На море в Турция - тема 45

  • 160 323
  • 779
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 164
Здравейте предстои ни почивка в Кушадасъ.
Запланувала съм и пазаруване,бих искала да си купя зимни завивки,ще препоръчате ли магазин,търговия или пазар?

Флора аутлет е до Kipa Alisveris Merkezi и до хотел Флора и е поне двойно по - голям от Novada Outlet Soke и има двойно повече магАзини и е двойно по близо.Хваща се долмуш за Давутлар(този който е за Палм Уингс и Ефесийте) или на коя да е спирка с долмуши да кажете Флора аутлет.

peterky2002 , нерде Ямбол, нерде Стамбул, та и твоята такава...нерде Палм Уингс, нерде Ефесиите. Не съм съгласна с написаното, защото НЕ е вярно. Доста често заблуждаваш потребителите с невярна информация за това и онова. Не е коректно, в тази тема сме за да си помагаме, а не да се правим на по- по- най-.


Hug няма  нужда да ходиш по разни аутлети. Качествени завивки и спално бельо  ще намериш в центъра на Кушадасъ.А най-качествената ( на достъпна цена) турска марка е - ТАС. Давам ти два адреса на магазини на ТАС в центъра на Кушадасъ. Попитай представителят на посрещащата агенция за адресите, ако ти е трудно или на центъра попитай за ТАС.
Alacamescit Kahramanlar Caddesi No:78/1 Kuşadası  и  Turgut Özal Blv. 48/B Kuşadasi
Дано съм ти била полезна.

# 601
  • София
  • Мнения: 3 414
Благодаря момичета!
Тас са хубави цените им там по ниски ли са от тукашните,ако е мин.разликата няма да се мъча и да губя време в обикаляне,а и с 3 мъже знаете как е 😅
Ние ще сме със собствен транспорт.В града как е организирано паркирането?
Още веднъж благодаря,то тези питания не са за тази тема,ама..

# 602
  • Варна
  • Мнения: 3 955


peterky2002 , нерде Ямбол, нерде Стамбул, та и твоята такава...нерде Палм Уингс, нерде Ефесиите. Не съм съгласна с написаното, защото НЕ е вярно. Доста често заблуждаваш потребителите с невярна информация за това и онова. Не е коректно, в тази тема сме за да си помагаме, а не да се правим  на по- по- най-.

Явно някой е слънчасал ,  все пак август е , аз за всеки случай съм заседнал под климатика  bowuu
Ние бяхме отседнали по средата на 8 км. плаж ДАВУТЛАР в Palm Wings Beach Resort & Spa Kuşadası.От спирките на долмушите в града хващахме с надпис ДАВУТЛАР и някъде по средата на пътя минавахме покрай Флора аутлет , Kipa Alisveris Merkezi и  хотел Флора .Ephesia Holiday Beach Club , Ephesia Resort Hotel и Batihan Beach Resort бяха на 3 - 4 км. на север от хотела ни , във всеки случаи вечер ходихме на разходка пеша до тях.Така че аз със сигурност никого не заблуждавам.Не знам кой  се прави  на по- по- най-. ама някой май бърка Йоздера и Сюрмели(който от това лято се включи във веригата  Палм Уингс )със плажа Давутлар и  Palm Wings Beach Resort & Spa ).Виждам че Ваня твърди , че е почивала и в Йоздере и на Давутлар и не мога да си обясня объркването освен да е ходила на Давутлар преди 5-6 год. когато  Флора аутлет и Kipa Alisveris Merkezi не бяха построени.И за друго няма как да се бъркам - когато пътувахме за Palm Wings Beach Resort & Spa Kuşadası спряхме на хотел Флора който е залепен за аутлета. 
bouquet

Последна редакция: вт, 30 авг 2016, 09:26 от peterky2002

# 603
  • София
  • Мнения: 4 294
Някой да е заплащал допълнителна седалка в автобуса, колко е платил? Защото при запитване ми казаха 120 лв. става въпрос за пътуване на Дидим, нещо много ми се вижда  Stop Преди години сме пътували с кола, и ни приспадаха по 70 - 80 лв. на човек за път, а сега 120 ?  

# 604
  • Мнения: 2 668
Някой да е заплащал допълнителна седалка в автобуса, колко е платил? Защото при запитване ми казаха 120 лв. става въпрос за пътуване на Дидим, нещо много ми се вижда  Stop Преди години сме пътували с кола, и ни приспадаха по 70 - 80 лв. на човек за път, а сега 120 ?  
Нормална си е цената от 120 лв до Дидим , около 100 лв до Кушадасъ и т.н. Бодрум по- вече , Мармарис . Все пак говориме за двете посоки !

# 605
  • Мнения: 1 602
Ние ще платим 160 лв.

# 606
  • Русе
  • Мнения: 166
  Как  плащаш седалка?Не разбрах,не сте ли на пакет с включен транспорт?

# 607
  • Мнения: 1 602
Понеже детето е безплатно и трябва да платим само мястото в автобуса което е 160лв

# 608
  • Мнения: 164
 travel Peace

Последна редакция: ср, 31 авг 2016, 23:33 от vanq_6119

# 609
  • София
  • Мнения: 3 414
Направо се чуствам виновна за спора който създадох. bouquet
Довечера някой на Кап Андреево да пием по кафе? Joy

# 610
  • Варна
  • Мнения: 10 610
Цитат
Направо се чуствам виновна за спора който създадох

Недей, на някои хора егото много им пречи  Peace


Весела и слънчева почивка,ааа и успешни покупки  Mr. Green

# 611
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Здравейте банда.Обратното броене е почти на финала за мен.Преди малко получих и информация за автобуса и в петък в 15:30 бай,бай.Кушадасъ идваме😀.

# 612
  • софия
  • Мнения: 112
Моля за информация за новият аквапарк в Белек, Land ot legend theme park. Колко е входа, ако не си гост на хотела и не си в хотел на Rixus. Има ли организирани посещения за тази година до този аквапарк от нашите посрещащи агенции? Имаше коментар в темата, че има транспорт и влизаш безплатно в аквапарка ако си настанен в хотел от веригата на Риксус, но ако си в  друг хотел?

# 613
  • Мнения: 310
Моля за информация за новият аквапарк в Белек, Land ot legend theme park. Колко е входа, ако не си гост на хотела и не си в хотел на Rixus. Има ли организирани посещения за тази година до този аквапарк от нашите посрещащи агенции? Имаше коментар в темата, че има транспорт и влизаш безплатно в аквапарка ако си настанен в хотел от веригата на Риксус, но ако си в  друг хотел?

Цената написана на входа на аквапарка е 45 долара за възрастен и 30 долара за дете. Не знам дали се предлага вече като допълнителна екстра, но докато бяхаме там особено късния следобяд комплекса се напълни с такива представители на посрещащи агенции. Явно им го презентираха, тези от Тез Тур Украйна бяха може би около 50 човека, всички еднакво облечени във фирмената им синя униформа. Вървяха групово им обесняваха кое какво е предполагам. Ние бяхме с организиран транспорт от Риксос, имаше и много таксита. Ако имате възможност ви препоръчвам да го посетите. Всичко е страхотно, различно от другите подобни места, освен това е и чисто ново. Имайте предвид че както и на други аква паркове и тук не позволяват да се внася храна и напитки - проверяват. И си носите и хавлии, бяха ни предупредили от хотела да си вземем.

# 614
  • софия
  • Мнения: 112
Благодаря за информацията!

Общи условия

Активация на акаунт