Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 653
  • 761
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 18
Здравейте,
Аз влизам да споделя, че две от нещата които Мария от Ямбол ми предрече се сбъднаха. Едното е свързано с личния живот, другото с кредити, финансии и т.н. Предрече ги с голяма точност!

Ако и дргите се сбъднат ще ви споделя!
Хубав ден!

# 631
  • Мнения: 10 210
Аз влизам да споделя, че две от нещата които Мария от Ямбол ми предрече се сбъднаха.

Срокове даде ли ти и ако да - има ли познаваемост и за тях?

# 632
  • Мнения: 18
Аз влизам да споделя, че две от нещата които Мария от Ямбол ми предрече се сбъднаха.

Срокове даде ли ти и ако да - има ли познаваемост и за тях?

Да, в сроковете които даде.

# 633
  • Мнения: 10 210
Да, в сроковете които даде.
Ей, това е наистина интересно. Аз имам хора, които ми познават много конкретни неща, но за определяне на срокове изобщо не може да се говори.

# 634
  • Мнения: 16
Здравейте на всички във форума!

Искам да попитам някой дали има актуален номер на Валентин Начков, тъй като чета добри отзиви за него, но на посочения телефон ми отговори мъж, който каза, че имам грешка.

Това е номера, на който звъня 0899 130 540

Благодаря предварително  Simple Smile

# 635
  • Мнения: 358
Здравейте на всички във форума!

Искам да попитам някой дали има актуален номер на Валентин Начков, тъй като чета добри отзиви за него, но на посочения телефон ми отговори мъж, който каза, че имам грешка.

Това е номера, на който звъня 0899 130 540

Благодаря предварително  Simple Smile


Номерът на китайката.  Самият той е.

# 636
  • Мнения: 6


Въобще не ти трябва този шарлатанин,два пъти ходих съвсем различни неща ми говори/явно не си ме спомня/и нито едното от двете предсказания е верно.Разпитва,потвитва ако не му подскажеш нещо иска да се откаже и вика ми не мога да ти гледам.Валентин Начков имам предвид.

# 637
  • Мнения: 822
Много съм ходила по врачки и гледачки! Вече не ходя, не им и звъня! Времето ми е показало, че никой нищо не познава! Виждам, че не са познали развоя на нещата при мен ни в семеен план, ни в любовните ми отношения с приятеля....НИЩО!

# 638
  • Мнения: 24
ясновидката слава от варна някой знае ли нещо за нея?

# 639
  • Мнения: 231
Преди време  бях имах проблеми със едно момиче и  се допитвах   до ясновидци и  тогава 2-3 ми казаваха  ще си оправите  взаимоотношенията след 2-3 месеца .Само единствено  Демир от  един импулсен телефон ми каза  че  няма да си ги оправи ,и само  той  позна  тогава ?

# 640
  • Мнения: 97
А забелязахте ли напоследък, колко сме станали тарикати в темата - само запитваме и не даваме информацията на никого..., не сме ли дяволи, а?

А, защо? Споделяме си. Напр. аз споделих за Калинка от кв.Младост,гр. Варна. Написах теф. ѝ номер и изтриха поста ми.

# 641
  • Мнения: 10
А забелязахте ли напоследък, колко сме станали тарикати в темата - само запитваме и не даваме информацията на никого..., не сме ли дяволи, а?

А, защо? Споделяме си. Напр. аз споделих за Калинка от кв.Младост,гр. Варна. Написах теф. ѝ номер и изтриха поста ми.

И моят пост, в който попитах за тази гледачка от кв. Младост във Варна, беше изтрит. Не знам защо. А има толкова безсмислени постове от сорта: Попаднах на неизвестна гледачка, всичко ми позна, но не гледа на всеки. С една дума ... нищо повече няма да ви кажа...Тази информация просто не струва.

# 642
  • Мнения: 10 698
Коя е тази Калинка от Младост Варна и познава ли , че ми стана интересно ?  Thinking

# 643
  • Мнения: 97
Калинка гледа на карти и всичко което ми каза се случи. Познавам и други на които е познала.

# 644
  • Мнения: 10 698
Има ли тарифа и кога приема? И някакъв телефон/адрес за контакт с нея ако може на личен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт