Забременели след инвитро - тема 27

  • 44 158
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 213
Пънче, благодаря за темичката. Дано се напълни с хубави новини, здрави бебчета и щастливи мами !  Hug

Аз ползвам шишетата на Авент с антиколик ефект - бибероните уж са направени така, че да прилепват по-плътно към устенцата на бебетата, за да не допускат излишен въздух в коремчетата им и да нямат газове и съответно - колики. Ползвам комплектът за новородено с четка за почистване, която ми е много удобна и нямам никакъв проблем с миенето. Имам пластмасови и стъклени шишета - стъклените повече ми допадат, защото по-лесно се охлаждат на течаща вода. До колкото знам, не е хубаво да се сменят шишетата, защото бебетата свикват с тях. Държа да подчертая, че нямам база за сравнение с други шишета - тези ползвам от самото начало и не ми е хрумвало да ги сменям, защото съм доволна.  Peace

Магнолия Аз давам водичка- особено в тези жеги. Чувала съм всякакви мнения все от медицински лица, но моят избор е да давам вода - щом бебето пие, значи има нужда.

# 46
  • Мнения: 784
Виждам, че коментирате шишетата. По ирония на съдбата имам какви ли не. Купих си в началото на Авент и едно обикновено на camera. Освен това един комплект на чико и сега след раждането на др Браун. Тези на др Браун са хубави наистина не поглъща въздух, но са доста неудобни като големина. Да не говорим, че едвам вече се намират тези от 120 мл. На авент също съм доволна. Тези на чико не съм и ползвала, а това на камера е с огромна дупка и се дави много.
Съжалявам само, че не знаех за Томи типи с антиколик системата иначе щях да взема от тях.
А за водата,  на нас ни каза педиатъра, ако е само на кърма може и да не додавам, но ако се започне изкуствено мляко да се дава трябва и вода по-често.
Моето момиченце е за сега само на кърма,  но се изцеждам и й дава с шише и водичка много рядко и давам.

# 47
  • Мнения: 1 119
Малко ви е офтопик, но да се разпиша, че и тази нощ не родих Joy
Снощи имах първа болезнена контракция. Тоновете от днес са добре. Утре, живот и здраве, съм на преглед.

# 48
  • Мнения: 2 144
Мишолинка, милата, кой знае как ти е отвътре..Много кураж и спокойствие ти пращам Hug

# 49
  • Мнения: 1 545
Мишолинка, имам една приятелка, която я чакам всеки момент да роди и сутрин като стана прочитам вайбъра от нея....и тази нощ не родих! Та и ти така...ама айде стискаме ти палци да ти е леко, бързо и безпроблемно. То и Фрея теябва скоро да роди. Палци и за двете.

# 50
  • Мнения: 3 213
мишолинка още малко, мила  Hug

# 51
  • Мнения: 1 119
Благодаря ви за подкрепата, момичета Hug
Самата неизвестност и чакането на моменти натоварват, иначе нямам оплаквания от бременността пу пу пу. Дъщеричката показва характер и собствено мнение отсега Mr. Green

# 52
  • Мнения: 273
Мишолинка още малко изтърпи.Предполагам само какви чувства бушуват в теб и това очакване.....

# 53
  • Мнения: 3 047
Момичета, Начев колко искаше да е ТСХ-то вторият триместър до 2 ли  Thinking

Жлъчните неща са ми добре, обаче инсулина ми е в небесата  ooooh! В четвъртък съм на ЖК и ще пиша на доц.Русев, какво следва да правим  ooooh!

# 54
  • Мнения: 19 687
Аз утре съм при него, мога да го питам, ако искаш.

# 55
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Момичета, Начев колко искаше да е ТСХ-то вторият триместър до 2 ли  Thinking
Да, до 2 иска да е  Peace
Дано овладеете ИР и не се наложи да си на инсулин  Praynig

# 56
  • Мнения: 3 047
Кристи, Пънче благодаря ви  Hug

Надявам се да го овладеем, че не ми се мисли  ooooh!

# 57
  • Мнения: 222
Кристи, Пънче благодаря ви  Hug

Надявам се да го овладеем, че не ми се мисли  ooooh!


Искрено пожелавам да не се стига до инсулин,че при мен от 6 г.с ми откриха гестационен диабет и веднага ме минаха на инсулин,още ми е някак криво и странно и не мога много да свикна,но да е живо и здраво бебо,само това се моля  Praynig

Силно стискам палци  Praynig

# 58
  • София
  • Мнения: 23 165
при гд кръвната захар е висока, затова може да се наложи инсулин.
при висок инсулин няма защо да се добавя и още  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 3 047
Аз съм с инсулинова резитентност и пих хапчета до пункцията и от тогава не съм и никой нищо не казва по-въпроса. днес на моя глава си пуснах кръвна захар 4,95 при норма 3,05-6,38 и инсулин 17,97 при норма 3,0-17,0  ooooh! Пуснах мейл на доцент Русев с изследванята и чакам ЖК да видя какво ще ми каже  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт