Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 419
  • 761
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2
Аз също се интересувам от този адрес  misteria2015@abv.bg , моля ако някои е ползва услугите им да пише . Аз им писах отговарят наистина бързо и предлагат най-различни ритуали . Притеснява ме единствено до колко може да им се вярва и дали има ефект от ритуалите им . Така ,че моля които ги е ползвал да сподели.

# 601
  • Мнения: 7
Здравейте,
някой чувал ли е за маг Мортиша?
Благодаря

# 602
  • Мнения: 63
Някой знае ли ходжата от Езерово - Варненско , дали е жив ?

# 603
  • Мнения: 358
Здравейте,
някой чувал ли е за маг Мортиша?
Благодаря



Абе, вие луди ли сте?

# 604
  • Мнения: 662
Здравейте,
някой чувал ли е за маг Мортиша?
Благодаря



Абе, вие луди ли сте?
Егати болните мозъци!

# 605
  • Мнения: 53
А какво става с Елвира? Отговаря ли още?

На нея писах през август. После звънях, казаха че е извън страната. От тогава не съм звъняла. Преди седмица получих отговор на писмото си. Безкрайно съм доволна от нея. Надявам се пак тя да е отговорила на писмото ми. Някой чувал ли е нещо за Георги от Славейков.Моя колежка е ходила преди, но телефона не е активен. Някъде около Галерия е блока му.

# 606
  • Мнения: 6
На моя приятелка Пепа и позна всичко в рамките на 1 година,но при мен минаха 10 и нищо(по най-важния проблем)

# 607
  • Мнения: 42
Здравейте, момичета и момчета.
Може ли да кажете някоя врачка която познава  Simple Smile от Северозапада.

# 608
# 609
  • Мнения: 822
Благорая ти много за прекрасната статия! Аз съм обиколила много врачки, звъняла на много импулсни и неимпулсни телефони и повече НИКОГА няма да звъня, защото съм разбрала много добре, че никой нищо не познава! Мили съфорумци, те това става, каквото се пише в статията! В мъката си и съмненията на нас ни се струва, че някой от врачки е на прав път...., но само ни се струва. Виждам, че никой нищо не ми е познал и всичко е лъжа! Но за момента ми се е струвало, че каквото казва врачката е истината.

# 610
  • Мнения: 10 201
Ирина, вярно е, че болшинството са шарлатани, напълно съм съгласна. Но има и хора с дарба. Обаче такъв човек, какъвто четох, че ти търсиш - да познава всичко и на всеки - се ражда извънредно рядко, ако изобщо. Повечето са с ограничена дарба, когато изобщо я имат. Дори Ванга не е познавала на всеки и всичко. Аз чистосърдечно мога да кажа, че са ми познавали неща, които и през ум не са ми минавали, че може да ми се случат, нито пък съм ги искала, т.е. не става въпрос за телепатия, а не са били и общи приказки с вероятност 50/50, за много конкретни неща говоря. Така че да не бъдем крайни. 

# 611
  • Мнения: 822
Ирина, вярно е, че болшинството са шарлатани, напълно съм съгласна. Но има и хора с дарба. Обаче такъв човек, какъвто четох, че ти търсиш - да познава всичко и на всеки - се ражда извънредно рядко, ако изобщо. Повечето са с ограничена дарба, когато изобщо я имат. Дори Ванга не е познавала на всеки и всичко. Аз чистосърдечно мога да кажа, че са ми познавали неща, които и през ум не са ми минавали, че може да ми се случат, нито пък съм ги искала, т.е. не става въпрос за телепатия, а не са били и общи приказки с вероятност 50/50, за много конкретни неща говоря. Така че да не бъдем крайни. 
Има наистина хора с дарба, но са 1-3 в цялата държава, а повечето те такива както в линка. Ти погледнала ли си го?  Laughing Същото е навсякъде...окултен център „Светлина“, окултен център „Надежда“, окултен център „Селена“ - това са все жени, които са дошли в тези центрове по обяви и в стаята седят една до друга с тези импулсни телефони....те такова съм видяла.....някъде са разделени като кабинки! Статията, на която е публикуван линк отгоре е много актуална и всичките ние трябва да я осъзнаем. Говорила съм в парка  с една безработна жена и я попитах, как така няма стаж 1 ден, а е на 35 г., как е живяла без да получава пари и тя ми казва, че в един окултен център за ясновидство....и по същия начин са я изгонили както в публикацията горе...

# 612
  • Мнения: 10 201
Нали прочете какво написах - повечето са шарлатани, дори и извън такива окултни центрове. А въпросните центрове никога не са ми изглеждали благонадеждни и не съм ползвала. За мен е потресаващо, че някои хора плащат стотици левове там, то мирише на измама от километри.

# 613
  • Мнения: 822
Нали прочете какво написах - повечето са шарлатани, дори и извън такива окултни центрове. А въпросните центрове никога не са ми изглеждали благонадеждни и не съм ползвала. За мен е потресаващо, че някои хора плащат стотици левове там, то мирише на измама от километри.
Те и тук в темата хората питат, кой гадае по телефон...Значи много хора прибягват към гадание по датата на раждане, година, име по телефон! Разликата е, че в окултните центрове са импулсни телефони, а при другите врачки - обикновени....Трудно ми се вярва, че по телефон някой може да отгатне нещо само по датите и имената....Наистина са много шарлатанки! По телефона поне глас чуват, а по интернета как става....и там отговарят и врачуват.

# 614
  • Мнения: 10 201
..Значи много хора прибягват към гадание по датата на раждане, година, име по телефон!

Може да правят някакви астрологични или нумерологични анализи, нямам представа. Човек трябва да внимава и да мисли, когато търси такива, не да ръси стотици и хиляди левове и после да се жалва във форумите.

Общи условия

Активация на акаунт