Бретон -как да го оформя докато стане дълъг?

  • 5 434
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 630
Не можах да намеря подобна тема,въпроса ми е как изтърпявате бретона си докато стане дълъг?Незнам накъде да го оформя, настрани не ми стои добре,не е дълъг все още за да стои разделен в средата. Все още е около 2-3 пръста под веждите ми.За колко месеца става до брадичката?

# 1
  • Мнения: 33
Здравей Simple Smile
Аз имам редовни терзания с бретона, или  защото искам да имам, или защото съм го отрязала и не искам да чакам да порастне. Постоянно си меня мнението.
Това колко бързо ще порастне е изцяло зависещо от бързината на растеж на косата ти. При мен става доста бързо, за това си го режа доста редовно и после го пускам пак. Когато стане прекалено дълъг и ми влиза в очите, присти го прибирам назад с фибички или го заплитам на плитки. Така хем стои по здраво прибран а и има доста различни стилове на заплитане.
А иначе вчера ме хванаха лудите и направих немислимото - итрязах си адски къс бретон над веждите и се оказа че ми ходи адски много, та те съветвам да експериментираш повече, за да не се озоваваш в ситуации в които нямаш търпение за смяна на прическата Simple Smile
Ето и снимка на екстра късия бретон от който толкова ме бе страх Simple Smile - https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13615259_1021087 … a&oe=582F428F

# 2
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Носи го с фиба , нагоре, леко задигнат, за да не стойш като зализана. Носи го на една страна, небрежно падащ. Носи го пак на една страна и хванат с фиба.
Колкото до въпроса ти за колко време расте е супер относително, в зависимост от косата. Моята я отрязах преди година, август, до раменете, в момента  е без 4 пръста  до кръста. Прецени си по растежа на косата ти.

# 3
  • Мнения: 630
Ще пробвам  с фиба настрани,за фиби не се бях сещала и още утре ще си взема от тия черните да видя как ще изглеждам.Благодаря за идеята.
Nex,на теб ти отива,но аз съм с кръгло лице и не бих рискувала (не че не съм била с къс преди Simple Smile )

# 4
  • София
  • Мнения: 974
И аз преди известно време направих грешката да отрежа моя малко над веждите и веднага съжалих. Начинът , по който за момента решавам проблема е ,като разделям косата на страничен път и захващам бретона заедно с дълъг кичур и усуквам по овала на лицето до ухото. Накрая захващам с фиба. Стои прибрано и ефектно. Ще се опитам да намеря снимка, защото осъзнавам, че от обясненията ми нищо не се разбира  Laughing
 

Последна редакция: пн, 11 юли 2016, 22:06 от Брук Дейвис

# 5
  • София
  • Мнения: 38 498
Издухвам настрани или на път или прибирам с фиба.

# 6
  • Мнения: 53
То реално няма кой знае колко варианта за бретона или е настрани, или е с фиба щом искаш да го прибереш Simple Smile. Аз лично моя си го нося настрани, но при мен е и така постриган, не е равен и стои добре. Можеш и ти да му предадеш друга форма. Така по-лесно ще се прилива към косата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт