Бъдещи първокласници 2016 - 2017 г. - тема II

  • 78 302
  • 713
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 202
Аз си мисля за бюра особено за каките за по-нататък за лаптопи, но дали и тогава ще ги ползват или ще лежат по леглата с тях не знам.

# 16
  • Мнения: 152
Благодаря за новата тема  bouquet

И аз съм на вълна бюро. Тези дни трябва да го поръчам, понеже искаме да е конкретен цвят и да се връзва с останалите мебели от стаята. Раницата също е поръчана, Херлитц, комплект Миди плюс. Днес ще я водя госпожицата да й бият Тетраксим, че трябвало да има поне 45 дни между ваксината и мантуто. За еднократната помощ мислех да подавам този месец, но сега като прочетох по-нагоре, а и в предишната тема, че е след 15.08. и се разколебах. Май направо с детските ще подавам.

# 17
  • Мнения: 2 760
Разбихме цялата стая на първолака... дано до есента успеем да приключим с ремонта. Налагаше се, просто съвпадна по време с началото на училището. Бюро ще има, кака му също ходеше на занималня, но и бюрото си ползваше, и сега през лятото си го ползва.

# 18
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Уф ... бюро ... Трябва си до към 5-6 клас ... После, съдейки по най-голямата, си чете на килима Simple Smile Ама, няма къде да сложим бюро ... Ще трябва да го обмисля ...

# 19
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
 bouquetза темата
Раница и вс.консумативи купени.
Ремонт на стаята и нови мебели вече направени.
Отдавам се на почивка с първокласничката Grinning

# 20
  • Мнения: 2 885
MICKE бюро от Икеа (сега има разпродажба) върши чудесна работа, т.к. им даваха домашни от предучилищната.

При проверка на очното зрение на децата в училище откриха диоптри и астигматизъм на дребното. Никакви индикации не е давал, че въобще има проблем. Преглед при очен лекар не е за подценяване.

# 21
  • Мнения: 1 482
Аз пък си мисля за пустите раници, има ли логика да дам 120-130лв, за нещо което ще седи в училище и ще го носи само в петък-понеделник?! Нямам нищо против,залагам винаги колкото мога на качествените неща,но просто си задавам въпроса,доколко е оправдана подобна покупка,при положение че няма да се ползва активно.

# 22
  • Мнения: 5 241
Задължително и ние трябва да направим детската, че сега там бюро няма. Пък и леглата искам да сменим....
Май като се замисля, за училище нямам много неща за покупка, но ще го направя септември месец.
Много съм доволна от раниците на Пулс, на приемливи цени са, а и си имат 2 години гаранция.

# 23
  • Мнения: 1 600
И на нас ни предстои ремонт и трета детска стая.
На баткото е такава за малките още не сме избрали. Трябва да почна да оглеждам Thinking

Иначе всичко вече съм купила, раници, тетрадка и т.н.т.

# 24
  • Кърджали
  • Мнения: 10 229
Това че сме на квартира, ме спасява от ремонти.  Laughing Имаме едно бю\ро в хола, където стои компютъра. Ще го поразчистя от моите неща и ще го ползва. Толкова може засега

Последна редакция: пн, 18 юли 2016, 21:13 от Aлекcандрa

# 25
  • София
  • Мнения: 5 270
леле, в какви палати живеете!
ние ще търсим мини бюрце Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 103
Запис в новата тема,ремонт не планирам,някак още не ми е на дневен ред.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 262
Запис и от мен, и ние сме без ремонт това лято  Party

# 28
  • София
  • Мнения: 1 164
С едно мини бюро каката изкара до 9-ти клас. От наесен ще го ползва мъникът, а на кака му ще поръчам само плот с 4крака.  На този етап  върху бюрото има повече гримове, четки, преси, лакове и т.н и малко речници   - та има нужда от пространство.  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 4 019
И ние в групата на ремонтите, но само на кухнята  Crazy За дребосъчката ще купуваме бюро, което ще стои в хола. Ще бъдат една смяна с кака си и ми се струва невъзможно да учат заедно в детската, където иначе имам предвидено място за второ бюро. Раница няма да купуваме, тази от предучилищната е абсолютно здрава и макар да не е това, което ми се иска за първи клас, мисля, че ще се справи ( има само едно голямо отделение и малък джоб отпред, както и отстрани за вода). Обаче ме е жал да я изхвърля, тя си я харесва и така ще взема само несесер и другите дреболии.

Общи условия

Активация на акаунт