Лидл 87

  • 119 444
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Берлин
  • Мнения: 4 580
При нас точки няма.Пуснаха само стикери.А иначе ЛИДЛ ми е на 3 минути от входа и ми е като кварталния магазин. Промоциите вече вървят едновременно с тези в БГ. Но цените тук са много по-добри /за съжаление е факт,че "бедните" немци са по-бедни от българите....жалко/

# 16
  • Мнения: 1 677
Цоп - троп и аз да не ви изпусна.
Паелята не е ли иберийска седмица?  Simple Smile
И аз не съм очарована от новата брошура, ще си чакам кротко следващите оферти и  прИмоции.


Ми... колко му е тотално да съм се заблудила! Надявах се просто да не е включена  в брошурата, но...явно ще си почакам до Иберия.

# 17
  • Мнения: 530
Отдавна съм харесала да сготвя тези зеленчуци от Лидл, но се чудя, как да ги направя. Вие готвили ли сте ги?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=43462
И соса много ли е пикантен?

# 18
  • Мнения: 459
Да се цопна тук с един въпрос.

Паелята не беше ли в мексиканската седмица?!?  newsm78
Така се надявах... а не я виждам в промоциите.
испанската

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Благодаря за темата! bouquet

Има ли шанс да са останали от по-късите клинове?  newsm78 Съмнявам се, че S ще ми стане, но бих пробвала. От миналите XS ми заспа, но ММ нещо не го одбри и сега много ме е яд, че го върнах! #Cussing out
По мои наблюдения имаше доста заредени, така че пробвай, може да ти излезе късмета. За размера не се притеснявай, защото напоследък Лидл взеха да правят нормална номерация, не са уголемени. Аз по принцип съм за XS в Лидл, но сега щяха да са ми малки и взех S.
От зелените и шарените шорти, чудя се кои да върна, и двата чифта ми харесват. ooooh!
Взех си сивия потник, красиво стои и синия сутиен. Него мисля да го връщам май, защото е доста стегнат и като няма закопчалка обличането и събличането си е мъчение, да не говорим ако съм потна. Naughty
Дългия клин ми се стори не много качествен и мисля, че ще прозира, затова се отказах. Това от мен! Peace
Ще се пробвам следобед, дано намеря размер. А късите клинове прозират ли? Точно заради това върнах предишния...Аз не видях в огледалото, но ММ каза, че прозирали...

# 20
  • София
  • Мнения: 3 865
Купих от трицветния сладолед в кутия, цена 2,50 лв, но нещо розовият доста киселее и не се одобри. Иначе щоколад и ванилия е много хубав, на същата цена и грамаж.

# 21
  • Мнения: 4 145
някой взе ли вече от плюшените играчки
събрах 9 точки и довечера мисля да взема
големи ли са животните, дават ли да избираш

# 22
  • Перник
  • Мнения: 4 868
Отдавна съм харесала да сготвя тези зеленчуци от Лидл, но се чудя, как да ги направя. Вие готвили ли сте ги?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=43462
И соса много ли е пикантен?

Аз ги готвих - просто в тигана на котлона, само им добавих малко масло. Много са вкусни и не са много пикантни.

# 23
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Aз днес ходих за слънцезащитното олио spf 20 - 10лв, звъннах на майка ми, която е в Австрия да ѝ се похваля, а тя ми обяснява как е купила същото спрейче за 2,50 евро....

# 24
  • Мнения: 36 055
коя седмица бяха продуктите за тяло с маслина? масажно олио, пилинг за тяло и т. н.?
от онлайн брошурата ми забива компютъра  Blush

# 25
  • Мнения: 3 020
И аз тук при вас.
Много неща ме изкушават в Лидл, особено сега спортните, но ще се спра с тях, че цифрата, която оставяме в магазина е огромна.  Crazy Не може така.  Laughing

# 26
  • Мнения: 20 208
коя седмица бяха продуктите за тяло с маслина? масажно олио, пилинг за тяло и т. н.?
от онлайн брошурата ми забива компютъра  Blush
Тази седмица са, от четвъртък.

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Aз днес ходих за слънцезащитното олио spf 20 - 10лв, звъннах на майка ми, която е в Австрия да ѝ се похваля, а тя ми обяснява как е купила същото спрейче за 2,50 евро....
Това олио прозрачно ли е?

# 28
  • Мнения: 4 145
прозрачно е да

# 29
  • Мнения: 36 055
коя седмица бяха продуктите за тяло с маслина? масажно олио, пилинг за тяло и т. н.?
от онлайн брошурата ми забива компютъра  Blush
Тази седмица са, от четвъртък.

благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт