Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 449
  • 761
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 620
Съгласна. Повечето църкви са строени върху гробища. Рязането на коса при кръщаване, въртенето в кръг, яденето на нафора и пиенето на вино /плътта и кръвта на Исус/, нали?

И кога се дават нафората и виното? След Литургия, която по същество си е магически ритуал, от който те биват зареждани и впоследствие след консумирането енергиите се прехвърлят или опресняват в погълналия ги. По същество нищо лошо няма в това, ако църквата следваше правилата при които е била създадена от Исус и последователите му. Само че по-късните служители са били прекалено обсебени от идеята за власт и контрол над хората и в следствие на това силно са изменили учениеята и, за да им пасват на намеренията. И какво правим с инакомислещите, които могат да повлияят или попречат на плановете ни? Отговора е сходен с нашата поговорка: "Вържи попа, да е мирно селото". Как държим хората под контрол - просто ги правим зависими от страхове, които впоследствие се използват за контрола. Църквата преди около 1000-1100г е отхвърлила на събор концепцията за прераждането, която е съществувала и дори Исус е говорил и разяснявал за нея на последователите си. Защо? Ами ако има прераждане къде ще отиде Ада и вечните мъки, които се втълпяват на хората. Просто много от тях ще си кажат - Ами грешен съм, но знам че няма да стоя в Ада, ами ще ме върнат да си изкупя грешките. Било в отвъдното или обратно на Земята. Оттам губят огромно средство за страх и подтискане на хората. Гоненията на магьосниците, които дори сега продължават - същата работа. Заклейми знаещите, накарай хората да се страхуват от тях, да ги гонят и преследват, за да не ни мътят водата със знания, които мога доста да поразклатят властта ни и евентуално да я върнат при тези, на които е в действителност - самите хора. Много хора отказват да приемат отговорността за постъпките си и действията си, особено ако не им оттърва това, което е произтекло от тях. Ама иначе за църквата свещенните литургии са позволени, докато за други подобни неща са забранени и подлежат на санкции, вкл. и убийства. Едни от малкото добри неща, които ще произтекат от идването на 3-тия антихрист е, че ще извади на бял свят огромно количество скрита от църквата информация (предимно пазеща се във Ватикана), с което така ще разтърси църквата, че ще се разцепи и ще се принуди да се върне към оригиналното учение, в което думите мир, доброта и любов към ближния са нещо повече, от празните думи, които сега се говорят за това.
А най-излишната заповед е: Да нямаш друг Бог, освен мене. Ако Бог е единствен и само имената му са различни в различните религии, то тогава тая заповед си е най-безмисленото нещо, което може да се каже.

# 526
  • Мнения: 4
Здравейте. От няколко дни чета форума, защото и аз искам да намеря гледачка, която познава. Днес се обадих на Ташинка малко противоречиво ми отговори и поиска да отида при нея в с.Конуш, каза, че работила с още някакъв човек който за 100лв щял да ми направи защита и аз се позамислих и се чудя дали си заслужава. Ако някой е ходил скоро при нея нека сподели някакви впечатления. Аз по принцип съм от Стара Загора ако някой знае добра гледачка да каже. Дадоха ми номера на някаква Ани от Стара Загора била добра, ако някой има интерес ще дам номера. Ходих при Росица от Ст.Загора казаха,че била много добра на мен за сега 50/50 ми позна, и при една жена от Павел Баня твърди, че говори с Богородица и гледа на камъни....направо ме объркаха тези жени. Ааа и при една Бурка ходих пак от Стз хората са доволни, преди 3 години ходих - позна, сега нещо не съм много сигурна. Така,че ако някой знае добра гледачка от Стара Загора да пише bouquet

Привет amincheto !
Ходи ли при тази Ани , където споменаваш за нея, доволна ли си?
Аз мисля да посетя Огняна от Стара Загора, да видя какво ще ми каже за проблема, който имам.

# 527
  • Мнения: 6 160
Здравейте. От няколко дни чета форума, защото и аз искам да намеря гледачка, която познава. Днес се обадих на Ташинка малко противоречиво ми отговори и поиска да отида при нея в с.Конуш, каза, че работила с още някакъв човек който за 100лв щял да ми направи защита и аз се позамислих и се чудя дали си заслужава. Ако някой е ходил скоро при нея нека сподели някакви впечатления. Аз по принцип съм от Стара Загора ако някой знае добра гледачка да каже. Дадоха ми номера на някаква Ани от Стара Загора била добра, ако някой има интерес ще дам номера. Ходих при Росица от Ст.Загора казаха,че била много добра на мен за сега 50/50 ми позна, и при една жена от Павел Баня твърди, че говори с Богородица и гледа на камъни....направо ме объркаха тези жени. Ааа и при една Бурка ходих пак от Стз хората са доволни, преди 3 години ходих - позна, сега нещо не съм много сигурна. Така,че ако някой знае добра гледачка от Стара Загора да пише bouquet

Привет amincheto !
Ходи ли при тази Ани , където споменаваш за нея, доволна ли си?
Аз мисля да посетя Огняна от Стара Загора, да видя какво ще ми каже за проблема, който имам.
Дайте координати на Огняна и на какво гледа

# 528
  • Мнения: 4
Здравейте. От няколко дни чета форума, защото и аз искам да намеря гледачка, която познава. Днес се обадих на Ташинка малко противоречиво ми отговори и поиска да отида при нея в с.Конуш, каза, че работила с още някакъв човек който за 100лв щял да ми направи защита и аз се позамислих и се чудя дали си заслужава. Ако някой е ходил скоро при нея нека сподели някакви впечатления. Аз по принцип съм от Стара Загора ако някой знае добра гледачка да каже. Дадоха ми номера на някаква Ани от Стара Загора била добра, ако някой има интерес ще дам номера. Ходих при Росица от Ст.Загора казаха,че била много добра на мен за сега 50/50 ми позна, и при една жена от Павел Баня твърди, че говори с Богородица и гледа на камъни....направо ме объркаха тези жени. Ааа и при една Бурка ходих пак от Стз хората са доволни, преди 3 години ходих - позна, сега нещо не съм много сигурна. Така,че ако някой знае добра гледачка от Стара Загора да пише bouquet

Привет amincheto !
Ходи ли при тази Ани , където споменаваш за нея, доволна ли си?
Аз мисля да посетя Огняна от Стара Загора, да видя какво ще ми каже за проблема, който имам.
Дайте координати на Огняна и на какво гледа

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=756902.330

виж тук в по-старите теми в началото са дадени доста координати

# 529
  • Мнения: 4
Здравейте. От няколко дни чета форума, защото и аз искам да намеря гледачка, която познава. Днес се обадих на Ташинка малко противоречиво ми отговори и поиска да отида при нея в с.Конуш, каза, че работила с още някакъв човек който за 100лв щял да ми направи защита и аз се позамислих и се чудя дали си заслужава. Ако някой е ходил скоро при нея нека сподели някакви впечатления. Аз по принцип съм от Стара Загора ако някой знае добра гледачка да каже. Дадоха ми номера на някаква Ани от Стара Загора била добра, ако някой има интерес ще дам номера. Ходих при Росица от Ст.Загора казаха,че била много добра на мен за сега 50/50 ми позна, и при една жена от Павел Баня твърди, че говори с Богородица и гледа на камъни....направо ме объркаха тези жени. Ааа и при една Бурка ходих пак от Стз хората са доволни, преди 3 години ходих - позна, сега нещо не съм много сигурна. Така,че ако някой знае добра гледачка от Стара Загора да пише bouquet

Привет amincheto !
Ходи ли при тази Ани , където споменаваш за нея, доволна ли си?
Аз мисля да посетя Огняна от Стара Загора, да видя какво ще ми каже за проблема, който имам.
Дайте координати на Огняна и на какво гледа

Здравейте, опитах се да поразуча малко повече за Ани, и другата седмица ще отида. Ще ви пиша да споделя мнение 😊

# 530
  • Мнения: 18
Здравейте,

Някой има ли скорошни впечатления за Таня от Люлин? Заслужава ли си?

Поздрави на всички Simple Smile

# 531
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте,

Някой има ли скорошни впечатления за Таня от Люлин? Заслужава ли си?

Поздрави на всички Simple Smile

И аз това питам...

# 532
  • Мнения: 16
Какво ви е мнението за Адем Ходжа?

# 533
  • Мнения: 822
За жалост само питаме, но както в реалния живот, така и тук хората са се озлобили и никой нищо не отговаря, а всеки само пита! Колко пъти питам за някои врачки..., но всеки мълчи! Аз споделях, където съм ходила.

# 534
  • Мнения: 360
Ами при мен още нищо не се случва от казаното от Пепа-затова мълча и изчаквам. Ако някой гледа филма "Откраднат живот"- там в последните серии имаше една доста стряскаща врачка. Е тя пък също не каза всичко, което видя на жената...Ако я познавате-пишете коя е тази и изобщо истинска ли е? Laughing Laughing Laughing

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 1 879
Отчаяна е може би най-точната дума .
Нищо повече не вярвам !
На никой !!!

# 536
  • Мнения: 358
Отчаяна е може би най-точната дума .
Нищо повече не вярвам !
На никой !!!

Отгоре на това да даваш пари да те лъжат. #2gunfire

# 537
  • София
  • Мнения: 14
Здравейте, търся координати на леля Рилка от Младост 4 (висаджийската гледачка).

# 538
  • Мнения: 358
Здравейте, търся координати на леля Рилка от Младост 4 (висаджийската гледачка).
Тя жива ли е?

# 539
  • Мнения: 822
Отчаяна е може би най-точната дума .
Нищо повече не вярвам !
На никой !!!
Току-що съм се прибрала от една монтанската „врачка“, която се мъчи гладна с малкото дете на квартирата и  единствена й надежда е, че някой ще дойде по обявата й в нета и ще й даде пари за „ясновидството“....Не искам да оставям детето й гладно и да посочвам координатите й..., но съм изумена, че тя ми е разложила таро и за всяка една карта ми е чела от книжката за карти таро, какво означава дадената карта...Този хаос с врачките, тези лъжи и измами в държавата с псевдо-ясновидките направили сме ние с вас, които ходим при тях и ги поощряваме с такса, с пари за лъжите им! Ту виж, ако седим всичките на задника и да не им даваме пари, те ще спрат „бизнеса“ си! Обиколила съм много врачки и те не познават! ТОЧКА! Нищо не се е сбъднало! Коментирайте ме както си искате...

Общи условия

Активация на акаунт