Близнаци - Самуил и Калоян, но живеем в чужбина

  • 4 462
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 126
Супер са имената. На мен ми харесва да ги отличават. Моите носят сравнително български имена, срещани са и в чужбина , но тук където живеем са единствените деца с такова име. Предпочитам да е така.

# 16
  • Мнения: 3 031
Идеални са имената. Праисторически друг път ooooh!

# 17
  • Мнения: 518
Синовете на Симеон Сакскобургготски всичките са с "праисторически "имена, а цял живот са живяли в чужбина. Явно не са им попречили и кариери да правят.

На мен ми харесват имената, които сте избрали. Калоян ми е едно от любимите мъжки имена.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Самуил и Калоян са прекрасни имена  Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 311
   Самуил и Калоян са наистина прекрасни, силни, мъжки имена. Обаче да се префасонират на Сам и Кал, щото на някой да му било по удобно да ги произнася си е направо подигравка. Особено Кал...ужас.

# 20
  • Мнения: 1 338
Много си отиват Самуил и Калоян! Не му мисли повече. То и на Барак Обама му беше странно името, но не му попречи да стане президент и да го научи цял свят. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 978
Е в България на Калоян масово се вика Кала.Никой не е казвал да ги кръщават Сам и Кал,а че може така да им казват чужденците,защото съгласете се,но Калоянчо ела тука,едва ли ще може даизлезе от устата на някоя англичанка.

# 22
  • Мнения: 263
Имената са чудесни. На Самуил ще му викат Сам или Сами вероятно или Самюел, на Калоян Кал.

За да бъде най-честно бих дала на близнаци имена, които имат подобни международни

Самуил и Дамян примерно, но вие искате с К

Самуил и Константин...

# 23
  • София
  • Мнения: 8 681
Ако ви харесват, не виждам проблем в това, че сте в Англия.
Там се научават да се обръщат към индийци и пакистанци, какво остава за Самуил и Калоян. Ще им измислят някакви съкратени имена, а не би трябвало при толкова много чужденци, да им правят впечатление чуждите имена.

# 24
  • Мнения: 3 464
Имената са прекрасни, няма значение че сте а Англия.
Надявам се не сте променили решението си. Wink

# 25
  • Мнения: 77
Имената за супер. Те като се представят и хората ще занят как да ги наричат. Знаеш тук е пълно с най-различни националности, нека това не те притеснява.

# 26
  • Мнения: 2 052
С тези букви бих избрала Симеон и Константин.  Peace

# 27
  • Мнения: 2 074
И аз съм за Симеон, пристрастна съм

# 28
  • Мнения: 477
По-разумно е да избереш имена, които се връзват с държавата, в която децата ще прекарат по-голямата част от първите си 18 години. Не позволявай на емоциите да засенчат разума ти Peace

Самуил и Калоян са прекрасни имена... за живот в България.

# 29
  • Мнения: 3 464
По-разумно е да избереш имена, които се връзват с държавата, в която децата ще прекарат по-голямата част от първите си 18 години. Не позволявай на емоциите да засенчат разума ти Peace

Самуил и Калоян са прекрасни имена... за живот в България.


Защо???
Точно пък в Англия...

В цал свят има странни имена..На много хора чуждите имена са им по-екзотични. Моя приятелка е датчанка 100% и се казва Наташа , в цял свят има Надя, Саша, или да не говорим за "древно-българското" Никол, което е второто най-слагано име за последните 15 години...

Децата няма да страдат с българските си имена!

Общи условия

Активация на акаунт