Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 620
  • 761
  •   2
Отговори
# 660
  • Мнения: 374
Някой пробвал ли е с окултен център Светлина?
открих го преди седмица ....1вият ми смс  беше с доста правдоподобен отговор

# 661
  • Мнения: X
Някой пробвал ли е с окултен център Светлина?
открих го преди седмица ....1вият ми смс  беше с доста правдоподобен отговор

Помня че тук имаше черен списък и едно момиче казваше точно за този център,  тя беше писала че дала сумати пари за някакъв камък с цел да си върне любимия човек но нищо не се е случило.

# 662
  • Мнения: 358
Хора от доста време не съм писала.Искам да предопредя за човек на име Димитър Каменаров,има обява в Ало БГ врачки.Прави черни магии и изнудва за пари,ако не му дадеш.Пазете се.
Габрово?


Добре де, защо беше изтрит поста с личните ми цитати  от дискусията относно един отявлен шмекер?  Модераторите преди поясняваха, а сега се чувстваме като грешни дяволи, нагазили лука.
То, че съм се зарекла повече да не посещавам такива елементи, зарекла съм се и си държа на думата. Въпреки, че положението съвсем се олайняви. Разни страшни диагнози плъзнаха към членовете от семейството ми. Но повече няма да пълня гушите на разни измекяри. Поне да се опитаме да спрем паричния поток към тях от други наивници.

Последна редакция: нд, 20 ное 2016, 20:01 от мамарамбо

# 663
  • Мнения: 68
Но си спомням ясно срещата с Валентин Начев.
Бях ходила при него в стария си период и той беше от хората, които ми беше казал развоя на събитията, а аз не приех.Но беше прав.
Обичам да ходя при Валентин, спокойно ми е.Обяснява ми ги нещата.
Каза ми, че баща ми е жив, че не в България, че е далеч.Че ще го намеря.
Имах голям страх, че дори това да стане този човек може изобщо да не ме приеме и да ме отхвърли.
Каза, че няма такова нещо, че ще ме приеме, че много приличам на него и като външност, и като характер.
Че ще го намеря скоро и че мъж по възрастен от мен с кафява коса и очи ще ми помогне.

Мелиса, този Начев, за когото пишеш, дали е същият като нумеролога В. Начков от анкетата? Моля те, пиши как гледа той, защото ако е само нумерология, не би могъл да опише човек толкова конкретно, както той го е направил. Къде в София се намира? Благодаря предварително Simple Smile

# 664
  • Мнения: 358
Но си спомням ясно срещата с Валентин Начев.
Бях ходила при него в стария си период и той беше от хората, които ми беше казал развоя на събитията, а аз не приех.Но беше прав.
Обичам да ходя при Валентин, спокойно ми е.Обяснява ми ги нещата.
Каза ми, че баща ми е жив, че не в България, че е далеч.Че ще го намеря.
Имах голям страх, че дори това да стане този човек може изобщо да не ме приеме и да ме отхвърли.
Каза, че няма такова нещо, че ще ме приеме, че много приличам на него и като външност, и като характер.
Че ще го намеря скоро и че мъж по възрастен от мен с кафява коса и очи ще ми помогне.

Мелиса, този Начев, за когото пишеш, дали е същият като нумеролога В. Начков от анкетата? Моля те, пиши как гледа той, защото ако е само нумерология, не би могъл да опише човек толкова конкретно, както той го е направил. Къде в София се намира? Благодаря предварително Simple Smile

Начков е изключително мил и симпатичен.  Посетих го 3 или 4 пъти. Галеха ухото ми прекрасните предсказания, но уви......Нищичко не се случи. Може би щях да ходя пак, но той не ме отрази нито по телефона, нито по вайбъра. Дет се вика - купуваш си надежда.

# 665
  • Мнения: 254
Здравейте,

отдавна не съм писала тук.
Искам да попитам някой попадал ли е на този сайт?
http://www.yasnovidci.com/gadatelsilvana

Някакви впечатления?

# 666
  • Мнения: 10 210
Момичета, моля ви тези от вас, които посетят Олга, да споделят после отзиви. Peace

# 667
  • Мнения: X
Момичета, моля ви тези от вас, които посетят Олга, да споделят после отзиви. Peace


Ако говорим за Олга Георгиева,която се занимава с карти таро-моите извинения,аз тълкувам по-добре картите от нея.И като я питах колко дължа,ми каза-айде,дай там петдесет лева...Петдесет лева за абсолютно нищо,ама абсолютно.Дори не знам какви курсове по таро води...

# 668
  • Мнения: 10 210
Ancholina, много ти благодаря за обратната връзка! bouquet

# 669
  • Мнения: 254
Някой ходил ли е скоро при Карла?
Номерът, който е даден не е валиден....

# 670
  • Мнения: X
milena6906,не оспорвам твърдението на никого.Нали знаеш кой е най-добрият начин-отиваш,гледа ти и си решаваш сама за себе си дали става или не.

# 671
  • Мнения: 358
Получавам на лични въпроси за поне малко читав ясновидец. За да не отговарям поотделно - няма такъв поне за мене, няма. Дори и филипинският шаман, при който ходих преди месец, май .......тц.

# 672
  • Мнения: 68
Ама хора, давайте по-конкретно, за да може човек да си прецени сам дали да ходи при някого, или не. Понякога човек чува или си представя това, което му е на дневен ред, а в един момент може да се окаже, че някое предсказание се отнася за съвсем различно нещо и в крайна сметка да е вярно. Понякога погрешно може да е не предсказанието, а интерпретацията му. Затова за всички ще е полезно, ако се разказва по-подробно - естествено по-личните неща ги премълчавайте, ама така нищо не се разбира - един казва "тоя всичко познава", друг - "нищо не познава" и в крайна сметка няма кой знае колко информация за самия ясновидец.
Айде, стегнете се, моля, и разказвайте. Виждам, че всички тук имат голям опит.  Wink

Търся надежден ясновидец в София.

Преди доста години бях ходила при една в Люлин, вече обаче не си спомням нито име, нито адрес. Тя искаше имена и дата на раждане, но не се занимаваше с нумерология, а някак черпеше информация от тези данни, виждаше някакви неща. Тя ми каза много верни неща - за провалено пътуване в чужбина, каза ми една буква и след това ме пита - кой започва с тази буква - и аз казвам името и какъв ми е. Тя ми говори, говори - най-вече за характера на човека и според мен беше права. После ми каза - ама има още един - кой е той. И наистина имаше. Това, обаче, което ме отблъсна при нея, беше, че май на всички казваше, че имат магия - или те, или техни близки. И така си осигуряваше още няколко пъти да ходиш при нея. Иначе май взимаше колкото й дадеш, или поне не беше скъпо.
Ама при такива, дето ти пробутват, че имаш магия, не искам повече.

# 673
  • Sofia
  • Мнения: 247
Дами, къде мога да намеря кординати на Адем Ходжа?

# 674
  • Мнения: 822
Мили хора! Нямам никак лоши помисли като искам да ви напиша това! Аз съм ходила по много врачки и къде ли не е! Звъняла съм в телевизия на врачки, на импулсни телефони и по всички неимпулсни! За момента ми се струваше, че някой нещо като че ли познава и е на правилен път и уж е така - това важи особено, когато ти дават универсални отговори, подходящи за всеки! Но ето много време е изминало от както съм била започнала да ходя при тях и виждам, че никой нищо не е познал - НИЩО! Аз спирам да давам пари по тях и съм на мнение, че толкова много хора в България не могат да имат дарба и много ми е жал, че се пишат за такива....

Общи условия

Активация на акаунт