Направих си перманентен грим на веждите - Тема 5

  • 163 038
  • 769
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 42
Здравейте,

И аз се замислям напоследък за микроблейдинг. В момента има оферта в Грабо на много добра цена, но се колебая доста. Ще се радвам ако някой може да сподели отзиви за Мирела Илиева https://www.facebook.com/Varna.Microblading/

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 380
Моя микроблейдинг е на две седмици и не са ми поникнали нови косъмчета, не са ми се сгъстили. Това като цяло ми се струва мисия невъзможна. Не виждам причина след процедурата да започнат да растат нови вежди. Някой да не би да се е пошегувал?!
На мен ми обясниха, че пигмента трябва да е единричен с цвета на моите вежди за да не се забелязва корекцията.
С люспичките ми паднаха няколко пигментчета (косъмчета), но на ретуша това ще го коригира.
Не се колебайте, момичета! Доставете си това удоволствие!

# 662
  • Мнения: 288
Здравейте,
нуждая се от мнение за добър салон в София, център около СУ за микроблейдинг. Проверих в интернет, но търся лично мнение. Преди две години си правих при една жена, която явно използва бои, които не стояха естествено много дълго и вече избеляха. Тя работеше в Княжево. Нуждая се от ретуш с хубави бои, а не тези от алиекспрес, които на първия месец падат, след като си дал 350 лева. Как проверявате какви бои ви слагат? Благодаря ви!

Последна редакция: пт, 19 яну 2018, 09:40 от slavva

# 663
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Моя микроблейдинг е на две седмици и не са ми поникнали нови косъмчета, не са ми се сгъстили. Това като цяло ми се струва мисия невъзможна. Не виждам причина след процедурата да започнат да растат нови вежди. Някой да не би да се е пошегувал?!

Без да съм си правила микроблейдинг – не мисля, че е възможно. Но май такова нещо не е писано и в темата. Peace

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 380
Моя микроблейдинг е на две седмици и не са ми поникнали нови косъмчета, не са ми се сгъстили. Това като цяло ми се струва мисия невъзможна. Не виждам причина след процедурата да започнат да растат нови вежди. Някой да не би да се е пошегувал?!

Без да съм си правила микроблейдинг – не мисля, че е възможно. Но май такова нещо не е писано и в темата. Peace
Някъде по-горе (назад) беше писано, че на някое момиче започнали да му растат нови вежди. И ме попитаха, дали и на мен са започнали... Simple Smile

# 665
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Пирожка, ясно, пропуснала съм го това. Peace Но да не би да са имали предвид нещо друго? Понеже май назад в темата имаше мнения, че е възможно част от собствените ти косъмчета да опадат невъзвратимо след микроблейдинг. Но може и аз да греша.

# 666
  • Мнения: 4 519
Ето го това мнение

И аз съм страхлива, но вече нямам никакво съмнение че ще ги правя. По празниците видях момиче, на което след микроблейдинг са започнали да и растат наново веждите. Даже си ги постригва.
Пирожка, като форма са добре, само цвета нарочно ли е такъв?

# 667
  • Мнения: 39 396
Ето го това мнение

И аз съм страхлива, но вече нямам никакво съмнение че ще ги правя. По празниците видях момиче, на което след микроблейдинг са започнали да и растат наново веждите. Даже си ги постригва.
Пирожка, като форма са добре, само цвета нарочно ли е такъв?



Никак не ми се вярва.

# 668
  • Мнения: 28
Здравейте,спряла съм се при тази дама за микроблейдинг,дали някой може да каже отзиви или ако е ходил?Силвия Стойчева
https://www.facebook.com/microbladingsilviyastoycheva/

# 669
  • Мнения: 1 009
Една голяма част от снимките, които са публикувани на страницата,  на мен не и допадат, някак си не ми стоят естествено.  Много ми харесва работата на д-р Тодорова, имам приятелка, която си е правила веждите при нея - удивителен резултат. Можеш да видиш снимки тук  - https://www.facebook.com/browartmicrobladingacademy/

# 670
  • София
  • Мнения: 1 758
Аз също съм си ги правила при др.Тодорова и смея да твърдя,че тя е една от най-добрите.  Peace
Работата и е на на много високо професионално ниво.
Към веждите на Силвия Стойчева имам доста забележки.

# 671
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз лично не бих отишла при нито една от последните две. И на двете веждите изглеждат груби, редки и изкуствени. Thinking

# 672
  • тук и там
  • Мнения: 11 547
И на мен не ми харесват веждите показани по-горе.( правени  и от Тодорова и от  Стойчева).Но може би най- голямо значение  има  със какви вежди първоначално разполагат жените ,направили си МБ.На последните снимки,са може би хора със окапали вежди в резултат на лечение  или просто жени които нямат почти никакви вежди.Мисля че е едно да запълваш липси на места само и друго-  да се  рисуват  целите вежда.В този смисъл-тези от Силвия Стойчева са по-зле направени  според мен.

Последна редакция: сб, 20 яну 2018, 09:17 от Kaisia

# 673
  • Мнения: 28
Лелеле,обърках се ,супер за мнението,не знам защо ми допаднаха доста формите ,които прави..А коя бихте ми препоръчали ?

# 674
  • София
  • Мнения: 1 758
Защо не разгледаш снимки на Деси от Цитмед.На мен лично някои нейни вежди страшно много ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт