Ясновидци/врачки - тема 31

  • 196 180
  • 761
  •   2
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 99
Здравейте , често влизам в темата и чета различни постове , решил съм от много време да ида на врачка , но така и не събирам смелост ,  явно все още надделява разумът над сляпата вяра при мен . Ровейки се тук случайно попаднах на един пост , някой беше писал за страница във  фейсбук , която беше безплатна , това и ме накара да пиша . Драснах едно писмо обясних за какво става дума и ми отговориха , поискаха снимки имена и дати на раждане изпратих ги . отговориха ми казаха ми някой неща в който не се вслушах , сега си давам сметка , че са били истина , така че не се отказвайте .
Знам къде си писал! Там отговаря Елвира! И аз съм писала там някога...другаде не отговарят! Пусни линка на фейса да видим!
Само въпрос това на лични ли и пишете?
извинете за  закъснението . Писах на съобщение от профил , който си бях направил , но не беше мой , исках да видя какво ще стане  , а и не губех нищо , отговориха ми в рамките на един час , казаха ми  , че не става така , поискаха ми снимки , дати на раждане и имена , нещата , който ми казаха си бяха такива , дадоха ми съвет , в който не се вслушах , и ми казаха , че нямам направена магия , това е , не съм давал пари за нищо .

# 511
  • Мнения: 822
Здравейте , често влизам в темата и чета различни постове , решил съм от много време да ида на врачка , но така и не събирам смелост ,  явно все още надделява разумът над сляпата вяра при мен . Ровейки се тук случайно попаднах на един пост , някой беше писал за страница във  фейсбук , която беше безплатна , това и ме накара да пиша . Драснах едно писмо обясних за какво става дума и ми отговориха , поискаха снимки имена и дати на раждане изпратих ги . отговориха ми казаха ми някой неща в който не се вслушах , сега си давам сметка , че са били истина , така че не се отказвайте .
Знам къде си писал! Там отговаря Елвира! И аз съм писала там някога...другаде не отговарят! Пусни линка на фейса да видим!
Само въпрос това на лични ли и пишете?
извинете за  закъснението . Писах на съобщение от профил , който си бях направил , но не беше мой , исках да видя какво ще стане  , а и не губех нищо , отговориха ми в рамките на един час , казаха ми  , че не става така , поискаха ми снимки , дати на раждане и имена , нещата , който ми казаха си бяха такива , дадоха ми съвет , в който не се вслушах , и ми казаха , че нямам направена магия , това е , не съм давал пари за нищо .

ТОВА НЕ Е ВЯРНО! Никой там не е ясновиждащ, ни то яснознаещ....там е групичка хора, които се крият зад профила на фейса и ако успеят с някой наивен човечец, ще изкарат някой лев ....все не е като да си без заплата и работа....

# 512
  • Мнения: 360
Ходих при Пепа от Хаджи Димитър. Каза ми разни неща, които си записах и ще чакам да видя дали ще се сбъднат или не. Поне имам надежда за бъдещето! Дано!
 bouquet

# 513
  • Мнения: 39
Здравейте , често влизам в темата и чета различни постове , решил съм от много време да ида на врачка , но така и не събирам смелост ,  явно все още надделява разумът над сляпата вяра при мен . Ровейки се тук случайно попаднах на един пост , някой беше писал за страница във  фейсбук , която беше безплатна , това и ме накара да пиша . Драснах едно писмо обясних за какво става дума и ми отговориха , поискаха снимки имена и дати на раждане изпратих ги . отговориха ми казаха ми някой неща в който не се вслушах , сега си давам сметка , че са били истина , така че не се отказвайте .
Знам къде си писал! Там отговаря Елвира! И аз съм писала там някога...другаде не отговарят! Пусни линка на фейса да видим!
Само въпрос това на лични ли и пишете?
извинете за  закъснението . Писах на съобщение от профил , който си бях направил , но не беше мой , исках да видя какво ще стане  , а и не губех нищо , отговориха ми в рамките на един час , казаха ми  , че не става така , поискаха ми снимки , дати на раждане и имена , нещата , който ми казаха си бяха такива , дадоха ми съвет , в който не се вслушах , и ми казаха , че нямам направена магия , това е , не съм давал пари за нищо .

ТОВА НЕ Е ВЯРНО! Никой там не е ясновиждащ, ни то яснознаещ....там е групичка хора, които се крият зад профила на фейса и ако успеят с някой наивен човечец, ще изкарат някой лев ....все не е като да си без заплата и работа....
Много е лошо на всички някой нещичко да познае,само на едни и същи персони никой не може да им предвещае каквото и да било.Интересна логика имат хората,които не им харесват отговорите на врачка.Всичко прочетох тук,но това с групата хора ме изненада.Замислих се аз колко ли човека стоят зад всеки един профил?Май всички в тази държава са Магове и Врачки.Аз също съм писала там и са ми познали.Писала съм и съм ходила на доста места.Имало е хора,които са ми познали малко,а други повече,но досега не съм забелязала болшинство с подобен неуспех.Имате нужда вече от различно занимание,тук се изчерпахте,изложихте и не сте интересни.

# 514
  • Мнения: 822
Ние всички  тук имаме нужда да се занимаваме вече с нещо друго, а не е да даваме пари на мошеничките....viki miki35, прочети темата добре! Хората пишат, че Елвира - това е екип и един псевдоним! Аз много пъти й звънях да дойда лично...., но тя не приема, а се крие на тел. и във фейса....На посочения отгоре линк във фейса на жената отгоре е отговаряла Ваня, а на мен - Светла...Как така един човек с няколко имена? Значи е група! Отвори интернет и виж, колко стотици хора работят като магове, ходжи и ясновидци на импулсните телефони...Погледни, колко е голяма група ясновидци с название Окултен център „Селена“, окултен център „Светлина“, група ясновидци „Пандера“...Заинтересувай се, по колко ясновидци работят във всеки от тези центрове, а на импулсни тел. отговарят денонощно....Това възможно ли е толкова хора да познават бъдещето, минало, настоящо, да връщат любимите, да развалят магиите...? Ти си написала, че всяка врачка малко или много ти е познала по нещо! Та това ясновидството ли е? Значи ще ми познае, че ще почна работа, но няма да познае, че приятелят ми няма да се върне и ще каже обратното....Такива все и аз съм срещала....Това никого от нас във форума не задоволява 50 на 50....да познава, тоест едно да познае, а за другото да не познае и да те излъже....










# 515
  • Мнения: 4
Здравейте. От няколко дни чета форума, защото и аз искам да намеря гледачка, която познава. Днес се обадих на Ташинка малко противоречиво ми отговори и поиска да отида при нея в с.Конуш, каза, че работила с още някакъв човек който за 100лв щял да ми направи защита и аз се позамислих и се чудя дали си заслужава. Ако някой е ходил скоро при нея нека сподели някакви впечатления. Аз по принцип съм от Стара Загора ако някой знае добра гледачка да каже. Дадоха ми номера на някаква Ани от Стара Загора била добра, ако някой има интерес ще дам номера. Ходих при Росица от Ст.Загора казаха,че била много добра на мен за сега 50/50 ми позна, и при една жена от Павел Баня твърди, че говори с Богородица и гледа на камъни....направо ме объркаха тези жени. Ааа и при една Бурка ходих пак от Стз хората са доволни, преди 3 години ходих - позна, сега нещо не съм много сигурна. Така,че ако някой знае добра гледачка от Стара Загора да пише bouquet

# 516
  • Мнения: 822
Какво нещо е изръсила Николета Йорданова при Сашо Диков на 1 юни 2013 г .....явно има зъб на премиера - „Ясновидката Николета Йорданова хвърли в потрес Сашо Диков. В предаването му по Нова тв тя заяви, че Бойко Борисов е изправен пред тежък избор - смърт или затвор. "Той избира - или ще го убият или ще влезе в затвора", каза съвсем насериозно Николета. “ Лъже пред цялата България..., а кам ли няма да излъже нас....обикновени хорица!

# 517
  • Мнения: 620
За някой думичките паранормално и магия се приравняват със смъртен грях Wink. Ще се изненадаш колко често традиционната църква ползва магия, разбира се под друго (по-удобно и скрито име), но иначе явно от много четене на Библията си имаме поредния фанатик, който вижда гората, но не вижда дърветата Simple Smile.

# 518
  • Мнения: 55
Ходих при Пепа от Хаджи Димитър. Каза ми разни неща, които си записах и ще чакам да видя дали ще се сбъднат или не. Поне имам надежда за бъдещето! Дано!
 bouquet


Аз  октомври 2015г. бях при нея и чакам нейните предсказания да се сбъднат,а бяха за април 2016г.

# 519
  • Мнения: 358
За някой думичките паранормално и магия се приравняват със смъртен грях Wink. Ще се изненадаш колко често традиционната църква ползва магия, разбира се под друго (по-удобно и скрито име), но иначе явно от много четене на Библията си имаме поредния фанатик, който вижда гората, но не вижда дърветата Simple Smile.
Съгласна. Повечето църкви са строени върху гробища. Рязането на коса при кръщаване, въртенето в кръг, яденето на нафора и пиенето на вино /плътта и кръвта на Исус/, нали?

# 520
  • Мнения: 360
Пепа съвсем ли не познава? Имам време да чакам за да изкажа моето мнение... #Crazy

# 521
  • Мнения: 358
Все се каня да ви питам какво стана с Вальо?
Нещо залезе и неговата звезда.

# 522
  • София
  • Мнения: 22 866
Все се каня да ви питам какво стана с Вальо?
Нещо залезе и неговата звезда.

Това, че не коментираме Вальо, Малльо и т.н., не означава, че са залезли и са спряли дейността си. Приемат, гледат ....

# 523
  • Мнения: 358
Все се каня да ви питам какво стана с Вальо?
Нещо залезе и неговата звезда.

Това, че не коментираме Вальо, Малльо и т.н., не означава, че са залезли и са спряли дейността си. Приемат, гледат ....
А дали познават? Това е по-важно. Щот на милимунче не се сбъдва нищо при мен.

# 524
  • София
  • Мнения: 2 968
Здравейте,
знам че е коментирана много отдавна, но искам да попитам за нещо актуално за Данка от Модерно предградие...
Препоръчаха ми я вчера и затова питам дали някой е ходил скоро или е чувал нещо ново..

Общи условия

Активация на акаунт