Ягодките по 2 евро, стрък люляк- 6

  • 2 678
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 017


mama B ,предполагам тъсиш буквата "ь" ...на фонетичната клавиатура съвпада с "x" Wink

оффче:
ььььььььььь
  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Благодаря, Giorgia

# 16
  • Мнения: 5 475
 Wink

Ще черпиш виртуално по порция сьомга!  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 493
Люляк има без пари дори, но ягодите са 8 лева за килограм, не са български, а от големите , безвкусни, торонатъпкани , вносни  Sick . За сега ви изпращам, по един букет ухаен люляк - бял, лилав и виолетов   bouquet , а като излязат на пазара от хубавите , ухайни, български ягоди , ще ви изпратя !

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 334
250 гр. - 1.69 паунда, ама това беше някаква промоция. Люляк не съм виждала, но сигурно има. Мен ми се хапват черешки  Sad

# 19
  • Мнения: 293
как са при вас цените, мацки? Wink
аз нали обичам да сверявам, та да питам Rolling Eyes...всъшност 2 кила ягоди са 1.99 на нашия зеленКучов.
Тук едно кило е 2 евро !

# 20
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
ХАХАХАХА.ХАри4 ми отиди в сьседната махала де Twisted Evil Laughing

# 21
  • Мнения: 649

аааа, не е вярно! аз исках да купя в събота и ходих до пазара, ама като им видях цените и се отказах... 2 евро, обаче за 250 гр  newsm25 та ще чакам да пуснат месните ягодки и ще отида да си ги набера  Mr. Green

# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ей, не знаех, че имало и месни ягоди Mr. Green Laughing


Затова пък сомгата (не я знам къде на клавиатурата е правилната буква и това е  Embarassed) е 7? за кг (евтиния  Heart Eyes)
а аз си мислих, че у вас да си купиш сьомга е все едно цаца да си купиш, не те събаря цената Crazy Simple Smile

маймунке, скоро и за череши ще пусна тема, споко! Stop
ще "хапнем" и от тях Mr. Green


# 23
  • Мнения: 500
Вчера взех на промоциа 1кг ягоди за 1,90 еуро, но нещо не ми харесват, тези през май са по/хубави. Пише че са местно производство, някъде към юга ги отглеждат. Люляк не съм виждала, по нашия карй го нема

# 24
  • Мнения: 293

аааа, не е вярно! аз исках да купя в събота и ходих до пазара, ама като им видях цените и се отказах... 2 евро, обаче за 250 гр  newsm25 та ще чакам да пуснат месните ягодки и ще отида да си ги набера  Mr. Green
В Кауфланд вече втора седмица пускат 500 гр. за 99 цента.

# 25
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Уеуеееее аз ли съм най_големия Шемет: ям ягодки и не гледам колко струват  ooooh! Embarassed Rolling Eyes Видях само,4е и тук ги продават по 250 гр ама за колко пара убийте мЪ, не зная  Grinning
ЛЮляк има под блока на свеки и аз като минавам оттам се спирам да го дуШкам ,4е много хубаво ухае  Blush

# 26
  • Мнения: 2 825
Уеуеееее аз ли съм най_големия Шемет: ям ягодки и не гледам колко струват  ooooh! Embarassed Rolling Eyes Видях само,4е и тук ги продават по 250 гр ама за колко пара убийте мЪ, не зная  Grinning
...

Абе и аз съм тъй.... шемет и половина Wink Да си призная, че съм пристрастена към тях и няма значение колко струват.... и 10 евро за 250 гр да са пак няма да ги прпусна  Laughing  Ама другия път ще погледна цената Wink

# 27
  • Мнения: 7 430
Оня ден си купих ягодки 500гр за 2$ на промоция - постоянно има в магазините някакви намаления за сладкия плод, а  за люляк, честно казано не съм виждала да продават newsm78
Преди години съм виждала саксии и едната бе от порядъка на 5-6$, но тази година още не съм Wink

# 28
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Вчера взех на промоциа 1кг ягоди за 1,90 еуро, но нещо не ми харесват, тези през май са по/хубави. Пише че са местно производство, някъде към юга ги отглеждат. Люляк не съм виждала, по нашия карй го нема

Ти не беше ли в Гърция?...Много ме очуди, че там няма люляк.  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 854
Ягодите: 250 грама за около. 1.70. Преди малко ядох испански. Огоромни, червени, ама нямаха много вкус....Тук плодовете са вкусни само в определени моменти / към края на м.май/, ама аз все бързам...., че обожавам плодове.


Днес купих ягоди, 500 гр. за 1.49 евро, внос от Испания.Бяха на промоция в Аlbert Heijn.Много сладки.Бананите на Chiquita бяха по 99 цента.

Иначе цветя се намират на много ниски цени.Идвай народе в Холандия Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт