Козметични продукти, от които НЕ сме доволни!

  • 52 119
  • 208
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 636
Като казахте ББ крем, много съм недоволна от този на Лидл. Абсолютно нищо не върши - като обикновен крем за лице с цвят е в тубата, но реално, като се размаже, няма нито цвят, нито покритие дори минимално. Прави кожата ми мазна и гадна.

# 136
  • Мнения: 341
И аз съм от недоволните от крема на Лавена - Зима. Напоследък ръцете ми са доста сухи, но този крем не ми помогна. Подлъгах се по името и очаквах да е много добре хидратиращ и подхранващ.
Очаквах нещо, като за зима, а е хидратант. Добре попива, но не предпазва ръцете от влага и студ.

# 137
  • Мнения: 9 991
И аз съм от недоволните от крема на Лавена - Зима. Напоследък ръцете ми са доста сухи, но този крем не ми помогна. Подлъгах се по името и очаквах да е много добре хидратиращ и подхранващ.
Очаквах нещо, като за зима, а е хидратант. Добре попива, но не предпазва ръцете от влага и студ.
Все пак е крем не ръкавици. Как да те предпази от влага и студ?

# 138
  • Мнения: X
Маска от новата серия на ЛОРЕАЛ Pure Clay Glow Mask с черна глина-ОК-нормално е като засъхне да опъва кожата но се отмива(хич не е приятно!)...Интересното е,че след отмиване няма абсолютно никаква разлика,а на следващия ден се събудих с пъпка на носа,челото и лявата буза  #2gunfire

# 139
  • Мнения: 19
Шампоаните на Балеа от професионалната серия за боядисана коса (в червената опаковка). Шампоанът е с доста плътна, кремообразна консистенция, мирише приятно и веднага след измиване косата ми има страхотен блясък, но плюсовете са дотук. Още на следващия ден косата ми е загубила форма, а скалпът ми започва да се омазнява и отново трябва да я мия.

# 140
  • Мнения: 2 623
Шампоаните на Балеа от професионалната серия за боядисана коса (в червената опаковка). Шампоанът е с доста плътна, кремообразна консистенция, мирише приятно и веднага след измиване косата ми има страхотен блясък, но плюсовете са дотук. Още на следващия ден косата ми е загубила форма, а скалпът ми започва да се омазнява и отново трябва да я мия.
От шампоаните им не съм доволна и аз, а опитах доста от техните. Леки са, подходящи са честа употреба, но не ми измиват добре косата и не почистват добре скалпа,наистина сплъстяват косата.

# 141
  • Мнения: 19
Цитат
От шампоаните им не съм доволна и аз, а опитах доста от техните. Леки са, подходящи са честа употреба, но не ми измиват добре косата и не почистват добре скалпа,наистина сплъстяват косата.

+1 Peace

# 142
  • Мнения: 5 615
Не съм доволна от Golden Rose Matte lipstic Crayon.
http://goldenshop.bg/index.php?route=product/product&path=68 … mp;product_id=574
Събира се в крайчетата на устата и се трие много бързо.

# 143
  • Мнения: 2 596
Не съм доволна от Golden Rose Matte lipstic Crayon.
http://goldenshop.bg/index.php?route=product/product&path=68 … mp;product_id=574
Събира се в крайчетата на устата и се трие много бързо.
И аз не съм доволна от тях. Не мога да го разнеса, както трябва. Седи на парцали на устните. Не съм го носила точно поради тази причина не знам как се държи, и колко е дълготраен.

# 144
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Кои са ви номерата? Преди време коментирахме и стигах до извода, че червените са ок, а другите куцат. Моето е 4, както съм споделял и преди и е бетон, даже си стои докато не го махна със салфетка, е не е перфектно естествено.  Blush

# 145
  • Мнения: 2 596
Моето е 03. Не знам дали е от лоша партида, или от нещо друго. Уж хубави коментари имаше по блоговете.

# 146
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
От тези имам две, едното е № 3, другото е №22 (което за съжаление изгубих) и съм изключително доволна и от двете, не се трият, не се събират. Супер доволна съм

# 147
  • Мнения: 3 502
Аз имам 10 и 13  и смятам да си купя още няколко цвята, но не намирам подходящи за мен. Откакто се сдобих с тези, основно тях използвам, много ми харесват.

# 148
  • Мнения: 5 615
И моя е 03.

# 149
  • Мнения: 27
Не съм доволна от повечето моливи за устни - появяват ми се раздразнения и пъпчици по устните. Много съм предпазлива с тяхната употреба. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт