Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - новите проекти на актьори, колеги, екип #9

  • 67 202
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 541
Ели Hug, каква красота в клипчето! Peace


https://www.youtube.com/watch?v=_zu-PAYmMyI

Истинската възраст на турските актьори 2016 г. Joy Joy Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 6 287
 Hug Hug Hug

Много са красиви младоженците! Да са живи и здрави!

Роклята на Неслихан е прекрасна. Първата. Втората наистина прилича на някакъв вид нощница, не ми харесва.
Тя е много, много красива булка!  Heart Eyes 

За Мете очаквах, че ще отиде на сватбата, но Аслъ защо ли я няма. Бях останала с впечатлението, че са в доста близки приятелски отношения с Кадир.

***

Мете и Туба Юнсал... това е комбинация, която ми беше харесала във "Времето лети", дано и сега да е вярно.

Аслъ не я искам в Кьосем.  Crossing Arms  Сериалът е с много лош сценарист, нямам вяра, че колкото и добри помощници да му вкарат, пак няма да си пише глупостите.

За Еркан и сериала, в който ще участва писах и в блога. На резюме не изглежда зле, интересен сюжет, но може и да си го спестя.  Mr. Green

Ето:
http://turkseriesnews.blogspot.bg/2016/07/fox-tv.html

Благодаря за новините, Мариолка!  bouquet

# 17
  • Мнения: 724
темата за "Колоритно" (Rengarenk) - http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=932242.msg … 07189#msg33407189
Първата серия е уникална, много ми допадна, главните, а и останалите са страхотни! Повече информация ще намерите в новата тема! Главната мъжка роля е поверена на Каан Ташанер, който гледахме в "Kayip". Тук обаче ще го видим в съвсем различна светлина. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 575
Мете и Туба Юнсал... това е комбинация, която ми беше харесала във "Времето лети", дано и сега да е вярно.


Тази Туба каква е била във Времето, защото не си я спомням, но и аз не го догледах до края, де.

На снимките от сватбата видях таксиджийчето ни от Гюлтепе. Отдавна не го бях виждала. Т.е откакто свърши сериала  Simple Smile.

# 19
  • Мнения: 9 541
 Hug

Неслихан и Кадир определено са ми много сладки, за разлика от други сватби на турски актьори, където се набляга предимно на показността, тези двамата са много естествени и излъчват истинска любов един към друг bouquet Не разбрах кой от тях си е сменил фамилията? newsm78

След концерта на М.Боз, голямата новина е, че не си бил тръгнал сам  newsm68  Joy Joy Joy Heart Eyes Но пък снимката е много хубава Peace





Нещо не схващам каква е новината всъщност? newsm78

http://www.gecce.com/haber-murat-boz-takipcilerini-neden-sildi

И едни по-стари Joy Joy Joy младоженци във ваканция Heart Eyes

Последна редакция: пн, 11 юли 2016, 17:08 от lia-martin

# 20
  • Мнения: 3 747
Здравейте на всички  Hug Продължавам да си ви чета, но тези дни съм адски заета, дори не мога да си изгледам последния епизод на "Kayip"  Laughing Дано да намеря време тези дни.

Лиа, в статията пише, че след сватбата Неслихан побързала да си смени фамилното име и в социалните мрежи
Скрит текст:
За другата новина  newsm78 не схващам и аз

# 21
  • София
  • Мнения: 6 287
Тази Туба каква е била във Времето, защото не си я спомням, но и аз не го догледах до края, де.
Tя към края се появи, в трети сезон. Стара позната на Сонер от Лондон, на която се дразнеше Бахар. А и малката Дениз. На мен обаче ми беше забавна.  Laughing









Лиа, в статията пише, че Мират е изтрил/блокирал всички профили на негови фенове в..., навярно Инстаграм, заради лошото им отношение към Аслъ. Явно и тук го има този сериал - "да плюем по гаджето на любимеца, защото не я харесваме".  Tired  

Неслихан и Кадир определено са ми много сладки, за разлика от други сватби на турски актьори, където се набляга предимно на показността, тези двамата са много естествени и излъчват истинска любов един към друг
Точно!  Grinning Grinning Grinning

# 22
  • Мнения: 12 823
Известността има и друга страна.

Слънчево момиче е Аслъ.
 И двамата с Мурат изглеждат щастливи.


# 23
  • Мнения: 3 747
Zarani, чак като видях снимките се сетих за Туба Laughing Тя е една от най-добрите приятелки на Илкер hahaha или Фалконе както го наричам откакто гледам Kayip

Скрит текст:





По въпроса с феновете-просто няма угодия.Няма човек, който да се хареса на всички, а и не е нужно.Затова да си живеят живота и да не им пука.Злоба, завист, неодобрение винаги ще има, но от тях самите си зависи дали ще позволят да им съсипват щастието разни хора със собствените си проекции и комплекси. hahaha Всъщност на думи е лесно, но има фанатични фенове (в повечето случаи фенки ), които прекаляват и сигурно са  тежки за понасяне.

От инстаграма на Аслъ


и на Мурат


http://www.gecce.com/haber-murat-boz-ve-asli-enverden-art-arda-tatil-paylasimlari

Последна редакция: пн, 11 юли 2016, 20:25 от ra4eto_Radi

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 6 287
Вярно, че е доста близка приятелка Туба на Илкер. Забравила бях.

Фалконе е много готин прякор. Навремето пък имаше един колаж, в който Фалко го бяха кръстили Фалкопат.  Mr. Green Търсих го наскоро, но така и не го намерих.

Познахте ли го?  Laughing Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 4 575
Кой тоз левент?

# 27
  • Мнения: 3 747

Канболат Геркем Арслан (Сефер)  Mr. Green



  hahaha Неузнаваем е като си е махнал брадата

# 28
  • Мнения: 4 575
Помислих си го, но не бях сигурна. С очилата ми прилича на италианец. По-точно на Корадо Катани /Микеле Плачидо/!  Joy

# 29
  • Мнения: 9 541
 Hug

Благодаря за разясненията Раче Ради Hug, Зарани Hug
Зафер или Сефер определено по ми се нрави с брада и мустаци newsm78, въпреки че по принцип не харесвам newsm78



Романтични сънища ви пожелавам! Peace

Общи условия

Активация на акаунт