Регулиране на хормоните с Див Ям

  • 11 482
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 780
Ееееее  DeVa® съвсем ме отчая. Таях малка надежда да е на друга фирма.

# 16
  • Мнения: 21
Защо да е несериозно лечението - билките понякога са по-добри и от лекарствата. Довери се на лекуващия ти лекар.  Wink

# 17
  • Мнения: 954
Здравейте Simple Smile Да споделя и моя опит от пиенето на Див Ям.
Години наред нямах цикъл и имах ПКЯ и единствено имах редовен цикъл, когато пиех ОК.
Реших да го пробвам, защото има положителни коментари и ми е писнало от този затворен кръг. От края на м. Април започнах да пия по 2 таблетки. Първия месец имах 4 дена кафеникаво течение, на следващия месец имах много обилен и продължителен цикъл, около 2 седмици и половина и края на Юли - началото на Август ми дойде за 1 седмица нормален цикъл. Много щастие беше, но от тогава нищо. Имах ПМС точно когато трябваше да дойде, но явно не успя да пробие. Продължавам да го пия и се надявам малко по малко да се оправи Simple Smile Омръзнало ми е да се тъпча с химии които действат само при техния прием, а проблема си остава....

# 18
  • Мнения: 2 677
Ползвам крем с див ям (за мазане) и съм повече от доволна - за първи път в живота си имам нормален, редовен и безболезнен цикъл. А иначе от тийнейджърка бях с ПКЯ, "лекуваха" ме с противозачатъчни, а после и забременяването трудно ми се отдаде...
Много е хубаво, че вече предлагат и такъв щадящ вариант за лечение, защото с лекарства има подобрение само, докато ги пиеш, а после не е за разправяне колко вреди се оказва, че са нанесли на организма.

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 36
Аз също ползвам крем с див ям. Много съм доволна, ако искате ще ви дам повече информация
🙂

# 20
  • Мнения: 490
Здравей, Киара, разкажи повече, ще ми бъде интересно. Аз търся решение за справяне с безсъние и избухливост преди  цикъл. Първо пих вечерна иглика-от нея само качих килограми, сега пия витекс, но ми ще да пробвам и дивия ям.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 539
Здравейте.Изписан ми е див ям заради висок естрадиол,понякога удебелена лигавица на матката и задържани фоликули.Но нали той е фитоестроген,няма ли да увеличи още естрогена.

# 22
  • Мнения: 57
Здравейте.Изписан ми е див ям заради висок естрадиол,понякога удебелена лигавица на матката и задържани фоликули.Но нали той е фитоестроген,няма ли да увеличи още естрогена.

Те всичките ги водят фитоестроген,но уж Агнес и див ям стимулират прогестерон,а Вечерната иглика естрогена

Общи условия

Активация на акаунт