Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 445
  • 761
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 360
Абе как може да ходите при Цеца?!? Тя налучква с букви и накрая като си мълчиш и не се сещаш ти казва- ма ти много си се изолирала от хората...Що така?Да не споменавам трите планини в кафето и лъжиците за разваляне на магия... Смях!!! Няма лошо да ходите, все пак и тя трябва да яде. Че сега като прочете какво съм написала и кръвно ще вдигне. Joy Joy Joy

# 586
  • Мнения: 233
Абе как може да ходите при Цеца?!? Тя налучква с букви и накрая като си мълчиш и не се сещаш ти казва- ма ти много си се изолирала от хората...Що така?Да не споменавам трите планини в кафето и лъжиците за разваляне на магия... Смях!!! Няма лошо да ходите, все пак и тя трябва да яде. Че сега като прочете какво съм написала и кръвно ще вдигне. Joy Joy Joy


Аз ходя при Цеца относително редовно и съм доволна най вече от картите. Има доста попадения така че с чиста съвест бих я препоръчала.

# 587
  • Мнения: 10 201
И аз съм ходила при Цеца 4-5 пъти в рамките на няколко години. Каквото ми е казвала на карти, това е ставало, и хубаво, и лошо. В кафето не винаги е била толкова подробна. Някакви големи лични събития ми излизат. Но това с буквите не ми е особено приятно и на мен. При всички положения ми е една от двете фаворитки, които посещавам при нужда. Иначе ми е ясно, че има и крайно недоволни от нея. 

# 588
  • Мнения: 6
Здравейте!Да споделя за Пепа Хаджи Димитър-Минаха ходини,но повечето неща не се сбъднаха.

# 589
  • Мнения: X
Преди време бях писала на този мейл misteria2015@abv.bg
Отговарят бързо, искат и снимка. Пробвал ли е някой?

Писах ЛС  Confused

# 590
  • Мнения: 1 831
Преди време бях писала на този мейл misteria2015@abv.bg
Отговарят бързо, искат и снимка. Пробвал ли е някой?

Писах ЛС  Confused


познават ли ?Искат ли пари ?

# 591
  • Мнения: 42
Преди време бях писала на този мейл misteria2015@abv.bg
Отговарят бързо, искат и снимка. Пробвал ли е някой?

Писах ЛС  Confused


познават ли ?Искат ли пари ?
Май познават. Аз нищо не съм питала, след като казаха, че може да се направи ритуал и не стана въпрос за пари. Притесняваше ме това, че искат снимка. Доста бързо отговаряха. Интересно ми е кои са. Същия мейл съм го виждала и към обяви за други услуги...

# 592
  • София
  • Мнения: 22 691
Аз ходя при Цеца относително редовно и съм доволна най вече от картите. Има доста попадения така че с чиста съвест бих я препоръчала.
[/quote]
И аз съм ходила при Цеца 4-5 пъти в рамките на няколко години. Каквото ми е казвала на карти, това е ставало, и хубаво, и лошо. В кафето не винаги е била толкова подробна. Някакви големи лични събития ми излизат. Но това с буквите не ми е особено приятно и на мен. При всички положения ми е една от двете фаворитки, които посещавам при нужда. Иначе ми е ясно, че има и крайно недоволни от нея.  

Нова офанзива за Цеца?!  newsm78

# 593
  • Мнения: 233
Аз ходя при Цеца относително редовно и съм доволна най вече от картите. Има доста попадения така че с чиста съвест бих я препоръчала.
И аз съм ходила при Цеца 4-5 пъти в рамките на няколко години. Каквото ми е казвала на карти, това е ставало, и хубаво, и лошо. В кафето не винаги е била толкова подробна. Някакви големи лични събития ми излизат. Но това с буквите не ми е особено приятно и на мен. При всички положения ми е една от двете фаворитки, които посещавам при нужда. Иначе ми е ясно, че има и крайно недоволни от нея.  

Нова офанзива за Цеца?!  newsm78
[/quote]


Айде излез от филма, а? Laughing

# 594
  • Мнения: 822
Добре споделят хората! Лошо няма и точно за това е форумът!  Cry

# 595
  • Мнения: 233
Добре споделят хората! Лошо няма и точно за това е форумът!  Cry

Ами то и за това хората спряха да споделят. Похвалиш някой и веднага ти се нахвърлят, че им правиш реклама. Никой до сега не и е познавал на 100процента но има хора, които имат много попадения и аз съм доволна.

# 596
  • Мнения: 822
Добре споделят хората! Лошо няма и точно за това е форумът!  Cry

Ами то и за това хората спряха да споделят. Похвалиш някой и веднага ти се нахвърлят, че им правиш реклама. Никой до сега не и е познавал на 100процента но има хора, които имат много попадения и аз съм доволна.
А жалко е, че не споделят...така не си помагаме един на друг в този форум! Аз съм обиколила много врачки...Нещо кажат, нещо налучкат...и не е повече. Някои са отгатвали изхода на едното нещо, но не са предсказали друго...нищо конкретно за моят случай никой не казал...За момента уж са познали и съм като че ли доволна, но после виждам, че това не става....

# 597
  • Мнения: 42
А какво става с Елвира? Отговаря ли още?

# 598
  • Мнения: 360
Вярно ли Пепа не познава??? Надявах се да познае! Четохте ли какво е намерила една съфорумка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=947667;topicrefid=20
От това ме е било винаги страх и Анета Хубенова ми каза, че са ми направили нещо такова и не можела да види бъдещето ми-"но ти ще си платиш 50 лв. за идването "...и аз не повярвах. Реших, че просто иска да си направи ремонт с поисканите 350 лв. за развалянето на магията.
Пепа каза, че нямам магия...това, което исках да чуя.

# 599
  • Мнения: 822
Но какво е това намереното на гроба? Аз не знам. А Елвира не знам дали отговаря, но и тя конкретно не ми е казала за случая нищо! Питах я за връзката си с мъж! Познала е само, че ще се разделим, а друго...времето показа, че не е познала!

Общи условия

Активация на акаунт