Фентъзи и фантастика -Тема 7

  • 31 470
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 741
Много хубав  Котильон Laughing Почвам малазанския тест и ще докладвам после.
Олеле, майко! Направо ме е срам да кажа какво съм.  EmbarassedЩе го решавам пак.
Telorast and Curdle
Annoying, somewhat dead dragons that inhabit a pair of lizard skeletons.

Последна редакция: вт, 12 юли 2016, 09:22 от Меган

# 16
  • София
  • Мнения: 44 128
Меган - пак е по-добре..май...от Икариум Simple Smile (при все, че си избрах да съм жена)

Последна редакция: вт, 12 юли 2016, 09:33 от Angel_Dust

# 17
  • Мнения: 5 741
Меган - пак е по-добре..май...от Икариум Simple Smile (при все, че си избрах да съм жена)
То и аз избрах да съм жена, ама пък точно тези двете, не благодаря!
На втория е по-добре. Anomander Rake

# 18
  • София
  • Мнения: 180
Здравейте Simple Smile
На първия тест съм A spell caster
Фен съм на Тери Пратчет, Дан Симънс, Мартин и други разбира се, но няма да изброявам всичко.
Тези дни зачетох Първата книга от Малазана, но още съм в началото. Четях ви преди и ми стана интересно от коментарите Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 1 635
Хехе.. и аз се класирах за нимфа. Stop

# 20
  • Мнения: 2 677
Благодаря за новата тема  bouquet
На теста излезе, че съм еднорог  Laughing

# 21
  • Мнения: 35 971
Пристрастена фенка на Тери Пратчет съм  Flutter Май съм за тази тема или греша?

Пратчет има и "своя" тема нейде из форума  Wink

от малазанките тестове:
герой - Уискиджак - изненада  Shocked
асцедент - Аномандър Рейк  Heart Eyes

приказен герой - нимфа - дрън-дрън  Mr. Green
втори опит: A Spell Caster! - доста по-добре Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 юли 2016, 13:09 от bubanka

# 22
# 23
  • Мнения: 1 130
Здравейте, имам въпрос към любителите на "Братството на черния кинжал" от Дж.Уорд - някой знае ли кога излиза книга 14 от поредицата?
И моля да препоръчате нещо, чела съм "Аз Вещицата" 2те части, "Академия за вампири"цялата поредица, "Ерагон"пак всички книги. Сега ми се ще нещо което да е по леко и забавно и да не е поредица от 20 книги.

# 24
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 407
"Братството" съм го чела някога ... но не помня до коя книга.

Веднага ти предлагам класика във фентъзи жанра: "Хрониките на Амбър" на Роджър Зелазни. Нямат нищо общо с "Братството" или "Академията".  Peace

# 25
  • Мнения: 1 130
Благодаря, аз не съм търсила нещо което да покрива другите две. Всяка си е уникална сама за себе си. Търся нещо леко и забавно и да не е повече от 2-3 книги /малко прекалявам с бюджета, ако са по голяма поредица/.
Определено ще погледна "Хрониките" . Благодаря още веднъж.  bouquet

# 26
  • Мнения: 5 741
За "Джентълмените копелета" съм чела много добри отзиви. Нямам третата книга, само това ме спира да я започна. За Пол Андерсън нищо не мога да кажа, не съм го чела.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте, имам въпрос към любителите на "Братството на черния кинжал" от Дж.Уорд - някой знае ли кога излиза книга 14 от поредицата?
И моля да препоръчате нещо, чела съм "Аз Вещицата" 2те части, "Академия за вампири"цялата поредица, "Ерагон"пак всички книги. Сега ми се ще нещо което да е по леко и забавно и да не е поредица от 20 книги.
Подобни на твоите са "Реликвите на смъртните", "Саванти", "Скъпоценни камъни" ( това не съм сигурна, че е точно, първата книга е "Рубиненочервено"), "Дивергенти".

# 28
  • Мнения: 1 130

[/quote]
Подобни на твоите са "Реликвите на смъртните", "Саванти", "Скъпоценни камъни" ( това не съм сигурна, че е точно, първата книга е "Рубиненочервено"), "Дивергенти".
[/quote]
Здравей, аз не търся нещо подобно на това което съм чела, търся нещо по леко и забавно от фентазито. И предпочитам да е до към 1-2 книги а не много дълги поредици, поради простата причина че чета само отпечатани книги.  Работата ми е на компютър от 8 до 5 и след това ако чета книга на него очите ми са кото пълни с пясък. Благодаря за предложенията.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 581
А ок, аз реших, че търсиш подобни на тези, които си чела. Peace
"Реликвите" са 6 книги, "Саванти" - 3 или 4, "Камъните" са 3, "Дивергенти" също,

Общи условия

Активация на акаунт