Лято в Албена 2016 г. - (Тема 2)

  • 97 826
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Никога  не е било 20 дни преди заминаването, според мен. Винаги за Албена се е плащало рано. Това ме спря тази година и изпуснах 20% намаление, че беше много рано.
Малибу не се ли хранят в Сенди?  newsm78 Или само анимацията им е обща?

# 721
  • Мнения: 4 864
Безплатната анулация нали е 14 дни преди настаняване??

# 722
  • Мнения: 6 830
Никога  не е било 20 дни преди заминаването, според мен. Винаги за Албена се е плащало рано. Това ме спря тази година и изпуснах 20% намаление, че беше много рано.
Малибу не се ли хранят в Сенди?  newsm78 Или само анимацията им е обща?
Когато правех резервация през бюрото на Албена във Варна, плащах една част веднага и остатъка 20 дни преди заминаването. Последно това беше миналата година (резервация направих в края на януари). НО при този вид резервация НЕ ползваш голяма отстъпка (мисля само 8% беше).  Peace

# 723
  • Мнения: 1 351
От години при онлайн резервация плащането на цялата сума се извършва до 20 дни, считано от датата на резервацията.

# 724
  • София
  • Мнения: 274
Здравейте, видяхте ли новата карта на Албена!
Има промяна в разпределението на плажа ..... доста интересно решение!

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
За нашия хотел няма промяна слава Богу! Че най-обичам изненади след като съм платила.  ooooh!

# 726
  • София
  • Мнения: 313
savina_33, блазя ти! Аз не мога да се похваля със същото - пльоснали са водни атракциони в свободната зона през Добротица  Sad
Ние не ползваме хотелските чадъри и шезлонги, а сме на свободната зона, което сега няма да е възможно Sad

# 727
  • Мнения: 493
Здравейте, колебая се между хотел Нона и хотел Арабела Бийч  - някой да ми каже кой от двата е по-добрият избор? При нона на картинки ми се виждат малки стаите /ние сме с 2 деца
Благодаря ви

# 728
  • Сливен
  • Мнения: 4 065
Били сме в Нона,стаята наистина ще е малка за 4 човека.

# 729
  • Русе
  • Мнения: 89
Магнолия са я изместили до Боряна на плажа, който беше наводнен при пороя преди 3 години и не се ползваше.
Пише, че ще ползват лек обяд в Славянски кът, който е зад плажа.

# 730
  • Мнения: 13 604
Къде се вижда новата карта на Албена?

# 731
  • Мнения: 6 830
Здравейте, колебая се между хотел Нона и хотел Арабела Бийч  - някой да ми каже кой от двата е по-добрият избор? При нона на картинки ми се виждат малки стаите /ние сме с 2 деца
Благодаря ви
Малки са стаите, да. Зависи колко са големи децата, може да вземете две съседни стаи с преходна врата между тях и ще ви е по-широко. Това като вариант, ако ви устройва, в темата момичетата са споделяли за него. Peace

# 732
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Линк към новата карта на комплекса:
http://albena.bg/bg/pages/albena-map.html
Интересни за разглеждане са новите места за паркиране (и по видове), както и предвидената ескалаторна връзка между орхидеите и ниската зона (не знам предстои ли или е вече направено това ново съоръжение).

# 733
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 609
Като гледам - всички паркинги около хотелите в централната част на първа и втора линия, са ги направили платени. Mr. Green
А плажовете на Сенди бийч и Малибу са ги обединили, преди си имаха отделни.

# 734
  • Мнения: 6 830
Аз не можах да се ориентирам къде са свободните зони на плажа. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт