Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 574
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 253
Той се опита да ми помогне, но не успя.
Каза ми, че ще започне да минава след 2 месеца и до третия ще спре, но това не се случи.

Но пък позна какво я е причинило, каза ми кога се е появи с точност до дни.

Не знам и аз.

Водих една моя приятелка там днес.
Реших да вляза и аз. Беше много .... уклончив.
Каза ми, че сме имали нещо направено преди години за раздяла и т.н. но са минали тези неща от срока им на годност.
Каза, че сега също има нещо направено.
Казва ми, че ми се пада нов късмет(нов мъж). Предния път каза, че не виждал раздяла. ( не знам, може би "вижда" до няколко години напред). Евентуално второ дете.
За работа - може да работиш за някого, може и за себе си, ако искаш. А, добър ден!
За живеене - в голям град можеш, в малък можеш, в чужбина можеш..... Отново!

Близко до акъла - има няма 30тина годишни, можем да си изберем още къде да живеем и работим. Всеки може да ти го каже.

Единственото, което каза е, че дори това нещо, което имаме да се развали, няма да се съберем със съпруга ми.

Не ми е предлагал да направи нещо, за да ни събере. Каза само - На сила хубост не става.....

Не знам дали да вярвам, не знам какво да правя.... Sad
Но съм разочарована, много.

# 706
  • Мнения: 84
Както и преди съм казвал..и най големия феномен има лоши дни..а относно времето..почти няма Гледач който да може да ти го каже точно..не защитавам никого дори не зная за кого говорите но разберете и феномените са хора..и са с пъти по натоварени от посетителите си..и голяма част от тях не знаят да се пазят от негативната енергия която се излива върху тях..от посетители..и от конкуренция:)

# 707
  • Мнения: 253
Аз съм на мнение, че хората, които наистина "виждат/познават" или както там искате го наречете, не се нуждаят от реклама. Т.е да се саморекламират.
За тях се носят думи от уста на уста ....
Не им липсват посетители, пред вратите им е пълно с чакащи и т.н.

Аз за сега значи си оставам на жената от село Райнино.
Била съм при нея преди повече от 4г. Тогава каза на съпруга ми, че ще му се случи нещо на 57-58 г. и в първия момент си казвам - еми то възможно на тези години да ти се случи нещо, като инфаркт/инсулт.
Но преди дни пак отидох и пак ми каза същото. И с годините същите.

На моята приятелка каза - "Абе, мъжа ти защо лежи? Крака ли го боли? Кара ме да си тупам тук крака" и показва коляното на десния крак.
И тя казва, че наистина мъжа й го боли крака и наистина десния.
Предния път каза, че има дарба да гледа дъщеря й. Този път пак така.... Защо примерно не каза, че аз имам дарба?

Това е единствения човек, който ми е казал едни и същи неща през период от 4г. Няма как да ме помни, нито пък да ме познае, защото бях ходила само веднъж.

# 708
  • Мнения: 620
archar: Не се хаби да обясняваш на хора, които не желаят да чуят и осмислят чутото. Времето е едно от най-трудните и несигурни неща за установяване в ясновидството, а и не само там. Моите попадения са в границите на поне 2 седмици, най-често месец-два, че и три. А това е достатъчно за голяма част от хората да те обявят за некадърен. Дори и да се случат предсказанията ти. А има и други фактори, които могат да се намесят, като разклонения в съдбата на човека, когато шансовете да тръгне по единия или другия път са 50/50. Тогава може и изобщо да не се случи това, което е предсказано ако си видял единия път, преценил си че е по-вероятен за случване, но в крайна сметка човекът е поел по другия благодарение на собствения си избор. Разбира се може да се тласне и по предсказания път, но това си има последствията и за 2-мата, защото в такъв случай се работи пряко със съдбовен път и отговорността е огромна. Колкото до предпазването, ако преди всеки сеанс се прави прогонване, това би намалило доста негативните енергии, но също си изисква време, което в нормална обстановка обикновенно е кът.

Цвете от кристал: Ако много държиш можеш да придобиеш подобна дарба, но се иска постоянство и доста работа. Медитации, инициации и т.н. Нито е лесен процеса, нито е кратък, но е постижим. Друг е въпроса доколко си готова да се справиш с последствията от придобиването и използването на подобна дарба, и доколко ще предпочетеш да слушаш някой други, които втълпяват, че само точно определени хора имат правото да притежават подобна дарба.

# 709
  • Мнения: 253
Не, нямам желание да придобивам подобна дарба. Не съм й фен.
Но пък уважавам хората, които наистина имат такава.

# 710
  • Мнения: 68
На мен ми станаха интересни картите таро. Винаги съм мислела, че са фантасмагория или по-скоро, че ясновидците използват картите, за да се съсредоточат. Явно обаче по някакъв начин все пак отразяват енергиите.

Преди няколко дни изпратих въпрос на сайта на Ивелина Христова. Преди отговорът се получаваше до 24 часа, а сега беше с едно изречение и го получих веднага, което предполагам означава, че е автоматично генериран. Мога да кажа само едно - аман.

Последна редакция: ср, 30 ное 2016, 08:21 от serty

# 711
  • Мнения: 84
archar: Не се хаби да обясняваш на хора, които не желаят да чуят и осмислят чутото. Времето е едно от най-трудните и несигурни неща за установяване в ясновидството, а и не само там. Моите попадения са в границите на поне 2 седмици, най-често месец-два, че и три. А това е достатъчно за голяма част от хората да те обявят за некадърен. Дори и да се случат предсказанията ти. А има и други фактори, които могат да се намесят, като разклонения в съдбата на човека, когато шансовете да тръгне по единия или другия път са 50/50. Тогава може и изобщо да не се случи това, което е предсказано ако си видял единия път, преценил си че е по-вероятен за случване, но в крайна сметка човекът е поел по другия благодарение на собствения си избор. Разбира се може да се тласне и по предсказания път, но това си има последствията и за 2-мата, защото в такъв случай се работи пряко със съдбовен път и отговорността е огромна. Колкото до предпазването, ако преди всеки сеанс се прави прогонване, това би намалило доста негативните енергии, но също си изисква време, което в нормална обстановка обикновенно е кът.

Цвете от кристал: Ако много държиш можеш да придобиеш подобна дарба, но се иска постоянство и доста работа. Медитации, инициации и т.н. Нито е лесен процеса, нито е кратък, но е постижим. Друг е въпроса доколко си готова да се справиш с последствията от придобиването и използването на подобна дарба, и доколко ще предпочетеш да слушаш някой други, които втълпяват, че само точно определени хора имат правото да притежават подобна дарб
Все си обещавам че ще се обичам повече Simple Smile..и няма да хабя нерви и думи да обяснявам ..ама пусто сърце не трае..всички ''четата Библията''а не четат че човек си има свободен избор..случвало се е да позная примерно ден кога ще се обадят на човек за нова работа ама той понеже преценил че не била за него..и не отишъл..и вика нищо не познаваш Simple Smile)

# 712
  • Мнения: 620
Хихихих, четат Библията, екзалтират се на някой пасажи и тичат при дядо поп да му се похвалят с това, без да знаят (вероятно дори и попа не знае), че тази екзалтация е в следствие най-често на инвокиране на някоя сила. И дядо поп най-вероятно ги хвали за старанието, без може би изобщо да подозира че правят магия по този начин и се обвързват и съоветно надъхват/фанатизират на тези теми. Като резултат често след 1-2г упорито четене на Библията получаваме поредния фанатик, който ни обяснява колко са лоши магиите и как заради тях или защото може да сме друговерци ще горим в Пъклото Wink. А ако опиташ да им проясниш картинката така яростно отричат всичко, че чак може и на бой да ти налетят. Пустата му Църква си няма друга работа, ами понеже фанатиците им са малко сега и вероучение се мъчат да вкарат по училищата. Ако вероучението им включва и изучаването на Библията - горките ученици - не само че няма да се поправят като нрави и поведение, ами и накрая и религьозни фанатици може да станат и горко тогава на друго мислещите...

# 713
  • Мнения: 1
Здравейте,
След като попрочетох темите реших да се регистрирам.
Направи ми впечатление един пост от мелиса- беше доста подробен, и искам да попитам защото се обърках- валентин начков и начев който телефон е посочен в анкетата един и същ човек ли са? Ако е така защо въпросния господин казва
Че имам грешка когато звъння. Ще помоля за кординати на начков и информация къде приема, колко напред записва и колко взима. Надявам се някой да ми отговори, защото искам по скоро да го посетя.

# 714
  • Мнения: 68
А на мен въпросният Валентин ми говори само за моята мисия в живота.Пък аз не ритах от желание да я науча.

Смяташ ли все пак, че има право? Може да е сметнал, че е важно да знаеш.
Аз пък се интересувам за мисията си в живота и веднъж получих отговор, че мисията ми е сама да избирам, да правя избори - от което ме напуши на смях, защото това важи за всеки човек. Вярно, че пътят ми в живота е 6, което е свързано с избора, но не смятам, че това може да е нечия мисия Simple Smile

# 715
  • Мнения: X
А на мен въпросният Валентин ми говори само за моята мисия в живота.Пък аз не ритах от желание да я науча.

Смяташ ли все пак, че има право? Може да е сметнал, че е важно да знаеш.
Аз пък се интересувам за мисията си в живота и веднъж получих отговор, че мисията ми е сама да избирам, да правя избори - от което ме напуши на смях, защото това важи за всеки човек. Вярно, че пътят ми в живота е 6, което е свързано с избора, но не смятам, че това може да е нечия мисия Simple Smile



Не,не смятам,че има право.Това мога да си го прочета и в някой по-подробен хороскоп.Искам да кажа,че не ми каза нещо,с което да ме впечатли.

# 716
  • Мнения: 358
А на мен въпросният Валентин ми говори само за моята мисия в живота.Пък аз не ритах от желание да я науча.

Смяташ ли все пак, че има право? Може да е сметнал, че е важно да знаеш.
Аз пък се интересувам за мисията си в живота и веднъж получих отговор, че мисията ми е сама да избирам, да правя избори - от което ме напуши на смях, защото това важи за всеки човек. Вярно, че пътят ми в живота е 6, което е свързано с избора, но не смятам, че това може да е нечия мисия Simple Smile



Не,не смятам,че има право.Това мога да си го прочета и в някой по-подробен хороскоп.Искам да кажа,че не ми каза нещо,с което да ме впечатли.

Мене като ме впечатли и какво? Абсолютно нищичко не се случи.

# 717
  • Мнения: 68
Не,не смятам,че има право.Това мога да си го прочета и в някой по-подробен хороскоп.Искам да кажа,че не ми каза нещо,с което да ме впечатли.

Мене като ме впечатли и какво? Абсолютно нищичко не се случи.
Joy Тоя чичко съвсем го нокаутирахте.

# 718
  • Мнения: X
Здравейте,
След като попрочетох темите реших да се регистрирам.
Направи ми впечатление един пост от мелиса- беше доста подробен, и искам да попитам защото се обърках- валентин начков и начев който телефон е посочен в анкетата един и същ човек ли са? Ако е така защо въпросния господин казва
Че имам грешка когато звъння. Ще помоля за кординати на начков и информация къде приема, колко напред записва и колко взима. Надявам се някой да ми отговори, защото искам по скоро да го посетя.


Начков се казва Начев.Защо казва,че имате грешка-ами,сигурно ни чете и не е доволен от постовете ни тук.

# 719
  • Мнения: 358
Не,не смятам,че има право.Това мога да си го прочета и в някой по-подробен хороскоп.Искам да кажа,че не ми каза нещо,с което да ме впечатли.

Мене като ме впечатли и какво? Абсолютно нищичко не се случи.
Joy Тоя чичко съвсем го нокаутирахте.
Не е чичко, готин е, позитивен е, ама.....

Общи условия

Активация на акаунт