А маслини давате ли?

  • 2 270
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 967
Давам обезсолени маслини - полезни са! Даже Малчото вече сам си плюе костилките Laughing

# 16
  • Мнения: 1 032
Пробвах за първи път преди около месец- два, на малката много й харесаха маслините. Не съм прекалявала, защото не знаех дали може от такава възраст да се ядат. Дори и да са безсолни, ги накисвам в малко вода и след това ги давам.

# 17
  • Мнения: 1 237
Купувам от едни големи черни,които не са солени.Малката умира за тях.

# 18
  • Мнения: 6 390
да давам, от зелените без костилки, мисля че й харесват  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 609
Давам, да, доста отдавна и то. Party Малката много ги обича, мине не мине и все ми вика "мамо мисинкаа". Laughing
Хладилника ни винаги е зареден Peace, купувам само някакви "Хутеса", големи, черни и не са солени.

# 20
  • Мнения: 148
И моята много ги обича. За първи път опита преди 2-3 месеца и се влюби в тях, както и в туршията. Затова сега всичко се крие от нея. Маслините все ми се струват солени. Опитах да обезсоля във вода, но не видях особен ефект. Засега практикувам - да не ги вижда много много. Ако види и поиска - давам и 1-2 и гледам да отвлека вниманието.

# 21
  • Мнения: 1 645
Все още не съм дала маслини.
Може би защото нито аз нито мъжо ги обичаме Sick

# 22
  • Мнения: 4 392
Аз много ги обичам и понеже днес си хапвах от онези големите  безсолните,а малката ме гледаше и си въртеше езика много смешно Laughing,та се позачудих дали да дам,а знам ,че са много полезни,но нали нищо не бях чела по въпроса дали се дават на такава възраст и така ,чудейки се , си обръщам главата и какво да видя- Тате й вече й дал и тя се облизва...
Та такива ми ти работи...

# 23
  • Мнения: 313
Купувам безсолни маслини...нашата им е голям фен!

# 24
  • Мнения: 8 505
Не са и от най-любимите храни,но хапва по някоя друга.
Познайте кой ги доизяжда,при положение че баща и не близва маслини... Whistling

# 25
  • Мнения: 5 713
Ето една тема за маслините преди време:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22931.0

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Давам, да, и то доста отдавна

# 27
  • Мнения: 5 299
Не съм се се6тала до сега да давам маслини, н о6те утре 6те я пробвам Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
Да  Grinning моята много ги харесва и вика "оти, отиии" /още/.

# 29
  • Мнения: 5 140
Моята Ния обожава маслини, прояде ги около годинка, естествено и ги обезсолявах.
Сега вече си ги хрупка като бонбонки.

Общи условия

Активация на акаунт