Февруари още е далече, но тупти мъничко сърце в мама вече!

  • 53 381
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 528
Да с Гусио Карера  3в1 бях и от нещ съм недоволна , но те количките които продават адбор са на еедин принцип

# 676
  • Мнения: 4 696
Kак сте, момичета? Мен днес ме мъчат малко безболезнени контракции, беззболезнени, но все пак ме притесняват. При вас започнаха ли и тези екстри? Другия понеделник ще мерим шийката дано е ок.

# 677
  • Мнения: 738
Мойта принцеса от 2 дена ме ръчка по ниско долу , ама днес бях на АГ и всичко е 6 Simple Smile Ей много ме е яд моята доки как не ми дава снимка всеки път  Crossing Arms
Иначе започвам да не виждам аз  Laughing Доки каза , че е заради ниския хемоглобин и , ако след раждането не се оправя ще ходя на очен  Flutter
Момичета вие как сте с кекса , вашите мъжленца искат ли ? Моя малко се притеснява.Тя и доки още не дава де ама ако даде ще трябва изнасилване да му прилагам  Laughing Mr. Green Heart Eyes

# 678
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 774
А защо не дава доки? newsm78

# 679
  • Мнения: 738
ами имах отлепване и лежах в болница в началото и заради това  Confused
Но пък от другия месец предполагам ще има зелена светлина  Laughing

# 680
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 774
Ясно. Не знаех. Дано вече всичко е наред.

# 681
  • Мнения: 738
Ясно. Не знаех. Дано вече всичко е наред.
Да да Simple Smile С напредването на бебка и наддаването на грамове отлепването се махна  Crazy
Иначе беше чудо голямо 1 месец  Confused
Да ви кажа ако имате проблеми с дишането и носа това мнооооооооого помага и може да се използва от бременни.
http://www.lavur.bg/upload/292859-006851.jpg

# 682
  • Мнения: 4 696
Да, аз използвам стеримар. Снощи така ми се беше запушил носа, че чак главата ме заболя доста силно и стоях пак будна доста време.

# 683
  • Мнения: 738
Аз направо си бях пътник докато спя  Twisted Evil (особено на ляво  Laughing ) .Казаха ми за този спрей питах доки и ОЖИВЯХ  Grinning
Как сте с кръвната захар ?  Thinking

# 684
  • София
  • Мнения: 389
Видях,че сте коментирали колички . Аз твърдо си бях харесала Кам Динамо ,но моя приятелка ме разубеди ... била много тежка и не е маневрена ... още я харесвам,но и така не съм я видяла на живо в някой магазин .. нещо не мога да я намеря ,само онлайн съм я виждала .
Другите които ми харесват са Косато . Имате ли мнение за тях ? Доста са свежи като десен и са леки Simple Smile

На мен ми предстои преглед на 13.10. Ще споделям какво се случва . За сега ,като изключим болките в кръста и трудното спане нощем ,всичко е наред с мен . Дебеланчо рита здраво Simple Smile
Започнах вече с пазаруването на дрешки и разни дребни нещица Simple Smile
Хубав ден !

# 685
  • Мнения: 51
Момичета, аз закъсах миналата седмица с висока температура и възпаление на венците.  newsm45 Завъртях се в един омагьосан кръг - от температурата ми се възпали цялата уста, а от възпалението не можех да сваля температурата. Вече съм на линия, даже на работа си ходя.  Praynig Това ми е за сметка на месеците до момента, в които дори за миг не се почувствах зле  newsm78
Пазете се много!  Naughty Вирусите започнаха  #2gunfire

# 686
  • Мнения: 1
Присъединявам се към групата с термин февруари Simple Smile
Здравейте и от мен.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 1 866
Вчера бях на преглед малкия е вече около 640 гр. дълъг е около 28 см., носната ни кост все още си е малка за седмицата, но поне расте и вече е 5 мм. Според доки ще бъде не много дълго бебе, но за сметка на това набито. Седмицата според видеозона е 23 г.с. + 4 дни.

# 688
  • Мнения: 738
pisilove добре дошла  Hug
Мале мале.Това си говорих онзи ден с моята АГ колко бързо надават  Crazy На 3ти бяхме 344гр вчера 500  Heart Eyes Crazy
Аз купих 1вото нещо за бебка (е и ние го ползваме) овлажнител за въздуха  Laughing Само това се престраших.Другия месец съм харесала един скрин за дрехите ѝ  bowuu

# 689
  • Мнения: 4 696
Ние в 20 г.с. бяхме 380 гр. и 340 гр., за сега се движим добре, но още малко и няма да наддават така добре близнаците.

Общи условия

Активация на акаунт