Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 418
  • 761
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Здравейте,

имам едно питане към тези които са били при Мария Пенчева от Ямбол, от позиция на времето можете ли да споделите дали е познала нещо?

Благодаря на всички!

От позицията на времето мога да кажа,че ми позна,че ще ме приемат в университета и позна оценките от приемните;позна за една две продажби на имот.

Не позна за за сегашните ми изпити-няма да имашп проблем-имам и то огромен;Не е познавала никога за отношенията ми с мъжете.Нито за предишния,нито за сегашния.До две години трябваше да съм омъжена-за първи път ходих при нея на 07.07.2014.

Иначе все ми предсказва,че ще срещна един пъстроок,ще срещна някой на път-не съм срещнала никого.

Каза,че и на мен,и на майка ми ни предстои операция-нямаме операции гарантирано,освен ако не се смята по едно вадене на нокът,но тя говореше за сериозни неща-гинекологичен за нея и онко за мен.

За бившия ми говореше-има приятелка,магии му правела-никаква приятелка не е имал и продължава да няма-човекът има друг проблем.
За настоящия-ще стане...той е готов...няма да стане...абе,остави го,той не е за теб...има дете...няма дете...къде се навираш там...-това са предсказанията.
Почти се докоснах  до истината и тя е съвсем различна.

От позицията на времето ставам все по-недоволна!

Последна редакция: нд, 18 сеп 2016, 14:21 от Анонимен

# 451
  • Мнения: X
Аз мислех тъкмо тия дни да пиша за Мария, че се сбъднаха 2 от предсказанията й, само че точно 1 година по-късно от предреченото. Беше ми казала, че ще се запозная с нов човек септември миналата година, а то взе че сега стана, позна и буквата му, но дали не е налучкала не знам. Другото, което се сбъдна беше смяна на жилище.
Обаче ми каза за бившия приятел, че е с друга и няма да ме потърси никога повече, а то стана точно обратното, така че не позна за това Simple Smile 

Мисля че в предсказанията е добра, но не може да уцели сроковете.

Била съм само веднъж при нея миналото лято.

# 452
  • Мнения: 1 327
за коя Мария става въпрос?  Rolling Eyes
не мога да ви следя редовно, но идвам да кажа че се случиха още две неща, които ми бяха предречени от Румяна Ковачева от Русе.  Simple Smile има дарба жената
но съм в търсене отново, така че ако някой знае нещо за Русе да ми пише  Praynig

# 453
  • Мнения: 6
за коя Мария става въпрос?  Rolling Eyes
не мога да ви следя редовно, но идвам да кажа че се случиха още две неща, които ми бяха предречени от Румяна Ковачева от Русе.  Simple Smile има дарба жената
но съм в търсене отново, така че ако някой знае нещо за Русе да ми пише  Praynig
Мина много време чакайки прогнозите на Пепа от Хаджи Димитър,минаха години но уви нищо не се сбъдна....Има ли някой на който все пак е познала?

# 454
  • Мнения: X
Здравейте, за  София, от която сте доволни за предсказване в личните отношения ще ми препоръчате ли....  Simple Smile Благодаря.

# 455
  • Мнения: X
Здравейте, за  София, от която сте доволни за предсказване в личните отношения ще ми препоръчате ли....  Simple Smile Благодаря.

Аз за София съм писала много пъти, без никакви конкретни отзиви, конкретни суми не мога да отделя, имам тежък проблем, и търся съдействие но не срещу 200 и на горе  Peace

# 456
  • Мнения: 75
Здравейте! Аз преди време бях ходила при Махмут от Пловдив и доста неща се сбъднаха, но има и такива, които още не да се случили. Ще бъда благодарна, ако някой публикува актуален негов телефон, защото съм го изгубила през годините. И ако някой е открил ясновидец в Пловдив, който познава, моля да сподели:)

# 457
  • Мнения: 25
Здравейте, за  София, от която сте доволни за предсказване в личните отношения ще ми препоръчате ли....  Simple Smile Благодаря.

Аз за София съм писала много пъти, без никакви конкретни отзиви, конкретни суми не мога да отделя, имам тежък проблем, и търся съдействие но не срещу 200 и на горе  Peace
Цеца от Надежда мисля,че ще ти помогне аз ходих каза ми някой неща но съм и загубил номера. Моля ако някой го има да го даде.

# 458
  • София
  • Мнения: 1 127
Здравейте, за  София, от която сте доволни за предсказване в личните отношения ще ми препоръчате ли....  Simple Smile Благодаря.

Аз за София съм писала много пъти, без никакви конкретни отзиви, конкретни суми не мога да отделя, имам тежък проблем, и търся съдействие но не срещу 200 и на горе  Peace
Цеца от Надежда мисля,че ще ти помогне аз ходих каза ми някой неща но съм и загубил номера. Моля ако някой го има да го даде.


Има го в анкетата.Цеца от Надежда е малко рисков фактор.Има периоди , в които познава и такива , в които говори общи приказки.Казвам го от личен опит.Ходила съм три пъти при нея.Първия път ме изуми и позна много неща , които вече с факт.Втория път ми наговори куб общи приказки.Третия път просто заведох една позната и седнах на майтап да ми гледа - горе доле позна , но имаше и порцията общи приказки.

# 459
  • Мнения: 25
Здравейте, за  София, от която сте доволни за предсказване в личните отношения ще ми препоръчате ли....  Simple Smile Благодаря.

Аз за София съм писала много пъти, без никакви конкретни отзиви, конкретни суми не мога да отделя, имам тежък проблем, и търся съдействие но не срещу 200 и на горе  Peace
Цеца от Надежда мисля,че ще ти помогне аз ходих каза ми някой неща но съм и загубил номера. Моля ако някой го има да го даде.


Има го в анкетата.Цеца от Надежда е малко рисков фактор.Има периоди , в които познава и такива , в които говори общи приказки.Казвам го от личен опит.Ходила съм три пъти при нея.Първия път ме изуми и позна много неща , които вече с факт.Втория път ми наговори куб общи приказки.Третия път просто заведох една позната и седнах на майтап да ми гледа - горе доле позна , но имаше и порцията общи приказки.
Ами коя може да се препоръча с точно ясновидство в София?

# 460
  • Мнения: 822
Те и аз следя темата и чакам да напишат хората за някоя, която е познава на всички..А която познава и е ясновидка, а не е шарлатанка, значи ще познава на всеки човек....Но няма засега такава, не съм прочела тук за такава! Аз съм много ходила по врачки, но са ме ментрили, лъгали, куп общи приказки, тук-таме има попадение - това не е нищо, никакво не е ясновидство е това.

# 461
  • Мнения: 6
Здравейте дами аз  съм нова можете ли да ме насочите към някоя ясновидка или гледачка в Бургака област. Благодаря предварително.

# 462
  • Мнения: 75
Ох, момичета, извинявайте, че пак питам, но никой ли незнае координати на Махмут от Пловдив? Звъня и на двата публикувани телефона- единият ми дава, че няма такъв номер, а на другият- никой не вдига. Дали още гледа?

# 463
  • Мнения: 111
Момичета, моля за информация за Таня от Люлин, доволни или не?
Благодаря!

# 464
  • Мнения: 822
Напоследък само питаме, кой кого е посещавал, дали тази или онази познава! Никой нищо не споделя за ясновидките и не отговаря във форума на въпросите на другите! Така се обезсмисля форумът! Аз отдавна не съм ходила по врачки.....и чакам вие да споделяте, кой къде е ходил и дали има познаваемост! Дайте да се помагаме, за да не даваме пари на тези, които са просто мошеници!

Общи условия

Активация на акаунт