Въпросче

  • 1 295
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
Поне съм изклю4ение в първата 4аст де Simple Smile

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Моят отговор е малко по-различен. Аз също съм израстнала без баща, при положение, че нашите се водиха женени, но само на хартия. Това просто ме направи много силна от малка, нямаше го татито, който да ме закриля, който да ми подложи рамо, и да ми помогне, когато имам нужда. Всичко зависеше само и единствено от мен.......... и много ясно, когато се ожених и открих, че имам мъж, който не ми предлага това, което смятах като нормално за мъж, се усетих че мога да се справя и сама с живота, и така много бързо взех решението....... пък и бях много млада тогава, много напориста, и нразеща спънките, които ми предлагаше съвместния живот с бившия ми възлюблен. За следващата ми връзка е доста по-сложно, но това е истината-децата на самотни родители са много по-самостоятелни, и по-борбени с живота. Между другото сега го наблюдавам и в голямата ми дъщеря.
За хубаво или за лошо, това е живота. Живи и здрави да сме, всичко  е божие дело и дано да имаме късмет

# 17
  • София
  • Мнения: 39 761
Не мисля, че се предава по наследство.
Мама е разведена. Аз бях 1ви клас. Бащата на мъж ми е починал, когато Джони е бил на 9месечна възраст.

Много зависи от личния пример и възпитанието. Аз като растях все казвах, че нужда от мъж нямам, че защо аджаба да се омъжвам, след като ще се разведа. Мама беше много огорчена в началото и изглежда ми беше повлияла. След някакъв наш разговор много се стресира и започна всячески да се стреми да ми показва всичко положително и да ми казва "моля те, не гледай мен".

# 18
  • Мнения: 583
Не мисля че се предава по наследство Simple Smile. Моите родители имаха прекрасен 30-годишен брак и винаги много съм искала да имам подобно семейство. Просто сбърках в избора на човека.
и аз съм от тези.дори мисля, че подсъзнателно съм търсила в мъжете до себе си поведението на моя баща-прекрасен човек, съпруг и баща. не че си е мой, но и до днес майка ми е глезена и обичана жена, както и всичките му роднини от женски пол. може би това ми е пречило във връзките ми, защото трудно се срещат такива мъже /не че ги няма/ и май искам прекалено много. ето как и един прекрасен модел в семейството може и да попречи  Naughty

# 19
  • Мнения: 116
"А бе не 4е ми тежи на ду6ата това 4е си нямаме татковци. Ама все пак може би има някакво влияние. Нито аз, нито майка ми сме искали да сме самотни мами. А може би се предава "по наследство"  това 4е харесваме неподходящи мъже????"
Това е едната страна на нещата.
Другата е че при подобно "наследство" много по лесно се вземат решения от типа " Майната ти, аз и сама мога да си го гледам"
Не съм съгласен, че половината мъже са неподходящи за семеен живот. Просто много от вас искат да си превъзпитът мъжа такъв какъвто са си го представяли и се стига до  #2gunfire
 

Общи условия

Активация на акаунт