Великобритания - Тема 65 Много Лятна Най-Лятна Много Морска

  • 91 257
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 316
Много тъпо, при положение че повечето коли даже нямат мигач на огледалото. А ние не бяхме обърнали внимание че там не работи. Някой беше ударил огледалото и беше пъкнал лампата, явно тогава е спряло да работи.
Това най вероятно са забележки, за които ви е даден срок да отстраните. Няма да имате проблем, би трябвало да имате хартия, на която пише, че сте минали и еди кои неща трябва да се оправят в еди какъв си срок. Даже ми бяха казали, ако си изпуснал МОТ, но имаш запазен час и те спрат по пътя за сервиза няма да те глобят. Не съм 100% сигурна за последното само съм го чувала Wink

# 271
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Трябва да докажеш, че имаш апойнтмънт и отиваш в гаража за тест, иначе те глобяват.

# 272
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
И аз сега като рових, видях че се отделя и при горене на газ, но се отделя само ако газта горяла неправилно (неизправна печка, камина и тн). При твърдите горива CO си се отделя в процеса на горене винаги, при тях ни трябва добра вентилация (комин, който работи, примерно). Може би затова считат, че е по-често срещан при твърдите горива и за тях само е регулацията.
Изтичането на горивен газ( domestic gas не знам на български точно как се казва) е друго, там може да е съчетано със CO при ползване на неизправен уред, а може просто проблем по тръбите и връзките да има и да си изтича преди да е стигнал до процеса горене и тогава няма CO.
Някой, ако има по-добри познания по химия да каже, моите са от обща култура и може и глупостите да говоря.

# 273
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Борикс не са забележки, директно си пише че теста не е преминат по следните причини и не покрива изискванията Simple Smile
Ами ще се надяваме часта да дойде рано в сряда и ММ да успее да мине още същия ден.

# 274
  • Мнения: 1 998
Благодаря много на Ave и skarlet. Ще предам на студента къде е магазина и да си напазарува любими неща. Grinning

# 275
  • Мнения: 1 478
Ние сме. landlord и доколкото си спомням от агенцията ни казаха, че трябва аларма  за СО. Мъжът ми се занимава, така че не мога да кажа на 100%. Попринцип тия аларми се слагат от хазяите ( самата агенция също ражоти ма договори с други фирми, които ги поставят и се ангажират кога да се случи това)

# 276
  • Мнения: 1 478
Сега попитах, аларма за СО са ни били накарали да сложим, имало някакво си изискване. Къщата няма камина, изцяло е н газ.

# 277
  • Мнения: 67
Здравейте HugДа се похваля,че днес прословутото писмо за училище дойде GrinningНе е приета в 3-те училища,които посочихме,но...ще ходим на училище навреме все пак.Имало място в друго училище съвсем наблизо.Поразгледах го в интернет страницата,не е най-престижното...но е училище.Намерих подправки и каквото ми беше нужно в полски магазин WinkПрепоръчайте ми моля сайт,където да опресня лексиката.Оказа се ,че тотално съм забравила времената и говоря цигански английски Mr. GreenИииии,не е добре.Тук за да се запишеш на безплатните курсове,чакаш 6 месеца и повече.Всички националности на едно място и ... кой разбрал- разбрал.Та...как учихте езика тук,как си го припомняхте?По детските площадки ме заговарят майки,разбират ме ,разговора си върви гладко.Но си ме поправят за времената от време на време Mr. Green

# 278
  • Мнения: 872
Препоръчайте ми моля сайт,където да опресня лексиката
Влизаш в Youtube - Crown Academy of English  . Много полезни и приятни уроци по английски. Много разбираемо ги обяснява човекът. Има граматика и за слушане.

# 279
  • York
  • Мнения: 826
avaspirala, Моята дъщеря не е в най - престижното училище в района, но това никак не е пречи:) А относно английския, ако имаш време има достатъчно сайтове за лексика на български и английски, но най - добре е практика и практика и без да се притесняваш, Благодариш им като те поправят с усмивка и продължаваш разговора Simple Smile

Аз съм на вълна влагоуловител. Снощи като си влязохме у дома ме удари такава силна миризма на влага  ooooh! Ако имате опит посъветвайте ме какво да гледам като показатели. Има ли нещо важно освен литри за денонощие, големина на съда за събиране на вода и мощност  Simple Smile

# 280
  • Мнения: 5 704
Момичета, търсят се двама души за работа, като kitchen porter. Става въпрос за ресторант в Централен Лондон.
 Ако познавате подходящи хора, които търсят  такава работа, моля пишете ми на лични!

# 281
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Привет Момичета,
Броените дни бързо свършват, ваканцията свърши и се настройвам на работна вълна... мъка.
Ponqkoga аз ползвам този https://www.amazon.co.uk/EcoAir-DD122-Simple-Desiccant-Dehumidif … ords=dehumidifier  доволна съм, имам го горе долу от една година, суши ми и дрехите едновременно. Взех го на оферта от Амазон за около 90 и няколко паунда следи за оферти, пускат го от време на време.
Ние имаме в кухнята СО аларма там ни е болера и hoba, препоръчвам всеки да си вземе, този газ не мирише силно отровен е и единственият начин да се засече е с тези аларми.
Девойки препоръчайте ми четка за изправяне на косата, от сума ти години съм къдрава (kind of Laughing) та смених визията това лято и сега гледам като теле и не знам коя да си взема.

# 282
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Сега като повдигнахте темата видях че имаме такава алрма в къщи точно пред помещението с бойлера Simple Smile

# 283
  • Мнения: 67
Привет от зубрещата LaughingБлагодаря за препоръките за лексиката,ориентирам се вече.Иначе все се бутам да говоря аз с великолепният си английски Mr. GreenВлагоуловител тук не ни е затрябвал,но в Б-ия купувах редовно и вършеше някаква работа.Не си спомням марката,но го рекламираха всеки ден по 100 пъти.Миризмата на влага си оставаше,повлияваше се само от ароматизатор и то от такъв включен в контакта на Амби пур.За четка за изправяне на коса и аз се интересувам,защото и аз съм бясно къдрава NaughtyС пресата много се гори косата,въпреки мазилата и кристалите за коса.А и ставам някак сплескана и прилизана една такава.Та и аз се нареждам за препоръката за изправящата четка Mr. GreenНаправихме един карбут днес,взех си в калабалъка няколко готварски книги.Хем ще уча инглиша,хем ще въртя торти Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 284
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Здравейте!

Искам да задам един въпрос - как и с какво се придвижвате от летището,на което сте пристигнали в Англия,до квартирата ви? И какви са цените горе-долу?

Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт