Венеция /Тема 5/

  • 137 163
  • 781
  •   1
Отговори
# 750
  • Milano
  • Мнения: 3 705
Mila_MN, продължавай смело напред. Laughing

Два-три реда по-надолу обясняват, че всички са с намаление.

Кликни на ''купи'' - при обяснението за семейният билет пише, че е важи за поне 2 възрастни и 1 дете (6-14г).

После се регистрираш или логваш в сайта и ще видиш, че при семейният билет минимума е 3 (по 18,50).
Няма опция да бъдат 2 (по 18.50) и 1 на цяла тарифа.

Явно има грешка в обяснението.

# 751
  • Мнения: 790
Някой да е бил скоро на автобусна екскурзия до Венеция. Интересува ме колко часа ориентировъчно се пътува Венеция- София?

# 752
  • Мнения: 943
Някой да е бил скоро на автобусна екскурзия до Венеция. Интересува ме колко часа ориентировъчно се пътува Венеция- София?
Аз съм пътувала с автобус но не екскурзия Тръгна в 1 часа на обяд и пристигна на другата сутрин в 8 часа Екскурзията може да има допълнителни спирки по маршрута

# 753
  • Мнения: 112
Някой пътувал ли е от венеция до тревизо летище - влак и после рейс 6? Има ли нещо по особено от на отиване?

# 754
  • Мнения: 83
Здравейте момичета имам питане, харесах си едно хотелче в Лидо ди Йезоло (hotel Malibran). От летището до хотела ми дава три прекачвания на различни автобуси, ние сме 6 човека, та въпроса ми е колко струва билета за градски транспорт и дали няма са по добре с такси да се предвижим? Някой има ли представа от цените. И също хубаво ли е Лидо до Йезоло за почивка и едно дневна разходка до Венеция примерно?

# 755
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 030
Обмислям да подаря за рождения ден на любимия една екскурзийка до Венеция, може би през юли (макар че съм била там през месец юли и беше адска жега). Тъй като ми попадаха статии, в които пише, че ще се взимат допълнителни мерки за тълпите от туристи като на моменти те ще бъдат пренасочвани от най-натоварените зони, искам да попитам има ли въобще такова нещо?

# 756
  • Мнения: 943
Някой пътувал ли е от венеция до тревизо летище - влак и после рейс 6? Има ли нещо по особено от на отиване?
Става автобуса спира до летището.има го този вариант някъде в темата възможно и евтино

# 757
  • Мнения: 943
Здравейте момичета имам питане, харесах си едно хотелче в Лидо ди Йезоло (hotel Malibran). От летището до хотела ми дава три прекачвания на различни автобуси, ние сме 6 човека, та въпроса ми е колко струва билета за градски транспорт и дали няма са по добре с такси да се предвижим? Някой има ли представа от цените. И също хубаво ли е Лидо до Йезоло за почивка и едно дневна разходка до Венеция примерно?
От кое летище?То и от двете има експрес автобус до Лидо ди Йезоло.Мога да кажа по точно ако знам летището?
Супер е

# 758
  • Мнения: 83
Летището е Тревизо

# 759
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 910
Имам два броя тъпи въпроси Bowtie Първи - като си купя карта за градски транспорт онлайн от къде си я вземам, че линковете из разни сайтове на местата нещо не са ми активни Blush
И втори - камбанарията на площад Сан Марко има ли някаква форма на асансьор ? Че съм бременна и не знам дали няма е смело това изкачване, пък се чудя дали да си взема skip-the-line билети. Ако е като във Ватикана - поне до някъде да има асансьор бих се пробвала, гледката изглежда си заслужава.

# 760
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 910
Отговорих си на питанията, наистина си бяха тъпи, ама бременен мозък ..  Crazy Laughing
Все още градският транспорт ми е леко мистериозен, ама ще го видим на място  Mr. Green

Последна редакция: вт, 05 юни 2018, 11:30 от Вълшебство

# 761
  • Мнения: 146
Тръгнахме към Венеция тази сутрин с прекачване в Мюнхен....Отмениха полета Мюн-Вен заради гръмотевична буря. Тъкм о се приготвихме за следващия  - стачка на авиолиниите. И сега близо 7 часа си пътуваме с автобус. Понеже ще пристигна  умряла от глад, дайте някакви вкусни местенца за ядене! Моля!

# 762
  • София
  • Мнения: 3 774
Тръгнахме към Венеция тази сутрин с прекачване в Мюнхен....Отмениха полета Мюн-Вен заради гръмотевична буря. Тъкм о се приготвихме за следващия  - стачка на авиолиниите. И сега близо 7 часа си пътуваме с автобус. Понеже ще пристигна  умряла от глад, дайте някакви вкусни местенца за ядене! Моля!

http://bg-mam.ma/p/933682/34248056

И още много...

Съжалявам за премеждията. Дано оттук нататък всичко да е наред и да забравите. Успех...

# 763
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 910
Ние сме с изцяло отменен полет и поне 10 бели косъма, докато преорганизирам всичко. Поне без загуби сменихме датите, само моите нерви не знам кой ще възстанови с това известие 48 ч преди полет. Дано Венеция ме компенсира.

# 764
  • Мнения: 1 355
Ние сме с изцяло отменен полет и поне 10 бели косъма, докато преорганизирам всичко. Поне без загуби сменихме датите, само моите нерви не знам кой ще възстанови с това известие 48 ч преди полет. Дано Венеция ме компенсира.
Коя авиокомпания?

Общи условия

Активация на акаунт