В кой месец спряхте работа?

  • 8 984
  • 201
  •   1
Отговори
# 165
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Пети месец. Mr. Green

# 166
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
в 5ти месец, но по здравословни причини;
ако имах възможност, щях да работя до края на бременността си Peace

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 820
Ами аз все още работя , а вече съм в средата на 9 месец Peace. Клиентите започнаха да се шегуват, че накрая ще родя в офиса   #Crazy,ами не се знае може и така да стане  Joy .

# 168
  • Мнения: 4 978
Работих до 45 дни преди термина, както се издава първия болничен. И добре, че го направих, въпреки че се чувствах добре, защото иначе 5 дни по-късно щях да родя в офиса  Laughing

# 169
  • Варна
  • Мнения: 87
Аз излязох в четвъртия месец,но работата ми е доста натоварена,а бях и в постоянен контакт с болни.Много зависи с какво се занимаваш и как се чувстваш.

# 170
# 171
  • Мнения: 1 021
Аз отидох да в родилният дом от офиса.... е там поседях 2 дни, но не съм спирала да работя през цялото време, като изключим 3тия месец,в който трябваше да лежа. Лично аз така се чувствах по-добре!

# 172
  • Мнения: 3 929
Аз работех, дори бях започнала болничния преди раждането, но се чувствах много добре. После ме домързя, доспиваше ми се и реших да си почина малко.

# 173
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
И двете бременности работих до 7-я месец.

# 174
  • Мнения: 1 146
не съм работила въобще Blush но на лекции спрях да ходя от 5 месец Blush Blush Blush

# 175
  • Мнения: 2 040
Спрях в началото на 6 месец, ама ми така беше втръснала тая работа и тия нощни смени, че с кеф излязох в болничен ...  Grinning

# 176
  • София
  • Мнения: 401
Аз съм в 6 месец и в момента съм на работа!Обаче съм постоянно седнала зад бюро и страшно ме боли гърба!Мисля да изкарам до 7ми и да си взема болничен!Работи си, ако ти доставя удоволствие и нямаш някакви здравословни противопоказания!Ако не ти се работи,на бременни не отказват болничен Wink

# 177
  • Мнения: 5 401
На 24 май ми излиза болничния за раждане. Тогава ще приключа със служебните ангажименти.

# 178
  • София
  • Мнения: 290
Аз работих до средата на седмия, защото много ми натежа големия корем.

# 179
  • София
  • Мнения: 1 877
в 38 сед. съм, още ходя, но за по 6 часа..

Общи условия

Активация на акаунт