Красиво и рядко срещано име за момиче с Д

  • 19 846
  • 165
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Варна
  • Мнения: 469
Най-много ми харесва Дара-кратко,ясно и красиво.След това Деница и на трето място-Дамяна.

# 77
  • Мнения: 2 746
Димана

Дамяна

Доника

# 78
  • София
  • Мнения: 22 954
Една от най-добрите ми приятелки се казва Даниелида,на мен ми харесва,интересно е и не съм срещала другаде такова.
Дамяна ми допада до някъде,Димана звучи добре,ама като си представя да и викат Дима...Детелина също ми харесва.

# 79
  • Мнения: 465
Дамяна е хубаво, но Димана май ми е по симпатично.

Дивна, Даниела, Дора, Дориана

# 80
  • Мнения: 28
Давида,  Дея, Дия, Делисия   Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 301
Какво става авторката вече насочи ли се към някои имена?

# 82
  • Мнения: 30
Какво става авторката вече насочи ли се към някои имена?
Не, все още се колебая между много и нищо не ми изпъква ей така, да си кажа, това е името, а и таткото да го хареса. В краен случай ще послушам дъщеря си и ще е Елза  😁

# 83
  • Мнения: 301
Какво става авторката вече насочи ли се към някои имена?
Не, все още се колебая между много и нищо не ми изпъква ей така, да си кажа, това е името, а и таткото да го хареса. В краен случай ще послушам дъщеря си и ще е Елза  😁

Ами щом изброихме всички възможни (български + малко изгъзици) имена с Д и нищо не те грабва, явно с буквата Д не е вашето име, незнам.. Rolling Eyes

# 84
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Ако Елза ви харесва на всички, няма повече какво да го мислиш. Даже после ще разказвате сладката  семейна история, че каката е измислила/одобрила името на бебето.  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 2 258
Като Елза и Ана ли?? Нали се шегуваш?

# 86
  • До морето
  • Мнения: 7 073
Що? Елза си е хубаво име, звучи много по-нормално от Делисия и всякакви други глупотевини, изброени тук. Просто сега всички го свързват с Фроузен.

# 87
  • Мнения: 3
Здравей!
Дария, Даная, Дея, Далия, Даниела, Даника, Денисия са много красиви имена с Д. Денница е име на славянска богиня на утринната звезда, а Диана на римската богиня на лова и плодородието. Пожелавам успех в избирането на правилното име!  bouquet

# 88
  • Мнения: 2 299
Що? Елза си е хубаво име, звучи много по-нормално от Делисия и всякакви други глупотевини, изброени тук. Просто сега всички го свързват с Фроузен.
Аз пък като чуя Елза и се сещам за Елза Парини  Embarassed

# 89
  • София
  • Мнения: 310
Имах колежка на име Елза и от нея знам, че е кръстена на някаква героиня от някакъв роман. Иначе предложено от малко дете си е точно от анимацията (можеше да е и Дорис). Иначе модата на Фроузен ще отмине и ще се забрави, но името на детето ще си остане и след години никой няма да се сеща за героинята и да свързва детето с нея, въпроса е дали ще изтърпите подмятанията до тогава. И все пак, ако името наистина ви харесва няма нищо лошо да кръстите детето си така, все пак това си е вашето дете.

Общи условия

Активация на акаунт