Малки Сладки Лъжкини - Тема 13

  • 35 055
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 309
Този от поста на валия и аз не го помня.
А пък сцените между тях, абсурд.
Открих го, било една пиянска нощ  Laughing Значи за кратко е бил и не съм напълно зле с паметта  Crazy
http://pretty-little-liars.wikia.com/wiki/Riley
Да, и това не помага. Joy
Може да е била наша пиянска нощ  Laughing

# 76
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
 Joy
Знаеш ли?

# 77
  • Мнения: 13 091
Сиси,само на името Mr. Green на героинята никак даже Grinning. Фенка съм на Мона Heart Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 335
Аз очаквам след разочарованието, което предизвикаха във феновете с разкриването на Сиси като А, сега да са си взели поука и да измислят някой по-смислен за ролята на новият А. Най-готино би било да направят така, че Алисън да е злодеят. И всъщност Елиът да е този, който се е опитвал да я спре. Дори би ми харесало да се върнат на частта с близначката на Али (като по книгите).  Искам да разкрият разтърсващи мотиви за причината да тормози А останалите.  Че то иначе стана така, че с години едни момичета биват тормозени и прецаквани от някой, ама нито се знае кой е, нито защо е... Това с мотивите на Сиси, която всъщност е Чарлс няма да го коментирам... А иначе, Ноел не беше ли гадже на Сиси или нещо съм се объркала?

# 79
  • Мнения: 2 309
Аз до колкото се сещам Ноел беше с Алисън! Книгите не съм ги чела!

# 80
  • Мнения: X
Аз очаквам след разочарованието, което предизвикаха във феновете с разкриването на Сиси като А, сега да са си взели поука и да измислят някой по-смислен за ролята на новият А. Най-готино би било да направят така, че Алисън да е злодеят. И всъщност Елиът да е този, който се е опитвал да я спре. Дори би ми харесало да се върнат на частта с близначката на Али (като по книгите).  Искам да разкрият разтърсващи мотиви за причината да тормози А останалите.  Че то иначе стана така, че с години едни момичета биват тормозени и прецаквани от някой, ама нито се знае кой е, нито защо е... Това с мотивите на Сиси, която всъщност е Чарлс няма да го коментирам...

+1

# 81
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Не, Ноел беше гадже на Мона и на Джена, брат му на Сиси.
Иначе ми допада идеята, Ноел сега да помага на нашите, и за това да отиде при Джена и гнуСара. Алисън нали имаше някакви тайни срещу него (ако не е забравила Мара).

# 82
  • София
  • Мнения: 335
Толкова неща можеше да измислят за отсъствието на Алисън. И все страховити и дълбоки неща. А те го направиха като сценарий за идиоти...

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 2 422
За епизод, в който не става нищо, много сте изписали hahaha Сега видях, че чак август ще има нова серия, а дотогава 100% ще забравя всичко ooooh!

# 84
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Божествена Ашли
Скрит текст:

# 85
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
Да. Heart Eyes
С перука ли е?
Харесва ми повече така.

# 86
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Хахахаха значи аз късно съм спряла дневниците - не съм гледала само сезон 7.
Четох описанието на следващите епизоди - връщат Пейдж. Направо ще получа нервна криза да ги гледам тези двете гнуСара и Пейдж  #2gunfire
И все пак аз логика не откривам в това някой да е толкова ядосан на Али а в същото време да тормози приятелките и. И като си помисля май само Ария е била по-малко тормозена от останалите.

# 87
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
О, не и тази флегматичната ли? ooooh!

# 88
  • Мнения: 248
За да има някаква логика би следвало А да е някой, който Али е съсипала, а момичетата са й помогнали доволно. Или самата Али, която примерно е бясна, че въпреки всичко те са заедно и не я имат за толкова близка, колкото са те една с друга... Знам ли, просто не ми идва на акъла кой биха могли да направят А, за да ми се върже цялата злоба и целия труд да прецака женските

# 89
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Тази актриса, която играе Пейдж ми е откровено грозна, прилича ми на някакво животно в главата и не мога да установя какво.

По-добре Мая да си бяха върнали и да се създаде нещо там, защото имаше какво.

Ария наистина е най-малко тормозената, то  и за това, голяма част от теориите нея я правеха А, но....Мара, Мара се у*ра Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт