. Има някаква сила тази вода, но на дали само се пръска с нея, вероятно и друго се прави към нея.
И как е постъпила? Какво е направила? Нека все пак да разберем - затова е форум! При кого е ходила? Щом казваш, може би е така...
И аз чакам отговор . Peace

# 398
  • Мнения: 53
Споделих само мнение не, за да дам рецепта или да насочвам към някого, а за водата, че вярвам в негативните последици от нея. Какво точно прави близката ми, не знам, никога не го сподели. Ходи при някакъв стар турчин в родопските села, но не ходжа. Обикновен човек. На мъжа й колежка беше от съседно село и помня, че заедно ходиха. Лично аз никога не съм ходила там.

# 399
  • Мнения: 1 262
Някой знае ли дали Валерия Христова от Велико Търново гледа. Преди много теми беше казано, че е спряла или, че поне вече не гледа в София. Телефоните, които са написани на 1-вата страница не са актуални от много години. Има ли някой, който скоро да е ходил при нея?

# 400
  • Мнения: 1
Здравейте. От доста години следя темата, дори съм изказвала мнение за леля Искра, както всички я наричат. Искам да попитам за Мариана от София. Гледа на карти и кафе. Преди време бях прочела положителен коментар за нея, а и съм ходила. Някои неща ми позна, други не. Моля, ако някой има впечатление за нея да сподели. Също така искам да изкажа лично мнение за Веселина Здравчева. Три пъти съм ходила при нея (имам опит при "врачки и гледачки" и нищо не казвам ) само кимам, не давам предварителна информация за себе си. Веселина всеки път през първите 10-тина минути каквото казва за мен е истина. Ходенията ми са през година, две, и всеки път казва моето "положение", лично или здравословно с точност. За жалост нищо конкретно относно най-важният въпрос, само бегло се споменава. Но иначе мога да кажа, че има попадения. Това е за сега и още веднъж моля за сбъднати или не сбъднати предсказания от Мариана. Благодаря!

# 401
  • Мнения: X
Търся от София, човек който не ти иска такси и е готов да ти помогне безвъзмездно , не да ти иска 200-300 за всичко което ти се сетиш на всяко посещение, спешно е, проблемът е неотложен и нетърпим  bouquet

# 402
  • Мнения: 35
Търся от София, човек който не ти иска такси и е готов да ти помогне безвъзмездно , не да ти иска 200-300 за всичко което ти се сетиш на всяко посещение, спешно е, проблемът е неотложен и нетърпим  bouquet
Ами, всеки ще използва това че проблемът ти е неотложен....и ще иска пари...на тях им е за пари!

# 403
  • Мнения: 41
Здравейте! Някой има ли мнение за Марияна Табакова от Пловдив? Някой посещавал ли я е?

# 404
  • Мнения: 822
Някой звънял ли е на Рени Анастасова в Психологичен портрет? Тя отговаря там на тел. без добавена стойност на минута! Слушам я няколко пъти! Много конкретно и подробно обяснява без универсални работи, а направо раздъвква всичко, но не знам дали не й се обаждат свои или подставени хора! Какво е мнението ви?

Общи условия

Активация на акаунт