Лидл 87

  • 119 445
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 841
Аз имам цели 2т. С този темп ще ги събера другата година. Почти всеки ден съм там и не правя големи суми. Пъпешите хубави ли са?

# 61
  • Мнения: 1 811
Благодаря за темата. :-*
Аз да кажа, че клиновете не ми харесаха като материя, мисля, че ще спарват.

Аз от един месец съм почитал на Лидл, никога не бях ходила Blush Мразя хранителни магазини, но вече съм фен.
Купих си дълъг клин, спортен къс потник, и дълъг за клина. Отчетох от вчера след обяд до сега две силови тренировки и 10 обиколки на стадиона, не спарва клина Blush
Ще следя от тук нататък темата с интерес Simple Smile
Добре дошла! Имам си конкуренция за търновските магазини, значи Laughing Laughing
Мерси за темата и че ме отменихте. Може и следващия път smile3522

# 62
  • Мнения: 1 325
Благодаря за темата. :-*
Аз да кажа, че клиновете не ми харесаха като материя, мисля, че ще спарват.

Аз от един месец съм почитал на Лидл, никога не бях ходила Blush Мразя хранителни магазини, но вече съм фен.
Купих си дълъг клин, спортен къс потник, и дълъг за клина. Отчетох от вчера след обяд до сега две силови тренировки и 10 обиколки на стадиона, не спарва клина Blush
Ще следя от тук нататък темата с интерес Simple Smile
Добре дошла! Имам си конкуренция за търновските магазини, значи Laughing Laughing
Мерси за темата и че ме отменихте. Може и следващия път smile3522
Събираме се три конкурентки за Търново значи. Mr. Green
Бутилките ми се струват хубави, пише че пластмасата е безвредна. newsm78

# 63
  • София
  • Мнения: 117
Искам да попитам кой взема точките на хората,които не събират такива.
За 19лв не ми дадоха точка,иначе "пазарувайте при нас"

Може би са тези,които вече продават играчките и цели попълнени талони в olx.bg  #2gunfire

И такива ли има???
Точките не е ясно кой ги взима, но със сигурност тези, които не си ги искат и не събират не са малко...
В последния ден на промоцията със стикитата ми дадоха 4, а имах сметка само за едно... Зависи на кого ще попаднеш...

# 64
  • Мнения: 1 811

Аз от един месец съм почитал на Лидл, никога не бях ходила Blush Мразя хранителни магазини, но вече съм фен.
Ще следя от тук нататък темата с интерес Simple Smile
Добре дошла! Имам си конкуренция за търновските магазини, значи Laughing Laughing
Мерси за темата и че ме отменихте. Може и следващия път smile3522
Събираме се три конкурентки за Търново значи. Mr. Green
Ааа, Усмивчица/ но на латиница/ също е болярка.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 187
Мнение за шишетата имате ли? Ще ги ползваме при пътуване.

Моите деца ги ползват от миналата година. За мен е добре, че са по- големи- 700мл. Но и гърлото на бутилката е по- широко, та ако детето е по- малко, може да се полее.  Peace

Благодаря за темата!  bouquet

# 66
  • Мнения: 6 827
Аз имам цели 2т. С този темп ще ги събера другата година. Почти всеки ден съм там и не правя големи суми. Пъпешите хубави ли са?
Последният път не беше така хубав като преди (в събота купихме).
Имаме плюшка и малката е много доволна.
Благодаря за темата!

# 67
  • Мнения: 4 145
Колко са големи плюшените играчки и дават ли ти да си избереш
Днес ще ходя да взимам

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Някой сподели в темата,че са около 30 см играчките.Не са малки.

# 69
  • Мнения: 4 145
Някой сподели в темата,че са около 30 см играчките.Не са малки.
мерси марго

# 70
  • Мнения: 733
Тази седмица ще пропусна. Дано утре брошурката е по-интригуваща за мен...  newsm78

# 71
  • Варна
  • Мнения: 236
Мнение за шишетата имате ли? Ще ги ползваме при пътуване.

Купих на сина ми бутилката миналата година с идеята да си носи вода за училище. Носи я в страничния мрежест джоб. Мога смело да кажа, че е проверена и на 100% удароустойчива - това пет дни в седмицата хвърляне на раницата по земята, търкаляне и подритване... трябва да е достатъчно за всеки бъдещ купувач да си създаде мнение  Laughing Шегата настрана - заслужава си покупката.

Тази седмица и аз съм пас за нехранителни, но в петък ще мина за маскарпоне, че скоро не съм правила тирамису и като го видях в брошурата, се подсетих.

На моменти ме хваща яд, че не отидох още в понеделник за фритюрника с горещ въздух, при положение, че бях свободна и имах намерение. Пусто, ама не очаквах във вторник никъде да го няма вече. Ако някоя добра душа случайно има път към Варна и ми донесе неразпечатан фритюрник, ще черпя с тирамису, обещавам!!!  Joy chef Hug

# 72
  • Перник
  • Мнения: 4 868
Отдавна съм харесала да сготвя тези зеленчуци от Лидл, но се чудя, как да ги направя. Вие готвили ли сте ги?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=43462
И соса много ли е пикантен?

Аз ги готвих - просто в тигана на котлона, само им добавих малко масло. Много са вкусни и не са много пикантни.
Супер, благодаря. А как точно ги правяте задушавате ги в тиган с масло, слагате ли вода и колко време ги държите на огъня.

Както са си замразени ги изсипвам в тигана. От време на време разбърквам, след десетина минути добавям малко масло, пак бъркам от време на време, пробвам и като реша, че са готови, ги махам от огъня. Не знам доколко е ясно обяснението, но за мен лично замразените зеленчукови миксове са нещо, което готвя набързо, между другото, докато правя салатата и редя масата и не влагам много мисъл, не следя време  Peace

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Аз ще купувам пак от бутилките за вода, доста дълго време изкараха миналогодишните. 

# 74
  • Берлин
  • Мнения: 4 580
може ли снимка на бутилките /или линк нещо/...не ги намирам

Общи условия

Активация на акаунт