В кой месец спряхте работа?

  • 8 900
  • 201
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Моля, отговорете ми!
Аз съм в 19 г. сед., а все още работя.
Независимо от това, че се чувствам много добре, мисля ,че трабва вече да спра.
Нещо като статистика, благодеря
!
10 дни преди да отида да извадят бебката Mr. Green И то защото исках секцио, а лекарят ми каза, че ако продължавам в същото темпо, може да я изръся по пътя и е време малко да се поспра в къщи Mr. Green Не, че вкъщи правих по-малко неща де - както знаете работата у дома инкога не свършва. Зависи от теб - ти да се чувстваш добре Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
До средата на 8я.Можех и още,но реших да ползвам отпуск а после родих.

# 17
  • Мнения: 440
В 7-мия месец, вече просто не ми се работеше, а и не се събирах зад бюрото Laughing

# 18
  • Мнения: 1 027
На мен не ми пречеше да си работя и до последно, защото работя в офис на бюро. Все пак спрях работа в седмия месец, защото никой в офиса не се съобразяваше, че когато е болен и идва на работа ще ме зарази. Те могат да пият лекарства, за да оздравеят, ама никой не мислеше за мен, че като се разболея не мога да пия нищо. Затова аз си взех болничен и си стоях вкъщи.

# 19
  • Мнения: 109
До края на 7-ми месец. Някои от моите колеги бяха доста нетактични и ми повтаряха колко бързо ми расте корема и колко голяма изглеждам, и това заедно с постоянни контракции ме отказа от работата. Ако не ти тежи , няма причина да не работиш. Но от друга страна, сега пък имаш възможност да почиваш и да се разхождаш. Въпрос на личен избор.

# 20
  • Мнения: 1 840
С второто ми дете спрях работа в деня преди да родя, всъщност вечерта работих до към 22.30-23.00 ч. и сутринта трябваше да постъпя в болница, тъй като преносвах 8 дни.  А с първото спрях работа в първата седмица на деветия месец, тъй като вдигнах кръвното и ме приеха в болница и там бях до раждането, иначе пак щях да работя, тъй като фирмата си беше наша и нямаше как - работа и пак работа без глезотии. Не го препоръчвам - по-добре си почивай, защото после и да искаш - няма.

# 21
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
до края на четвъртият и спрях не защото исках, а защото работех на бензиностанция и лекарят каза че е опасно за бебо.иначе до края на бременоста не скучаех защото правехме ремонт и нямах време да скучая.а последният месец е отдадох на пълна почивка

# 22
  • София
  • Мнения: 2 271
Щом се чувстваш добре, няма проблем да си работиш!
Аз спрях работа някъде във втория-третия месец, но много ми ставаше лошо, а тъкмо бях почнала работа и като разбрах, че съм бременна, криех от шефовете си, за да сключат договор с мен. Обаче много трудно стана, защото често повръщах, и много се изнервих. Иначе, ако всичко беше на ред, щях да си работя до 8-и месец.

# 23
  • Мнения: 1 427
На 4,5 месеца.

# 24
  • София
  • Мнения: 83
спрях работа три дни преди да родя, но два от дните бяха събота и неделя  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 381
В началото на 7-ми

# 26
  • Мнения: 1 101
Щом се чувстваш добре, и ако работата ти е приятна - работи си! Аз работих до болничния 45 дни преди термина. Работата ми беше лека, но пък тогава си мечтаех да не работя, а по цял ден да мързелувам и да се наслаждавам на бременността си. Като излязох болничен пък ми беше скучно Party

# 27
  • Мнения: 1 599
Emi az spqh rabota 1 sedmica predi da rodq i to po prinuda ot doctorkata....a az chustvah se dobre i si raboteh! 

# 28
  • Мнения: 1 555
Спрях в началото на 5 месец, но щом се чувстваш добре, а и ти е приятно нищо не ти пречи да продължиш докато искаш ! Лека бременност

# 29
  • Мнения: 3 447
До средата на осмия си работех. След това помагах в работата на мъжа ми Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт