Слънце, пясък, море - Септемврийче памперс на морето ще пече!Тема №8

  • 56 174
  • 734
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Аз бих давала ориз, картофи, банан, кисело мляко примерно.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Only, много неприятна случка. Дано не се повтаря  Hug Защо лекарите не са ти казали как и с какво да го храниш?

# 92
  • Мнения: 1 037
Казаха до понеделник картофи, морков, ориз, кус кус, обезсолено сирене, безлактозно мляко, сухари, бисквити и солети.
Сега в 7 яде картоф, морков с ориз, и реших преди да легне сега да му дам мляко от неговото (в болницата го пиеше без проблем), изпи 40-50 мл и не иска повече, няма и да го насилвам.
Хем не пие вода обаче, хем за 4 часа така се беше опикал, чак дрехите бяха мокри.
Хитреца се научи да пие от сламка, тъкмо се зарадвах и хоп, плювне на лигавника.
Явно наистина си набавя от храната и аз трябва да се успокоя.

# 93
  • Мнения: 9 920
То и аз предлагах от раждането още вода, но той просто не я искаше. Не съм го насилвала обаче тогава. Първите 6 месеца не можех и глътка вода да го накарам да изпие. Според мен си е до детето. Сега си пие, но аз като му дам.

Иначе за друго, което се сещам е сок от диня. Много оводнява (ако намериш начин да го даваш). Моето от шише не пие продължително време водата, но сок от диня изпива 100 мл на един дъх и ми се кара после, че е свършил. Simple Smile А преди някой беше писал, че дава течности със спринцовката от панадола. Май Румка и Женчето бяха.

да, аз съм със спринцовката - отвреме навреме давам и с лъжица. Обаче да ви кажа, и моят не пие кой знае колко вода. Яде пресни плодове и домати доста, и цока също. Може да излапа без да се измори един средно голям домат, на парченца, на веднъж. Ако сме на плодова тематика - една средно голяма круша си омита, или резен пъпеш, диня. Смятам, че е достатъчно и като цяло не се притеснявам да ви кажа.

# 94
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
 Давах преди със спринцовка, но и главата назад, за да преглътне, иначе плюеше. Но това като давах пробиотик. Сега с мек накрайник, сама си надига шишето, но пие само след хранене и то няколко глътки, после започва да си играе - пълни уста и плюе водата и се хили.

# 95
  • Мнения: 9 920
да ви кажа, ква е тази работа, на мен пак ми се ходи на море  newsm78

# 96
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Че на кой не му се ходи на море?  Grinning

Аз постоянно искам на море,ама уви,не може Confused

# 97
  • Мнения: X
Аз съм на морето, 2 пъти сме отишли на плаж. Laughing

# 98
  • Мнения: 509
Морските хора не ходят на плаж Simple Smile
Мъж ми е от Варна...ееее с голям зор ходи на плаж, а свекърите не са виждали морето сигурно от години Simple Smile

# 99
  • Мнения: 1 456
Момичета, какви столчета за кола ползвате? Ние сме още с кошчето за новородени, но краката му се свиват вече, а и не иска да седи там - само реве, църка и се мята. Искам да купим ново, в което може да си седи спокойно седнал и ако се наложи - легнал. До какви кг е по-удачно да се вземе - до 25 или до 36? newsm78 Не ги разбирам, а в магазините не съм сигурна, че продавачите мислят от гледна точка на един родител.

# 100
  • Мнения: X
Моето отдавна е 9-36, без легнало положение, но не пътуваме често на супер дълги разстояния, така че ни е  супер.

# 101
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Ние също сме на морето, но на плаж сме били веднъж.Заради дребното не ходим.Поне вечер пообикаляме плажните заведения  Mr. Green
Столчето за кола ни е доста скъпо, но гледах и подбирах по критерий 'сигурност', че доста пътуваме и ми е важно.
Не е хубаво да е до 36кг., защото за толкова години употреба се амортизира, цапа, избелява и т.н.Във форума има и тема за столчетата с много мнения и препоръки.Всеки сам си решава  Peace

# 102
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Julieta,ние на скоро си поръчахме столче за кола от Емаг - Chicco Eletta Comfort,но беше на промоция,в момента цената му е доста по-висока.Аз гледах столчето да може да се монтира и в обратна на движението посока,защото така е по-безопасно за децата,поне до 15 месечна възраст Peace.
 Друго столче,на което бях се спряла беше  Chipolino Fizz .


Скрит текст:
Нашето столче е до 18 кг,което ще рече,че детето ще е на 4 годинки,когато трябва да купим ново столче.Ето категориите за възрасти и кг,които аз разглеждах и много ми помогнаха,без да ме объркват продавачите  Hug:

Последна редакция: сб, 23 юли 2016, 07:11 от ♥ LoVeLy Wife ♥

# 103
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Аз взех на Кангаро 9-25 кг, много ни е удобно. Малкия е като на трон Simple Smile Има три положения на наклон на облегалката. Поръчах го от OLX, има хубави предложения за запазени столчета на добри цени. За мен нещо което ще стои постоянно в колата и ще белее на слънце не си заслужава да се купи ново.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Ние също сме доволни от нашето. Чиполино ISOFIX РАЛИ МОКА - широко, удобно, с три степени на наклон.

Общи условия

Активация на акаунт