Гастроентеролог-координати

  • 30 010
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Най-добрият гастро-ентеролог е
д-р Искрен Коцев - Варна.
Информацията е достоверна защото мъжът ми е доктор а и от други лекари, негови колеги има много висока оценка.
Не знам какви са му тарифите за частен прием?
Ще е добре да получите тази информация предварително по телефона от отделението по гастро-ентерология, защото мъж ми има само мобилния, а не е удобно да го публикувам

д-р Миглена Георгиева е детски гастро-ентеролог, много малко са специалистите въвъ Варна с тази специалност. Имами нейния мобилен, но се притеснявам да го публикувам.

# 16
  • Мнения: 3 091
Педиатрията в МБАЛ Света Ана, София - ползва консултациите на вътрешна клиника, където има много добри гастроентеролози. Успех

# 17
  • Мнения: 208
Ще ми дадеш ли моля те координатите или работното време на д-р Антония Атанасова, аз живея точно до завод Дружба, няма да се притеснявам как да излизам от работа и да търча по кабинети, супер  Laughing Изобщо не съм видяла къде е тоя МЦ Варна, а съм в квартала вече повече от година. Embarassed
[/quote]
Вчеря бях при доктор Антония Атанасова отново. СТрашно внимателен, мил и компетентен човек. Не мога да изразя с думи благодарността си към нея за помощта, която ми оказва.
Налага ми се да я безпокоя понякога и на мобилния в неудобно време, никога не ми е отказвала помощ. Такива като нея са "Лекари" с глано "Л", лекари със знания и сърце, точно от каквито има нужда нашата страна в момента.

# 18
  • Мнения: 3 010
Ще ми дадеш ли моля те координатите или работното време на д-р Антония Атанасова, аз живея точно до завод Дружба, няма да се притеснявам как да излизам от работа и да търча по кабинети, супер  Laughing Изобщо не съм видяла къде е тоя МЦ Варна, а съм в квартала вече повече от година. Embarassed
Вчеря бях при доктор Антония Атанасова отново. СТрашно внимателен, мил и компетентен човек. Не мога да изразя с думи благодарността си към нея за помощта, която ми оказва.
Налага ми се да я безпокоя понякога и на мобилния в неудобно време, никога не ми е отказвала помощ. Такива като нея са "Лекари" с глано "Л", лекари със знания и сърце, точно от каквито има нужда нашата страна в момента.
[/quote]

Някой ще може ли да напише по подробни контакти с д-р Антония Атанасова?

Общи условия

Активация на акаунт