Лидл 87

  • 119 518
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 832
Бутилките текат ли, ако се обърнат надолу?

# 76
# 77
  • Берлин
  • Мнения: 4 692
vesi1, много благодаря

# 78
  • София
  • Мнения: 404
Вчера взех от прясната царевица,0,59 ст. за брой,страхотна е,сочна,сладка и младичка  chef

# 79
  • Варна
  • Мнения: 4 977
Ще мина и аз за бутилки. Не толкова самата бутилка, но наистина за път като има по-горяма вместимост ще е удобно.

# 80
  • Мнения: 69 318
Бутилките са с широко гърло...за нас не са удобни. Имам от миналото лято...така си стои. ...

Днес нямаше от пилешкото месо при нас..това на обед. Питах дали ще зареждат..един намусен с кеф ми отговори,че нямало....за днес.

# 81
  • Мнения: 433
Идвам да похваля замръзения спанак, който е с цели листа. Задуших го с малко подправки и стана жесток.

# 82
  • София
  • Мнения: 16 220
Замразения спанак във всичките му разновидности е много хубав.
И всички лидълски замразени зеленчуци ми харесват повече от на другите вериги.

# 83
  • Мнения: X
Каква е цената на сметаната Пилос, че купих, но изхвърлих бележката?

# 84
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Замразения спанак във всичките му разновидности е много хубав.
И всички лидълски замразени зеленчуци ми харесват повече от на другите вериги.

Aз съм на същото мнение и купувам по много и само такива зеленчуци  Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 16 220
Каква е цената на сметаната Пилос, че купих, но изхвърлих бележката?
200гр.  течна сметана е 1.20 лв., днес купих и сега погледнах.
Заквасената, в кофичка като от кисело мляко е май около 2 лв.
Има и течна, в  UHT кутийки, извън хладилниците, при брашната.  Но не купувам и не я знам.

# 86
  • Мнения: X
200гр.  течна сметана е 1.20 лв.
Има и течна, в  UHT кутийки, извън хладилниците, при брашната.  Но не купувам и не я знам.

Тези не са ли една и съща? newsm78 Моята е точно в кутийки по 200 грама и седи извън хладилниците (при какаото и брашното). И друга (в хладилник) ли има? Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 20 юли 2016, 19:48 от Анонимен

# 87
  • Мнения: 20 246
Днес нямаше от пилешкото месо при нас..това на обед. Питах дали ще зареждат..един намусен с кеф ми отговори,че нямало....за днес.
И аз бях в същата ситуация вчера. В 15 ч. нямаше кьораво пилешко, набуцената служителка ми се скара, било свършило.

# 88
  • София
  • Мнения: 16 220
Има течна, прясна, намира се при киселите млека в хладилника. Вземам от нея, вижда ми се без консерванти. Днес взех със трайност до 31.07.2016 г, 1.20 лв.
Другата, в кутийки е с много дълъг срок на годност и с консерванти/предполагам/. Нали уж по-малко да се тровим.
Цената е почти еднаква, но не я помня точно.

# 89
  • Мнения: X
Може ли снимка, че ми стана интересно? Praynig Не съм я виждала, но определено ще я потърся. Peace

Общи условия

Активация на акаунт