Направих си перманентен грим на веждите - Тема 5

  • 163 102
  • 769
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 39 436
Тези ми бият на сиво. Може би трябва да ги направиш по- топли. Примерно в кафяво. Някак по-естествено/натурално ще седят, а не заради цвета да подсказват, че са пипани.

# 406
  • Мнения: 188
Незнам дали ще се получи , защото по принцип ми е черен косъма на веждите....

# 407
  • Мнения: 39 436
Аха, ами заложи на черни тогава. А тази наистина ли сивеят или аз така ги виждам?

# 408
  • Мнения: 188
Може малко да са поизветлели, микроблейдинга е направен август миналата година.

# 409
  • Мнения: 188

ето още една снимка

# 410
  • Мнения: 4 551
Наистина кофти изработка... имам чувството, че в час по трудово са направени. При кого си ги правила?
Аз ти давам съвет, ако можеш косата да си я боядисаш в някакъв студен тон, защото сега е в топъл и контраста между тях не е ок.

# 411
  • Мнения: 188
Благодаря за съвета ! В гр.Габрово са правени. Приятен ден на всички! Днес се свързах с жена от Варна, която се занимава с премахване, от клиника Продерма ми я препоръчаха:
Венета Петкова прави премахване на перманентен грим, тел:0899980764. Тя ще ви консултира компетентно.

# 412
  • Мнения: 39 436
Дано да е "твоят човек!" Трябва си намеса. Това след втората снимка го казвам.

# 413
  • Мнения: 144
За това трябва внимателно да се почува при кой отивате, момичета. Процедурата си струва и няма място за страх, но когато е при добър специалист.

Важно е и рисуването предварително с молив за да видите какъв ще е резултатът.

# 414
  • Мнения: 4 551
Успех, Маги  bouquet

# 415
  • Мнения: 718
Честно казано в БГ всеки си практикува каквото иска. Като избирате къде да си правите вежди, търсете сертифициран специалист и разглеждайте предварително вежди, правени от него и четете впечатления от клиенти.

Аз лично ако знам, че е опитен и добър в работата си, веднага бих се подложила. Не се отказвайте от мечтите си и от хубавата визия, само защото някой е останал недоволен. Нормално така е с всяко нещо.. Peace

Маги, дано упееш да ги заличиш по-скоро, успех и от мен!

# 416
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Честно казано в БГ всеки си практикува каквото иска. Като избирате къде да си правите вежди, търсете сертифициран специалист и разглеждайте предварително вежди, правени от него и четете впечатления от клиенти.

Аз лично ако знам, че е опитен и добър в работата си, веднага бих се подложила. Не се отказвайте от мечтите си и от хубавата визия, само защото някой е останал недоволен. Нормално така е с всяко нещо.. Peace

Маги, дано упееш да ги заличиш по-скоро, успех и от мен!

И не се доверявате на приятелката на приятелката ти, която е завършила курса преди седмица.

# 417
  • Мнения: 406
Аз не мисля, че са чааак пък толкова зле, просто изпъкват на червената коса. Ако се боядиса черна според мен изобщо няма да се набиват толкова на очи. Къде-къде по-страшни неща си се разхождат нагоре-надолу. Ако не се беше оплакала, даже нямаше да ми направи толкова голямо впечатление.

# 418
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
magi, на мен пък веждите ти ми харесват. Simple Smile
Не мисля, че ти стоят зле. Е, не са чак перфектни, но не е нещо фрапантно.
Между другото, чисто визуално приличаш на мен самата; веждите ми също са със сходна дебелина, но са естествени, нямат нужда от микроблейдинг, защото са доста гъсти. Та, може и затова да ти симпатизирам. Simple Smile

# 419
  • Мнения: 188
joaniki благодаря за коментара Simple Smile
The Black Cat - разсмя ме, нали всеки си има двойник Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт