До Август време не остана - малките бебоци скоро ще се гушкат с мама

  • 70 281
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Искам да попитам опитните майки какъв размер дрешки купихте. Има ли смисъл да взимам 0-1м. - 50см. или най-добре 0-3м.- 56см.  Тази събота и неделя ще излизам по магазините да разгледам и да накупя, че още нищо не съм взела и да мога да се подготвя какво да търся  Grinning

# 16
  • Мнения: 46
Новата тема ще е пълна с бебешори и радости. За болежките - вече не обръщам внимание защото само изкуфявам, а по мои спомени когато дойде момента около кръста е все едно, че те затягат с менгеме - няма как да се обърка. Вчера бях на тонове и преглед за разкритие всичко е наред напълно изгладена шийка без разкритие. Малко остава нека когато са готови мъниците да ни изненадат!!! Приятен ден на всички!!!

# 17
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Искам да попитам опитните майки какъв размер дрешки купихте. Има ли смисъл да взимам 0-1м. - 50см. или най-добре 0-3м.- 56см.  Тази събота и неделя ще излизам по магазините да разгледам и да накупя, че още нищо не съм взела и да мога да се подготвя какво да търся  Grinning

Зависи колко е голямо бебето. Моите все едри се раждат и аз наблягам на 56см и нагоре.

# 18
  • Мнения: 2 173
Новата тема ще е пълна с бебешори и радости. За болежките - вече не обръщам внимание защото само изкуфявам, а по мои спомени когато дойде момента около кръста е все едно, че те затягат с менгеме - няма как да се обърка. Вчера бях на тонове и преглед за разкритие всичко е наред напълно изгладена шийка без разкритие. Малко остава нека когато са готови мъниците да ни изненадат!!! Приятен ден на всички!!!

Тези прегледи за разкритие да разбирам, че са едва ли не всеки път като се ходи на тонове или? В коя седмица си?

Аз имам поредния луд въпрос... от вчера се чува бълбук в корема ми  #Crazy много е странно - вие някакви шумове чувате ли?

# 19
  • Мнения: 10
Добро утро!

Другата седмица и ние сме на тонове. Тази нощ беше голям екшън  ту хължане, ту ритници...

Някоя от вас ползва ли поддържа кръстта колан? Подариха ми, от време на време ме наболява кръстта и се чудя да го използвам ли..

# 20
  • Мнения: 786
Новата тема ще е пълна с бебешори и радости. За болежките - вече не обръщам внимание защото само изкуфявам, а по мои спомени когато дойде момента около кръста е все едно, че те затягат с менгеме - няма как да се обърка. Вчера бях на тонове и преглед за разкритие всичко е наред напълно изгладена шийка без разкритие. Малко остава нека когато са готови мъниците да ни изненадат!!! Приятен ден на всички!!!

Тези прегледи за разкритие да разбирам, че са едва ли не всеки път като се ходи на тонове или? В коя седмица си?

Аз имам поредния луд въпрос... от вчера се чува бълбук в корема ми  #Crazy много е странно - вие някакви шумове чувате ли?



И от двата прегледа за разкритие прокървих. После зацапвах 2-3 дни. Ужасни са тези прегледи, ако може си ги спестете. Говорете с доктора дали наистина е толкова належащо, ако все оше не сте тръгнали да раждате. 
Бълбук чувам ако нещо съм преяла или препила. Иначе хълцане всеки ден усещам , дори като ме сложат на тоновe, всеки път хълца и апарата издава странен звук:))

# 21
  • Мнения: 204
То само не съм кървила скоро.... Направо ще помоля моя АГ да ми ги спести тези прегледи. Преди време сестра ми като бе бременна, по същия начин -проверка за разкритие.  Тя прокърви горката. ...незная какво се случи тогава. Само знам че същия ден вечерта я приеха в Майчин дом и посред нощ роди. Беше в 36 г.с.

# 22
  • Мнения: 161
Искам да попитам опитните майки какъв размер дрешки купихте. Има ли смисъл да взимам 0-1м. - 50см. или най-добре 0-3м.- 56см.  Тази събота и неделя ще излизам по магазините да разгледам и да накупя, че още нищо не съм взела и да мога да се подготвя какво да търся  Grinning

аз не съм купила нищо 50 размер....всичко е 0-3 56ти...дано да ни стават в началото  Peace

# 23
  • Мнения: 376
Само за изписване са ми от 0-1 всичко друго 56 или от 0-3 а за разкритие ме проверява 37,и сега в 38 явно като наближава термина започват да следят не знам ,но аз не прокървих само първят път ме наболя явно защото съм се стегнала от притеснение сега нищо ми няма . Зависи от лекаря как пипа понеже той бърка и с напипване става проверката поне при мен

# 24
  • Мнения: 34
Привет и от мен! Днес бях на консултация и доктора реши да се подсигури заради бъбреците и в петък влизам за наблюдение и май дргата седмица секцио Sad ао има някоя бъдеща мама която ще е в майчин дом по това време да драсне едно лично Wink

# 25
  • Мнения: 1 304
Добро утро и да ни е честита новата темичка .
Аз в петък отивам да си взема 45 дневния болничен. След това отново ПКК изследвяния ще правя и ще припкам при чичо доктор да я видя малката калпазанка. Аууу вчера така се притесних...... Цял ден силни предменструални симптоми имах. По едно време ми се втвърди корема и имах чувството, че отдолу влак се опитва да мине  Thinking. За малко щях да тръгвам за болницата. Днес нищо. Трябва още месец да стискаме хаха.
И аз в петък отивам за 45 дневния  Simple Smile . Ние стеб върим заедно май и аз вчера дообяд имах болки ниско доло посредата, обикалях за изследвания и да пазаря малко и като се прибрах и легнах и ми мина

# 26
  • Мнения: 184
Да се запиша и аз в новата тема!
Моето бебе явно ще е юлско.Записахме дата 27.07 за секцио.Остава много малко време и все повече ме е страх.Хем ме е страх,хем нямам търпение да я гушна!
Момичета с второ и трето дете,да ви питам,случвало ли ви се е да говорите на бебчето в корема си и да го наричате с името на първото си дете?Аз по инерция го правя почти винаги.Като й говоря на ум й казвам"Кате..."като на голямата ми дъщеря.А трябва да й кажа "Мария..."Това е името,което избрахме.

# 27
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Аз непрекъснато разменям имената на двете. Много често ги наричам и с името на сестра ми. Понякога, когато сме на гости при майка ми, а аз съм ептен изкукала, и с кучешки ги разменям.  Joy

# 28
  • Мнения: 376
E дори да изпреварят бебешоците и да са юлчета пак си оставаме в темата Август нали?

# 29
  • София
  • Мнения: 3 789
E дори да изпреварят бебешоците и да са юлчета пак си оставаме в темата Август нали?

Да, оставаме заедно за дълги години Simple Smile

Аз нито на това, нито на предишното не съм им говорила изобщо. Да не споменавам, че още нямаме име Simple Smile, наричаме сегашното 'сестричката'.

Общи условия

Активация на акаунт