Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 422
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 37
Кажете , някой който разваля вуду магии или ритуали . Правил съм такъв преди време , всичко беше ок до като на внука ми не му стана нещо , което лекарите не могат да обяснят . Ходжите и вудо вещери или и аз незнам какви са ми искат цяло състояние да развалят това което съм правил , само това е начина да се помогне на внукът ми . Потърсих и тези които са ми правили магията , но ми казаха , че не могат да го развалят . Пишете ми на лични ако някой знае някой който да развали вуду злините които направих преди години .

# 721
  • Мнения: X
Някой скоро да е писал на Елвира?

# 722
  • Мнения: 129
Някой да е ходил скоро при Веска Ковачева от с.Джулюница, няма мнения много за нея.

# 723
  • Мнения: 137
Някой скоро да е писал на Елвира?
Аз преди около месец и получих отговор след около 4-5 дни,но и една позната писа и не е получила още newsm78Не мога да разбера на какъв принцип подбира хората на които да отговаря??? newsm78

# 724
  • Мнения: X
Аз ще й пиша тези дни и ще споделя отзиви. Надявам се да не е толкова лаконична като предния път - отговори ми с 2-3 думи, но пък взе че позна. Е, може и да е налучкала  Grinning
Не се бях занимавала с врачки от 1 година, само следях темата, но имам нужда да поговоря с някой.

# 725
  • Мнения: 253
Някой скоро да е писал на Елвира?

Аз......
Уклончив отговор.....Нищо конкретно!

А някой свързвал ли се е със Сирма скоро? Някакви впечатления и познаваемост за това, което е казала?
Ако имате и от леля Искра по -скоро, също споделете, моля!

Последна редакция: чт, 01 дек 2016, 18:43 от Цвете от кристал

# 726
  • Мнения: 822
Някой скоро да е писал на Елвира?
Мисля, че Елвира вече е с друго име, станала е Елза, Елизабет и прочее. Не отговаря на тел. Като че ли вече няма такъв човек! Питала съм я 3 мес преди дали мога да дойда при нея и тя казва, че това не й е професия...и ми е отказала. Какво ви говори това? А че не иска ни да знаеш, къде се намира, ни да я намериш за разправия, ако те завлече с пари за разваляне на магия, за привличане на любимия и прочее....

# 727
  • Мнения: 84
А защо да не е и истината..че наистина не и е професия..много хора с дарби го смятат за ДАР а не средство за печелене

# 728
  • Мнения: 1 831
Аз също писах на мейла на Елвира,нищо конкретно н еми каза ,каза да съм отишла на място за повече информация.

# 729
  • Мнения: 129
Аз мисля че има ясновидки и ясновидци които имат наистина дарбата и точно за тези хора няма почти никаква информация в нета и защо ?
Странно е да има  хора със такси , сайтове , обяви -това не е сериозно.
Казват че  "щом даром ти е дадено дарбата да гледаш трябва даром да я даваш ".
Естествено , че човек ако е доволен ще даде не 5, 10 а 100 или 1000 лв.
А относно гледането , ако някой ти каже ами имаш нешо , започне едно овъртане налучкване -то си личи съвсем друго е истинското гледане , то е различно и цялата постановка е друга, конкретни хора , с имена , определени събития които са истина, хора които са ти в живота и то описани , ето това е вече е различното.Просто мнение.Simple Smile

Последна редакция: пт, 02 дек 2016, 10:55 от mimi_8686

# 730
  • Мнения: 620
mimi_8686: Ти сериозно ли мислиш, че подобна дарба не може да се развие и без да е дадена по нормален начин? Т.е. по рождение или след инцидент както най-често се случва да се получават подобни неща. Друг е въпроса колко хора ще я развият и поддържат. Защото и това си иска поддръжката повече или по-малко. И повечето ясновидци бягат от хора дето обикалят 10 човека с надеждата че ще им кажат това, което искат да чуят, че евентуално ще им се случи. Ама когато им кажат нещо различно се приема най-често с недоверие и на нож дори. Нямате си на идея колко енергия може да консумира едно по-дълбоко вглеждане в съдбата на някой. Аз съм губил солидно количество само за един пас от ритуал за чистене а имайки предвид че този ритуал може да се наложи да се приложи до 9 пъти, идея си нямате колко концентрация и точна визуализация е необходима, дори без да се добавя самата магическа схема за чистенето.

# 731
  • Мнения: 84
Аз мисля че има ясновидки и ясновидци които имат наистина дарбата и точно за тези хора няма почти никаква информация в нета и защо ?
Странно е да има  хора със такси , сайтове , обяви -това не е сериозно.
Казват че  "щом даром ти е дадено дарбата да гледаш трябва даром да я даваш ".
Естествено , че човек ако е доволен ще даде не 5, 10 а 100 или 1000 лв.
А относно гледането , ако някой ти каже ами имаш нешо , започне едно овъртане налучкване -то си личи съвсем друго е истинското гледане , то е различно и цялата постановка е друга, конкретни хора , с имена , определени събития които са истина, хора които са ти в живота и то описани , ето това е вече е различното.Просто мнение.Simple Smile
И какво е истинското гледане..чат..включваш копчето на телевизора и потича една безгрешна информация като река Simple Smile.а отделно че повечето хора не искат да приемат дадена информация..която не е в тяхна полза

# 732
  • Мнения: 129
Да , една дарба трябва да се развива !
Все пак смятам , че когато няколко ясновидци ти казват различни неща - кое е вярното ?
Ако има негативна енергия , или я имаш или не ?
Ако 2-ма ти кажат имаш , други двама ами нз, третият ами нямаш .
Кое е вярното?
А относно гледането , не само да кажеш -Имаш примерно магия , а да назовеш името и човекът .Поръчител и изпълнител, ако е възмжно.Тук вече говорим за доста голяма истинност .
Нямам нищо против , че всеки има различно ниво на възприемане - ако едни са силни в едно , други в друго.
Едни го казват , други назовават.
Не отричам , нищо !
Споделям мнение, тук вече темите са доста и човек може да прави заключение.
Поздрави,

# 733
  • Мнения: 84
Да , една дарба трябва да се развива !
Все пак смятам , че когато няколко ясновидци ти казват различни неща - кое е вярното ?
Ако има негативна енергия , или я имаш или не ?
Ако 2-ма ти кажат имаш , други двама ами нз, третият ами нямаш .
Кое е вярното?
А относно гледането , не само да кажеш -Имаш примерно магия , а да назовеш името и човекът .Поръчител и изпълнител, ако е възмжно.Тук вече говорим за доста голяма истинност .
Нямам нищо против , че всеки има различно ниво на възприемане - ако едни са силни в едно , други в друго.
Едни го казват , други назовават.
Не отричам , нищо !
Споделям мнение, тук вече темите са доста и човек може да прави заключение.
Поздрави,
Относно познаването за негатив..има видове който са направени професионално..и една селска врачка няма как да ги засече..а масово се ходи при такива.. за името на този който ти я поръчал..ами нали ако ти го кажат..ще търсиш отмъщение а и винаги има риск да се сгреши човека

# 734
  • Мнения: 129
Да , една дарба трябва да се развива !
Все пак смятам , че когато няколко ясновидци ти казват различни неща - кое е вярното ?
Ако има негативна енергия , или я имаш или не ?
Ако 2-ма ти кажат имаш , други двама ами нз, третият ами нямаш .
Кое е вярното?
А относно гледането , не само да кажеш -Имаш примерно магия , а да назовеш името и човекът .Поръчител и изпълнител, ако е възмжно.Тук вече говорим за доста голяма истинност .
Нямам нищо против , че всеки има различно ниво на възприемане - ако едни са силни в едно , други в друго.
Едни го казват , други назовават.
Не отричам , нищо !
Споделям мнение, тук вече темите са доста и човек може да прави заключение.
Поздрави,
Относно познаването за негатив..има видове който са направени професионално..и една селска врачка няма как да ги засече..а масово се ходи при такива.. за името на този който ти я поръчал..ами нали ако ти го кажат..ще търсиш отмъщение а и винаги има риск да се сгреши човека


Да , тук се съгласявам със вас.Така е .Трябва да се търси "специализирана "помощ .Толкова много са , че...

Общи условия

Активация на акаунт