Добър шивач(ка) във Варна

  • 18 723
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
И аз търся шивачка, която да е добра, но да е в Пазарджик. Има ли някой представа?  newsm78

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ами тя много стара тази тема, Ягодинче  Grinning
Ти в крайна сметка намери ли си шивачка? Защото на мен ми препоръчаха от тук от форума и съм горе долу доволна.
Сега пак търся, обаче само з апоправка на дрехи.
Някой да знае? Flutter

Моята шивачка Мая ли използва?
Аз още чакам снимки от миналата година.  Grinning
Тя и поправка на дрехи може да ти направи.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз се интересувам от шивач за поправки. Peace

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Днес видях, че в нашия блок са отворили ателие за шев и поправки.
Ако искате ще проверя как са цените и утре ще ви кажа.

# 19
  • Мнения: 8 769
Олинце, да твоята шивачка ползвах.  Hug И да, срам голям,  Embarassed все още не съм ти изпратила снимки на роклята. Blush Довечера ще се опитам да го направя (абе трябва да ги рисайзвам да му се не види Blush). Много съм виновна по този параграф. Blush
Аз мислех, че Мая не поправя дрехи, само шие. Има едно ателие близо до нас, прави поправки, маа шивачката е нещо дръпната, та се чудя дали да я ползвам.  Thinking
Питай в това ателие до вас  Flutter

# 20
  • Мнения: 1 174
Здравей Hug
за добър шивач бих ти препоръчала Жельо намира се до бар Сантана на центъра от горната страна на заведението  Flutter
надявам се да съм обяснила добре  Embarassed

Да, подкрепям това мнение.Освен, че шие много добре, работи много бързо. Simple Smile
Ползвам се и от услугите на Таня Димитрова, която ми е кварталната шивачка(основно за поправки).Гаражчето се намира в блока на Бюти Академи до Спортна зала, в същия блок, но няколко метра встрани.По-бавничка е, но съм много доволна. Peace

# 21
  • Мнения: 1 277
Благодаря на Туфи, че премести темата  bouquet
За поправки си намерих едно ателие- намира се на ул. "Струга", до сладкарницата "1001 приказки". Скоро ще си поръчвам пола и ако съм доволна- ще докладвам.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 815
Здравей Hug
за добър шивач бих ти препоръчала Жельо намира се до бар Сантана на центъра от горната страна на заведението  Flutter
надявам се да съм обяснила добре  Embarassed

Да, подкрепям това мнение.Освен, че шие много добре, работи много бързо. Simple Smile
Ползвам се и от услугите на Таня Димитрова, която ми е кварталната шивачка(основно за поправки).Гаражчето се намира в блока на Бюти Академи до Спортна зала, в същия блок, но няколко метра встрани.По-бавничка е, но съм много доволна. Peace
И аз съм доволна от услугите на Жельо, наистина работи много добре.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 841
 Peace Жельо

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Пак да повдигна темата  Embarassed

Някой да си е шил панталони за бременни? Или пък да ми препоръчате шивач/ка която ще може да ми ушие, ако й дам модел..

# 25
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Aз пък от Жельо не съм доволна.Шие по кройка. Ако искаш да ти направи дреха по различна от това успехите му не са блестящи.
Имам панталон който си седи фейнат там защото приличам на добрата стара закръглена лелка...

Ателието на Струга го ползвам от тодавна за ремонт. МНого са коректни и точни. Майка си ши костюм при тях,щот е много едра и няма кат за нея конфекция....Седи и добре на жената.

# 26
  • Мнения: X
Пак да повдигна темата  Embarassed

Някой да си е шил панталони за бременни? Или пък да ми препоръчате шивач/ка която ще може да ми ушие, ако й дам модел..

Аз не съм шила конкретно дрехи за бременни, но занесох мои поли, на които ми изрязаха част от плата отпред и ми пришиха трикотажна платка. Стана много хубаво и удобно.

# 27
  • Мнения: 619
 а на каква цена горе долу излиза шиенето на панталон панталон?Изчистен тип "чарлстон" без джобове Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт