Лидл 87

  • 119 414
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 832
И аз му се чудех преди на уреда за кисело мляко /че когато си квася ми се получава рядко или с много цвик, нещо не мога да го докарам/, но и на мен ми се видяха малки бурканчетата.
Аз днес взех детски чорапки и за мен 2 бр. бикини. Кондензирано подсладено мляко и течна сметана, котешка тоалетна и консерви.

# 46
  • Мнения: 1 675
и в микровълнова - без да се включва

# 47
  • Мнения: 4 143
И аз му се чудех преди на уреда за кисело мляко /че когато си квася ми се получава рядко или с много цвик, нещо не мога да го докарам/, но и на мен ми се видяха малки бурканчетата.
Аз днес взех детски чорапки и за мен 2 бр. бикини. Кондензирано подсладено мляко и течна сметана, котешка тоалетна и консерви.
не е по темата, но така се получава когато е по-топло от необходимото
пробвай една идея по -хладно, аз го подквасвам 3 часа

# 48
  • София
  • Мнения: 1 832
 The Invisible, благодаря!

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз квесех преди, но проблем ми беше, че или не намирах качествено мляко за закваска или млякото което купувах от пазара (тук има едни хлядилни бусчета, които продават) не беше добро. Получаваше някога добре, някога нищо не ставаше.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
Здравейте Simple Smile, на мен ли ми се струва или има неща, които ги има на промоция, а ги няма в брошурата.
И другото, което ме интересува за уреда за подквасване на мляко, да речем, че приема, това, че е с такава минимална вместимост има ли възможност отнякъде да се вземат още бурканчета, за да може да я пусна няколко пъти и да се закваси по-голямо количество?

# 51
  • Мнения: 3 020
Ами аз за това отдавна писах, че не всичко има в брошурата - направи ми впечатление с тахана - колко го търсих и гледах под лупа в брошурата, а се оказа, че го имало в мобилната версия при промоциите.  Peace В брошурата го нямаше.

Уредът за кисело мляко е с мнооого малки бурканчета и още миналите промоции се отказах от него.

# 52
  • Мнения: 1 325
Ще се пробвам следобед, дано намеря размер. А късите клинове прозират ли? Точно заради това върнах предишния...Аз не видях в огледалото, но ММ каза, че прозирали...

Късия днес го гледах и не мисля, че ще прозира. И да прозира ще е малко, но все пак докато не го обуеш да видиш, няма как да се прецени. Аз лично винаги си ги опъвам по ръката и гледам дали ми се виждат пръстите. Laughing Странно е, но върши работа. Peace

Скрит текст:
Друго, което е безотказно е т.нар. от мен Squat test: обуваш го и клакаш пред огледало или най-добре някой да те гледа отзад и на дневна светлина. Задръж в най-долната позиция като е най-опънат по теб. Така можеш да си сигурна дали ще прозира каквото и да правиш по време на тренировка. Peace
Във връзка с това, днес едно момиче във фитнеса беше с толкова прозрачен клин, че чак срам ме хвана като я видях. Shocked

# 53
  • русе
  • Мнения: 1 317
Искам да попитам кой взема точките на хората,които не събират такива.
За 19лв не ми дадоха точка,иначе "пазарувайте при нас"

# 54
  • Мнения: 3 135
Искам да попитам кой взема точките на хората,които не събират такива.
За 19лв не ми дадоха точка,иначе "пазарувайте при нас"

Точка се дава за 20 лв.  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 404
Искам да попитам кой взема точките на хората,които не събират такива.
За 19лв не ми дадоха точка,иначе "пазарувайте при нас"

Може би са тези,които вече продават играчките и цели попълнени талони в olx.bg  #2gunfire

# 56
  • 1st floor
  • Мнения: 9 122
Ще се пробвам следобед, дано намеря размер. А късите клинове прозират ли? Точно заради това върнах предишния...Аз не видях в огледалото, но ММ каза, че прозирали...

Късия днес го гледах и не мисля, че ще прозира. И да прозира ще е малко, но все пак докато не го обуеш да видиш, няма как да се прецени. Аз лично винаги си ги опъвам по ръката и гледам дали ми се виждат пръстите. Laughing Странно е, но върши работа. Peace

Скрит текст:
Друго, което е безотказно е т.нар. от мен Squat test: обуваш го и клакаш пред огледало или най-добре някой да те гледа отзад и на дневна светлина. Задръж в най-долната позиция като е най-опънат по теб. Така можеш да си сигурна дали ще прозира каквото и да правиш по време на тренировка. Peace
Във връзка с това, днес едно момиче във фитнеса беше с толкова прозрачен клин, че чак срам ме хвана като я видях. Shocked
Люлинчанки бяха изкупили всичките клинове.  Mr. Green Здраве да е!!! Иначе и аз така ги опъвам с пръстите и гледам дали прозират... Laughing

# 57
  • Мнения: 874
Искам да попитам кой взема точките на хората,които не събират такива.
За 19лв не ми дадоха точка,иначе "пазарувайте при нас"

Точка се дава за 20 лв.  Peace

На мен 2 пъти ми подаряват точки Simple Smile Веднъж една жена, на която и бяха дали 2т, но явно не ги събира, а днес касиерът ме пита събирам ли точки и ми даде 2, които някакъв човек ги оставил и казал да ги даде на някое дете (и двата пъти бях с малкия) Grinning

# 58
  • русе
  • Мнения: 1 317
В кауфланд накрая касиерките питаха дали събираме картите и даваха по още 1пакетче,тези са отвратително стиснати,защото те си ги вземат

# 59
  • Мнения: 5 372
Мнение за шишетата имате ли? Ще ги ползваме при пътуване.

Общи условия

Активация на акаунт