Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 584
  • 761
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 209
Здравейте, някой може ли да ми даде телефон на Шери от Пещера?

# 616
  • Мнения: 55
Някой ходил ли е скоро при Светлана от Суха река и какви са отзивите?Благодаря предварително. Laughing


http://www.webcafe.bg/id_763919052_Da_ti_predskajat_badeshteto_p … vrazka_klyuchove_     #2gunfire

Някой има ли мнение и телефона на жената от Борово,която гледа на две чаши?

Последна редакция: чт, 27 окт 2016, 17:31 от milena6906

# 617
  • Мнения: 10 210
Някой има ли мнение и телефона на жената от Борово,която гледа на две чаши?

Аз ходих при нея 2 пъти. Има няколко попадения, но не съм доволна като цяло. Казва буква, без да ти дава насока какво отношение има тази буква към твоя живот, след което казва, че може да бъде име, презиме, фамилия, нарицателно на човек, име на улица, на квартал, на град, на държава, на магазин и т.н. за периода от раждането ти до момента на гледането. Абсурдна история! Каза ми и сума числа, които до ден днешен не са се проявили никак, също и някакви несбъднали се сцени обрисува, а минаха 2 години от последното ми посещение. За 2-те неща, които позна, 30 лв. такса за мен е неоправдана. В случай, че имаш интерес, пиши ми на лични, ще ти дам номера й.

# 618
  • Мнения: 7
misteria2015@abv.bg
Отговарят бързо, но дали някой друг е ползвал техните "услуги"

# 619
  • Мнения: 347
Някой да познава наистина човек ,който познава от Варна?

# 620
  • Мнения: 55
Някой да познава наистина човек ,който познава от Варна?


Дадоха ми телефоните на Дора Пенева от Варна, за която попитах скоро, но все още никой не е споделил впечатления.

Номерата са:

0886 056 563

0894 53 22 70.

В предишни теми много я хвалят.Взима 40лв.

# 621
  • Мнения: 4
Здравейте!
Имате ли актуален имейл на мис Бонева?
Този miss_boneva@mail.bg ми излиза като недоставена поща.

# 622
  • Мнения: 63
Бойка преди ставаше при мен, но вече от над година - не. Няма смисъл човек да си губи времето за трите минути в коридора с лаконичните и почти еднакви при всеки клиент приказки. Просто вече не познава.

Междувременно търсенето ми на безизвестни звезди се увенча с успех. Тези непознатите, които не гледат на всеки и нямат баснословни такси, най-познават. Всичко останало е бълвоч.


# 623
  • Мнения: 1 831
Е къде ги намирате и как тези ,които не гледат на всеки.Освен преди години улични циганки дето са ме спирали ,никой така случайно не ми е гледал  Laughing

# 624
  • Мнения: 55
Бойка преди ставаше при мен, но вече от над година - не. Няма смисъл човек да си губи времето за трите минути в коридора с лаконичните и почти еднакви при всеки клиент приказки. Просто вече не познава.

Междувременно търсенето ми на безизвестни звезди се увенча с успех. Тези непознатите, които не гледат на всеки и нямат баснословни такси, най-познават. Всичко останало е бълвоч.




Моля те,сподели за успеха си-коя нова откри,която да познава?

# 625
  • Мнения: 109
Здравейте !
Някой може ли да ми препоръча добра ясновидка от варна ?? Спешно е ..!  Praynig

Последна редакция: вт, 01 ное 2016, 19:48 от irks

# 626
  • Мнения: 109
никой ли нищо не знае ?? 😕

# 627
  • Мнения: 63
никой ли нищо не знае ?? 😕

Аз и една моя приятелка преди много години бяхме ходили при един ходжа не го взех на сериозно но всичко ми позна до сега. В Езерово се намира и местните  го знаят, но незнам дали е жив все още!

# 628
  • Мнения: 85
За Катя от Младост нещо да сте чували?

# 629
  • Мнения: 822
А забелязахте ли напоследък, колко сме станали тарикати в темата - само запитваме и не даваме информацията на никого..., не сме ли дяволи, а?

Общи условия

Активация на акаунт