Направих си перманентен грим на веждите - Тема 5

  • 163 553
  • 769
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 992
Аз още не мога да се нарадвам на моите вежди. Crazy Направих ги април при една рускиня Ева в Бургас.

Последна редакция: сб, 27 яну 2018, 21:28 от Mики

# 691
  • Мнения: 1 464


Здравейте, момичета! Simple Smile
Не бях влизала във форума от 2 години и случайно попаднах на тази тема. Това са моите вежди, от които съм супер доволна.
Първият път си ги правих преди 2 години при Аделина Цанова, но резултатът беше катастрофален.
Този път, по препоръка на приятелка, се доверих на тази жена и след 20 дни съм на ретуш.

# 692
  • Мнения: X
Ида, красота. Перфектни са ти според мен!

# 693
  • Мнения: 1 464
Ида, красота. Перфектни са ти според мен!

Благодаря!🤗
И аз много си ги харесвам този път.

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Веждите са страхотни.

# 695
  • Мнения: 39 767
И от мен поздравления за хубавите вежди!

# 696
  • София
  • Мнения: 351
Много са хубави, Ида. Кой ти ги прави?

# 697
  • тук и там
  • Мнения: 11 756
Ида,страхотни вежди!Много са красиви и естествени!При кой си ги прави ?

# 698
  • Мнения: 1 464
Благодаря на всички Ви за хубавите думи! Радвам се, че не само аз си ги харесвам Simple Smile
Правих ги в Пазарджик, при ето тази жена и не случайно клиентките и са от цяла България. Както казах, на мен ми я препоръча приятелка, която живее във Варна Simple Smile
https://www.facebook.com/Daffy-Marinova-%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D1%80 … 1483991331894990/

# 699
  • тук и там
  • Мнения: 11 756
Миналото лято точно при нея щях да ходя,но аз се прибирам за месец-два и като се обадих,нямаше часове за този период-за това и не си направих .Би ли споделила след колко време ти даде час?Значи правилно съм се насочила..Много добра работа!

# 700
  • Мнения: 1 464
Аз пък се прибирам точно заради направата на веждите и ретуша Simple Smile
Обадих и се средата на декември, казах и че от 11.01. до 20.01. ще съм в България и тя ме вмести в графика. Явно съм и прозвучала достатъчно сериозно, понеже имах проблем с банковия трансфер и капарото не пристигна при нея, но въпреки това не ми отмени часа.
А сега просто, сметнах кога се минават 6 седмици за ретуша, купих си самолетен билет и тя ми даде веднага час.

# 701
  • тук и там
  • Мнения: 11 756
Аз гледах да ги съвместя нещата-да си ги направя докато съм във БГ,но не се получи.Веждите ти са перфектни,но аз лично не бих пътувала само за това.Това лято пак ще пробвам,но този път ще се обадя навреме.Надявам се да се получи !

# 702
  • Мнения: 1 464
Билетите ми струват 9.90 на посока Wink
В момента гледам и второто ни дете, и без друго съм вкъщи. А и по този начин осигурявам по-чести срещи баба - внуче.
Аз обаче, лятото, когато сме за най-дълго време в България, вежди не бих правила заради силното слънце. И то май, не ми останаха много опции Simple Smile

# 703
  • Мнения: 315
Здравейте, най-накрая и аз да се похваля. Мисля, че добре се получиха, и като цвят и като форма. Вие как ги намирате?


Идa и твойте са добри, с теб даже си приличаме.

# 704
  • тук и там
  • Мнения: 11 756
,:sunglasses:

Последна редакция: пн, 29 яну 2018, 11:27 от Kaisia

Общи условия

Активация на акаунт