Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~96~

  • 64 649
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 13 648
Мистър и Мисис Доулу  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 367
Този артист не играеше ли в Листопад бащата на Несли

Линде  Hug Heart Eyes той е да  Peace
И сутрешната преса е отделила място за сем.Доулу
има още много няма да ви качвам  Peace
Доколкото разбрах имало рускини от вк групата,които определили държанието на Несли като неморално  #Crazy По-късно ще им разгледам коментарите де най-вероятно това са фенки на други актриси  Peace

# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 13 648
Този артист не играеше ли в Листопад бащата на Несли

Линде  Hug Heart Eyes той е да  Peace
И сутрешната преса е отделила място за сем.Доулу
има още много няма да ви качвам  Peace
Доколкото разбрах имало рускини от вк групата,които определили държанието на Несли като неморално  #Crazy По-късно ще им разгледам коментарите де най-вероятно това са фенки на други актриси  Peace
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Защо неморално гола ли се е появила  newsm78
или човек не трябва да си изразява радостта открито  Mr. Green
Е нормално е да злобеят защото докато други двама моралисти са натуткат нашите си спретнаха една прекрасна и весела сватба  newsm53 smile3503 smile3521 smile3533

# 49
  • София
  • Мнения: 13 648
Ето една НЕМОРАЛНА снимка  smile3513

Трябваше да я целуне по челото а не по вратлето  smile3532

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 610
Оф,точно пък рускините ще ми говорят за поведение,ай сиктир бе.
То е ясно,че завистта  и злобата почивен ден нямат,ама тук е от ясно по-ясно,че гълъбчетата са ни стрхотнии поведението им не е сухарско,а точно такова,каквото отива на двама влюбени Naughty

# 51
  • Мнения: 22 068
Кучетата си лаят, керванът си върви  Mr. Green
По-добре щеше да е да завиждат мълчаливо, ама на... хаят  Whistling

# 52
  • Мнения: 1 367
Кучетата си лаят, керванът си върви  Mr. Green
По-добре щеше да е да завиждат мълчаливо, ама на... хаят  Whistling

Точно така Еве  Hug Heart Eyes
Линде  Hug и аз си помислих дали не са фенове на въпросните,но може и да не са  Peace
Танца с ножа им е бръкнал под лъжичката  Mr. Green Ама то в него няма нищо страшно жартиера и се вижда голям праз  Laughing Аз пък харесвам такива хора разспуснати,веселящи се не мисля че някой е прекрачил границата  Peace Не може само сухарщина,стойки,пози,чупки и някакво изкуствено целомъдрие това не е възпитание а фалш  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 13 648
Кучетата си лаят, керванът си върви  Mr. Green
По-добре щеше да е да завиждат мълчаливо, ама на... хаят  Whistling

Еви смешно ми звучи от  рускиня морал - техният морал е прикрит и лицемерен
А нашичките си се веселят неприкрито и по детски чисто  smile3533

# 54
  • София
  • Мнения: 13 648
Кучетата си лаят, керванът си върви  Mr. Green
По-добре щеше да е да завиждат мълчаливо, ама на... хаят  Whistling

Точно така Еве  Hug Heart Eyes
Линде  Hug и аз си помислих дали не са фенове на въпросните,но може и да не са  Peace
Танца с ножа им е бръкнал под лъжичката  Mr. Green Ама то в него няма нищо страшно жартиера и се вижда голям праз  Laughing Аз пък харесвам такива хора разспуснати,веселящи се не мисля че някой е прекрачил границата  Peace Не може само сухарщина,стойки,пози,чупки и някакво изкуствено целомъдрие това не е възпитание а фалш  Peace
Деси и аз мисля като теб - обичам такива хора които знаят кога и как да се веселят и да бъдат естествени
В този щастлив за тях ден всичко им е позволено и ще се веселят както си искат те са млади съвременни хора а най-вече ВЛЮБЕНИ  love001

# 55
  • Мнения: 22 068
Ами не знам дали е случайно или не, но псевдоморалистките са фенове на една определена двойка  Mr. Green

и едно по-различно мнение, на неутрална фенка   Peace

Если,в виденных свадьбах,в основном,обсуждались,роскошь,количество затраченных денег,то эта свадьба приковала все внимание этой безумно красивой,любящей друг друга,паре,не замечая ,и не затрагивая материальные затраты! Только они,только их настроение,радовали всех,только на них хотелось смотреть,и радоваться вместе с ними! 💞💞💞🌺💐🌷🍾🎆❤❤❤

# 56
  • София
  • Мнения: 13 648
Ами не знам дали е случайно или не, но псевдоморалистките са фенове на една определена двойка  Mr. Green

и едно по-различно мнение, на неутрална фенка   Peace

Если,в виденных свадьбах,в основном,обсуждались,роскошь,количество затраченных денег,то эта свадьба приковала все внимание этой безумно красивой,любящей друг друга,паре,не замечая ,и не затрагивая материальные затраты! Только они,только их настроение,радовали всех,только на них хотелось смотреть,и радоваться вместе с ними! 💞💞💞🌺💐🌷🍾🎆❤❤❤
И не се брояха колко от най-елитните артисти ще присъстват и с какви тоалети ще бъдат и на коя тоалета е най.най- най
На таза сватба присъстваха наистина тези които исински ги обичат и уважават - другото е излишна поза
Това беше една наистина прекрасна естествена сватба на двама лудо влюбени

Последна редакция: сб, 09 юли 2016, 10:38 от БлагаВест

# 57
  • Мнения: 1 367
Ами не знам дали е случайно или не, но псевдоморалистките са фенове на една определена двойка  Mr. Green

и едно по-различно мнение, на неутрална фенка   Peace

Если,в виденных свадьбах,в основном,обсуждались,роскошь,количество затраченных денег,то эта свадьба приковала все внимание этой безумно красивой,любящей друг друга,паре,не замечая ,и не затрагивая материальные затраты! Только они,только их настроение,радовали всех,только на них хотелось смотреть,и радоваться вместе с ними! 💞💞💞🌺💐🌷🍾🎆❤❤❤
Ох защо ли не се учудвам коя е двойката  Whistling Някой беше питал защо е толкова важно да присъстват ами ето затова  Peace Ако бяха отишли щяха да се поспре тази злоба,постояните измислици на журналята кога за Фе кога за Кадир  Peace Но всяко нещо си има и добра страна аз за себе си разбрах че Кадир няма вина и няма такава глупава ревност  Peace А за въпросната двойка разбрах че момата е страшно неуверена в себе си,че възпитанието с което парадират липсва и че Бу не уважава партньорката си и не я приема за равна  Peace Това че били на хиляди километри ай мерси  Stop За нашите положителното е че на най-хубавия им ден е нямало лицемерни и фалшиви хора  Peace

# 58
  • Мнения: 464
Добро утро сватбарки, рано рано натрупахте трапезата, кафета, питиета... няма почивка ей
Гледам, че вече и интрига се заформя, като не им харесва да не надничат. Те затова не допуснаха пресата, за да си изживеят деня, защото това е техния ден, не на зрителите и им се получи - бяха с най-добрите си приятели и хората, които ги уважават всички други не са добре дошли. Има едни 25%, които каквото и да кажат или направят ще ги харесат, други 25%, които каквото и да кажат или направят няма да ги харесат и едни 50% на които изобщо не им пука. search smile3527 има храна за всички. За нас най-важното е че те не се правят, те са истинки щастливи и това е техния живот днес

# 59
  • Мнения: 1 367
Ето  една фотка преди обличането на булчинската рокля  Hug Heart Eyes Грим прекрасен браво на стилистите  Hug Flutter
 Heart Eyes
С мъжете от сем.Доулу  Flutter
Красиво ни е момичето всякак,но усмивката завършва красотата и  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 09 юли 2016, 12:04 от Deesityy

Общи условия

Активация на акаунт