Къде да отидем с ограничен бюджет?

  • 9 121
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 543
Правилно ли видях, че сте от Горна Оряховица? Ако да, според мен е добре да е нещо в района, за да редуцирате пътните. Не съм била в този хотел http://grabo.bg/dvama-krai-triavna-0k95853, но отзивите са добри. Съветът ми е да се обадиш в самия хотел да ти дадат оферта за възрастен с дете, но и ваучери за 2-ма възрастни за 4 нощувки със закуски и вечери пак ти влиза в бюджета.
Иначе самата Царева ливада е подходяща за почивка, въздухът е много хубав. Навремето царското семейство са имали там имоти и са ходили да дишат въздуха  Grinning

# 16
  • Мнения: 4 842
Става въпрос за мен и дъщеря ми. Разполагаме с 300лв за престой и нощувки. Какво да си организираме за период понеделник-петък? Работя от вкъщи и просто искаме да сменим обстановката за няколко дни. Търсим си местенце в населено място, с басейн, хотел-квартира-къща за гости-просто да е чисто, нищо повече. Оглеждах , нищо не намирам за такива като нас. Бяхме си харесали минералния басейн в Полски Тръмбеш и хотела там, но се оказа, че едното е твърде далеч от другото, а ние сме без кола....Ще съм благодарна,ако някой се сети за подходящо място Hug

Кой ти каза, че са далеч? Като дете прекарвах част от лятото в Полски Тръмбеш при сестрата на баба ми и нейното семейство. Т.е. много добре познавам града и не ми се струва, че хотелът е далеч от басейна. Поне ако става въпрос за същите хотел и басейн.

# 17
  • Мнения: 884
От хотел Есперанто до двата басейна-около 2км  било разстоянието.

# 18
  • Мнения: 884
Царева ливада ми хареса много!

# 19
  • Мнения: 122
За икономична почивка мога да препоръчам това хотелче в Стрелча - http://www.sredna-gora.com/ хотела е с басейн с топла минерална вода, но за вас без кола, пътуването до там ще е малко трудно. В Стрелча има и други хубави места.

Може да погледнете е нещо във Вонеща вода, това може би ще ви е по-наблизо, но доколкото съм чувала минералната вода там е студена

# 20
  • Мнения: 4 842
От хотел Есперанто до двата басейна-около 2км  било разстоянието.

Това хотелът в центъра ли е? т.е. на площада? Едно време нямаше друг хотел. Но ти си преценяваш, де!

Имам много топли детски спомени от този град, ама сигурно вече няма нищо общо с едно време. За последно съм била през 1995 г. После пораснах и вече не ми се ходеше. А сега няма при кого.

Хубава почивка, където и да отидете!

# 21
  • Мнения: 884
Да, в центъра. Според теб голямо ли е разстоянието до басейна?

# 22
  • Мнения: 4 842
Знам ли - навремето не ми се виждаше голямо, но е възможно спомените ми да са избледнели. Къщата ни беше от другата страна на ж.п. гарата (не от страната на центъра). Тя още си е там, де, ама празна.

Спомням си, че се ходеше по тротоари без никакви дървета, а там, когато е топло, наистина напича. Така че ти ако имаш слънчева алергия, може би не е много добра идея да се опънеш на слънцето 2 километра. За мен лично 2 км не са много, но за друг човек може и да са - много е индивидуално! А може и дървета да има вече.

По-скоро се чудя какво ще правите в Полски Тръмбеш освен басейна? Навремето имаше много живот в този град - деца и магазини. После затвориха заводите и фабриките и си мисля, че сега е доста опустял. Във всеки случай ако отидете там, ще се радвам да разкажеш после на ЛС.

# 23
  • Мнения: 884
Намерихме, момичета! Ще ходим на море в Кранево! Малко надвишаваме бюджета, ама с малко...ще се справим! Благодаря ви от сърце! Поздрави на всички!

# 24
  • Мнения: 148
Много се радвам, приятна почивка Simple Smile))

# 25
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Приятна почивка и с много хубави  емоции да се заредите /морето си е море  Peace/. А Царева ливада и района около Трявна през пролетта  Hug

# 26
  • Русе
  • Мнения: 1 782
Намерихме, момичета! Ще ходим на море в Кранево! Малко надвишаваме бюджета, ама с малко...ще се справим! Благодаря ви от сърце! Поздрави на всички!


Плажът на Кранево е много хубав, но за съжаление повечето места за настаняване са далеч от него. Би ли споделила къде сте резервирали? Весело изкарване!

# 27
  • Мнения: 884
Сега не се смейте, ама съм объркала-КРАПЕЦ е, не Кранево! На квартира, близо до плажа.

# 28
  • Мнения: 4 842
Важното е, че е на морето. Много хубава почивка!

# 29
  • Русе
  • Мнения: 1 782
В Крапец не съм била, но са ми казвали, че там морето е много чисто, има даже делфини. Хубаво да си изкарате. Ако е удобно после да споделиш за квартирата. Там съм харесала едни къщи Спасови, но искаха по 120лв. на нощувка. Ако има нещо бюджетно, прилично и близо до плажа, ще се радвам да разбера.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт