Св. Соу Патриарх Евтимий - Пловдив

  • 3 122
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Първо, здравейте на всички!  Hug
Искам да ви попитам за мнение за СОУ-то Св. Патриарх Евтимий. Но по-скоро питам за обучението след 7-ми клас, а ако мога още повече да се уточня - паралелката - хуманитарна с немски.
Благодаря за обърнатото внимание!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Училището е добро в начален и среден курс т.е. от 1-ви до 7-ми клас.
После там влизат деца с по-нисък бал, т.е. не е от най-желаните училища в града. Но пък за немски се нарежда след двете ЕГ и хуманитарната. Броят на часовете по езика е един и същ.
В крайна сметка всичко зависи и от детето, дали и как учи, мотивация, полагани усилия, цели за постигане.
 Peace
 

# 2
  • Мнения: 146
Училището е добро в начален и среден курс т.е. от 1-ви до 7-ми клас.
После там влизат деца с по-нисък бал, т.е. не е от най-желаните училища в града. Но пък за немски се нарежда след двете ЕГ и хуманитарната. Броят на часовете по езика е един и същ.
В крайна сметка всичко зависи и от детето, дали и как учи, мотивация, полагани усилия, цели за постигане.
 Peace
 


Много, много благодаря за отговора! А за отношението на децата и учителите към другите деца? Добре ли се отнасят, зле ли? Ако можеш да ми кажеш...  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Мяу и Бау, кои други деца? В 8 клас всички са нови т.е. малко деца от училището продължават да учат в него, защото резултатите им от матурите позволяват класирания на други места. Или поне при голяма част от тях. А и учителите в гимназията си работят само в горен курс и не познават децата от среден. С малки изключения.
Какво значи добре или зле? Ако ти кажа, че всичко е цветя и рози, ще те излъжа. Това си е нормално училище. А взаимоотношенията между децата си зависи най-много от тях. Какви деца ще попаднат в класовете, си е чист късмет, като във всички други училища.  Peace

# 4
  • Мнения: 146
Мяу и Бау, кои други деца? В 8 клас всички са нови т.е. малко деца от училището продължават да учат в него, защото резултатите им от матурите позволяват класирания на други места. Или поне при голяма част от тях. А и учителите в гимназията си работят само в горен курс и не познават децата от среден. С малки изключения.
Какво значи добре или зле? Ако ти кажа, че всичко е цветя и рози, ще те излъжа. Това си е нормално училище. А взаимоотношенията между децата си зависи най-много от тях. Какви деца ще попаднат в класовете, си е чист късмет, като във всички други училища.  Peace
Мерси много за отговора!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709

Елитно пловдивско училище се модернизира, въвежда чип карти

http://news.plovdiv24.bg/666184.html

Общи условия

Активация на акаунт