Козметични продукти, от които НЕ сме доволни!

  • 51 855
  • 208
  •   1
Отговори
# 15
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
ББ крема на Нивеа. Много мазен, лъсвам бързо. Като цяло от всичко друго тяхно-кремове, лосиони, деодоранти и прочие съм доволна и от бб-то бях разочарована.
тази спирала на мейбалин, не се разработи, никаква дължина или обем, само по-черни мигли.

# 16
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Моето оплакване от Мейбълин спиралите е, че ми правят миглите супер, което е добре, но изсъхнат ли, започват много, много да ми се ронят в очите и започва едно сълзене, едно омазване...

# 17
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
Аз имам една друга тяхна-моята спирала се оказа  Heart Eyes Такъв проблем съм нямала

# 18
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Знам, че не е тук мястото, но аз съм влюбена в Golden Rose Wonder Lash http://2.bp.blogspot.com/-LpqD6NWnxEg/UEvAbq7KPVI/AAAAAAAABU4/og … DSC02044-horz.jpg и имаше една на Miss Sporty Pump Up Lash http://i12.photobucket.com/albums/a247/liladriel/Jan2011blog.jpg за съжаление не я намирам никъде вече, а е уникална!

# 19
  • Мнения: 433
Маската мус на Балеа с лавандула. Изобщо не ми харесва, защото няма нанасяне това нещо. Гъста консистенция, стоеше неравномерно на лицето и едвам го измих. Освен това нямаше и никакъв положителен ефект за мен. По принцип съм доволна от маските на Балеа, но от тази съм много разочарована.

# 20
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 759
Не съм доволна от матиращата пудра и зелената база за изравняване на тена на Catrice. Други скоро закупени несполучливи неща нямам. Чета тук доста и успявам да улуча правилните за мен продукти.

# 21
  • Мнения: 913
Не съм доволна от така хваления нов крем на Нивея. Омазнява, не попива....абе ужас просто.

# 22
  • Мнения: 36 005
този окоочен на Балеа e последното ми голямо разочарование, отървах се от него

да се оплача - не ми харесва - оцветен крем е, от описанието не успявам да разбера дали се ползва и вечер; консистенцията му е мекичка, но като се нанесе, става една такава твърда, самата кожа става по-твърда също, не е мека и пухкава; това, че е оцветен обаче не означава, че прикрива тъмни кръгове, все същите са си; също не виждам дрениращ ефект от кофеина - може би трябва да го нанасям повече пъти, за да кажа нещо по въпроса, но очаквах по-бърз ефект; нанасях го снощи и тази сутрин, но не съм убедена, че ще го ползвам пак, не ми е приятен самия крем  Rolling Eyes

Скрит текст:

# 23
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 759
Не съм доволна от така хваления нов крем на Нивея. Омазнява, не попива....абе ужас просто.
Имах мостра на този крем и ми хареса, но явно е до кожа.

# 24
  • Мнения: 330
Ще обединя няколко продукта от една марка в един пост,защото имах сходни или направо същите негативни ефекти върху кожата ми.Бях неприятно изненадана,когато открих,че Clinique никак не ми се нрави.
Продуктите, от които съм тотално разочарована са:
-Clinique moisture surge mask
-Clinique smart night
-Clinique pep start
-Clinique 3 step kit(без последната хидратираща стъпка)

Така...всички,продукти без последните такива омазняваха кожата ми и я изпъпчваха,дори запушваха порите ми и това ме караше да се потя.Без всякакъв аромат са всички, което ми даваше усещането,че се мажа с вазелин,а и консистенцията им е доста неприятна за мен...Ефикасност-нулева...
Тристъпковата система пък твърде много изсушаваше кожата на лицето ми,а тоникът освен,че няма много разлика с обикновената мицеларна вода като действие,то при нанасянето му се усещаше някаква неприятна миризма след като попие продукта,което вече беше и върха на сладоледа за мен...
Хиляди пъти-НЕ!

# 25
  • Мнения: 1 520
Не съм доволна от хидратиращия гел Biotherm Аquasource. Много хвален от съфорумки,но за мен не е нищо особено като ефект върху кожата.
Направо се чудя какво толкова намират в него, или пък аз не го ползвам правилно,знам ли... Whistling

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 24 юли 2016, 01:39 от krem-karamel

# 26
  • Мнения: 46 546
Маската на Balea с минерали от Мъртво море. Възпали ми кожата.

Не съм доволна от Elemis, пробвала съм 4 продукта (дневен и нощен крем, измиваща пяна и маска за лице). Миришат неприятно (с изключение на пяната), излизаха ми пъпки от тях и консистенцията им е странна. Помпичката на пяната пък се скапа още след няколко ползвания, потъваше и ръчно трябваше да я връщам.

Прословутия зелен рол на Vichy, по принцип нямам проблем с изпотяване и миризма, всякакви от масовите марки са ми достатъчни, но реших да пробвам това. Все едно нищо не бях слагала.

Лилавата топла на Tigi, мирише хубаво, но ми беше лепкава и ми омазняваше бързо косата.

Velnea пилинг за тяло - мирише хубаво, но нищо повече (този за крака обаче на същата марка е страхотен).

Дезодорантите Revlon Mitchum. Много съм ги хвалила тук и наистина бях супер доволна, но след по-продължително ползване започнаха да ме дразнят, особено от роловете ме сърбеше цялата ръка... Силнички са, внимавайте с тях, редувайте с други.

Avon мицеларна вода. Много тежко миришеше, не успях да я изтрая и я хвърлих.

Основа и топ, 2 в 1 Essence - образува балончета. Вярно че беше топло, но не чак жега, изтрих и пробвах 3 други марки, при никоя от тях не се случи същото.

Душ гелове Korres - нещо не се спогодих с ароматите, не са нищо особено и като пяна. Нищо не оправдава цената им.

Лосион за тяло на горната марка - с жасмин взех, също не ми допадна аромата, размазването също не покриваше изискванията ми.

Лосион за тяло The Body Shop с масло от шеа - миришеше на бръснарски сапун от едно време, Барбон според мъжа ми  Laughing освен това е много трудно да се докопаш до последната 1/3 от него  Crazy

Лосион за тяло Nubian Heritage Coconut & Papaya - страхотен аромат, обаче много гъст. Въобще не успявам да го изстискам, всеки път отвъртам капачката и тава става горе долу, но пак с много мускули, излиза направо в цилиндрична форма, не течен. Иначе после се разнася сравнително прилично.

Лосионите Victoria's Secret - прекалено силен химичен направо аромат, и ми идват лепкави.

Хидратиращ околоочен крем с масло от Ему - люти и щипе.

Кремовете за лице на Filorga - никакво особено действие не видях при мен (мезо маската обаче е невероятно бижу!).

Слънцезащитен за тяло La Roche-Posay Anthelios фактор 50 - изгоряхме ужасно, въпреки че бяхме изложени за много кратко и при не особено силно слънце. За сравнение - при по-топло време и за по-дълъг период с Garnier и Бочко нямаме никакъв проблем.

Хидратираща маска за лице DECLÉOR Hydra Floral - докарваше ми страшни пъпки след всяко ползване.

Спирам, че ще изредя всички марки  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 461
И аз тук, много недоволна от измивната пяна на Balea, синята за нормална към смесена кожа. Мирише ужасно, не ми чисти лицето кой знае колко и аромата и се запазва доста дълго върху кожата, за разлика от ефекта. След гела на La roche posay, просто бледнееше горката. Ще си я изхабя, но няма да повторя определено.

# 28
  • Мнения: 2 596
Спиралите на Мейбълин са мъка за мен. Размазват ми се ужасно много само с Лаш Сенсейшънъл нямам такъв проблем.
Лосионите за тяло на Балеа - стоят си на повърхността на кожата, не попиват.
Моливите за устни на Есенс с новата формула. Със старата формула бяха прекрасни, меки сега са твърди и освен да ме драскат друго не правят.

# 29
  • Мнения: 7 577
И аз съм недоволна от розовата спирала на Мейбълин със зелена дръжка. След два слоя спирала миглите ми не са нито дълги, нито обемни. Общо взето е добра само за прецизно разделяне и почерняване на миглите и за нищо повече. Също не съм доволна и от спиралите на Алверде - пак никакъв ефект

Не съм доволна от шампоаните на Алверде - косата ми се омазнява страшно бързо от тях. Като цяло от цялата декоративна козметика на Алверде не съм доволна - фон дьо тените са много мазни, дори да сложиш съвсем малко, пудрите се ронят и стоят като брашно на лицето, коректорите не вършат никаква работа и нямам плътна консистенция.

Общи условия

Активация на акаунт