В кой месец спряхте работа?

  • 8 982
  • 201
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 451
Все още работя и мисля да поработя още месец Simple Smile

# 136
  • Мнения: 356
       С установяването на бременността .

# 137
  • Мнения: 3 356
Аз работих до 7м
Не ,че се чувствах добре,накрая едва издържах
Въпрос на избор

# 138
  • Мнения: 2 407
Два дни преди да родя и не съм я спряла , а просто дойде момента.

# 139
  • Варна
  • Мнения: 1 134
До последно работех. Чувствах сe много добре и не исках да си оставам в къщи.

Последна редакция: нд, 23 апр 2006, 20:06 от Polly N.

# 140
  • Торонто
  • Мнения: 837
В началото на 9-ти. Бих стояла докрая, но много ми натежа, иначе имах желание.

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Средата на осми месец - 45 дни преди термина, но до влизането ми в болница почти всеки ден ходех до работата, уж на разходка!  Laughing

# 142
  • Мнения: 135
В началото на 9 месец:), шефът ми се разболя пт варицела... За щастие аз бях боледувала и бяхме ок.

# 143
  • Мнения: 77
Ако се чувстваш добре си работи Laughing така по-бързо ще минава  и докато се усетиш дошло време за раждане  Wink

# 144
  • Мнения: 498
до 45 дни преди термина-както е по закон там Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 1 526
Работих си до края. Хем 2рата ми бременност беше рискова , защото развих диабет- взимаха ми всеки ден кръв за анализ, ама предпочитах така да се разсейвам. Не съм си давала зор и всичко си беше наред.

# 146
  • София
  • Мнения: 6 743
Бях в 4 месец и спрях по принуда, защото получих контракции и лежах за задържане. Hug

# 147
  • Мнения: 388
Първият път работих до 4м.
Втоия до последно,от работата отидох да раждам.Работата не ми беше лека-цял ден на крак,вдигане на тежко и т. н.,не ми пречеше и се чувствах добре.

# 148
# 149
  • Мнения: 773
V sredata na petia. I dage mislia che malko kasno stana. pretovarih se i v rezultat poluchih kontraktzii i vleznah v bolnitza. moeto mnenie e ako mogesh oshe sega izlizai bolnichni. ne mislia che triabva da se pravim na geroi samo i samo da ne ni e skuchno vkashi. e zavisi i ot rabotata de. a i she vidish kolko mnogo malki i priatni zadalgenia she si namerish vkashi. bkychai i vsekidnevnite razhodki v parka primerno.

Общи условия

Активация на акаунт