Дългото чакане след трансфер 52

  • 59 161
  • 782
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Записче, следя ви с интерес и стискам палчета на всички ви за най-положителния резултат!

# 61
  • Мнения: 311
Мишана, Мариана, честито момичета! Лека и безпроблемна до края Hug bouquet
И аз съм от безсимптомните  Rolling Eyes  4 ден след ЗЕТ на 2 5-дневни, но нищо по-различно, освен подут корем Tired да видим какво ще излезе накрая.. Praynig 

# 62
  • Мнения: 114
Все още не знам в коя седмица съм  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile но имам болки като пред менструация и придърпвания, дали това е нормално или трябва да се притеснявам?Пълна паника съм станала

# 63
  • Мнения: 730
Viко, кога си на лекар? Че съм изтървала:)

# 64
  • Мнения: 114
Viко, кога си на лекар? Че съм изтървала:)
В петък на 29.07 но вече съм пълна паника.Ти ходи ли на първи преглед?

# 65
  • София
  • Мнения: 3 272
Ех, не случайно има снимка на близнаци в началото на темата - с пожелание за износени до термин такива двойни щастиета  bouquet

Продължавате да пълните темата с хубави новини и не се шашкайте от липса на симптоми. Аз също нямах физически такива, освен, че ми се ядеше кисело.

# 66
  • Мнения: 730
Viко, кога си на лекар? Че съм изтървала:)
В петък на 29.07 но вече съм пълна паника.Ти ходи ли на първи преглед?
Да, днес. Нали от там знам, че имам две точки:)

# 67
  • Мнения: 255

Фиоре, почивай си повече и се пази bouquet И аз трудно стоя на едно място, но май трябва повече да почиваме Whistling  А за онзи ден май сме се видели За малко  Blush аз като влязох там в стаичката имаше две мацки и момичето, с което чакахме и влезе преди мен и вече попълваше декларацията. След малко извикаха едната мацка, явно си била ти Hug
Simple Smile  Да, значи правилно съм се ориентирала, но нямаше време да се видим. Нищо , дано скоро се засичаме по хубави поводи  Praynig  Hug
Леле, как ме зарадвахте и заредихте с надежда, момичета! Много се радвам за хубавите ЧХГ и двоините радости, нека всяка да има само  късмет и щастие оттук нататък  Hug 🍀

Последна редакция: вт, 26 юли 2016, 08:34 от fioreto

# 68
  • Мнения: 333
Здравейте, от 10г съм в този форум, но съм си забравила паролата, тъй като последните 4 години само ви чета.
Имам 2 неуспешни опита 1 на спонтанен цикъл и 1 със стимулация., които бяха преди 7 години.
Сега отново направихме опит инвитро и на 15.07 ми върнаха 2 ембриончета на 6 ти ден и 4 замразихме.
Бях се зарекла, че този път ще послушам док. и ще направя урирен тест на 20ти ден след трансфера ( не знам защо толкова дълъг период), но от няколко вечери не мога да спя и се стряскам нощтно време.
Та днес 12 ден от трянсфера станах сутринта и си казах ще правя тест пък каквото ще да става  Laughing

веднага се появи втора чертичка която е по-светла, но я има.
Сега се чудя да звъня ли да кажа на док. или да изчакам до 3.08.
Би ли се променил резултата според вас и това да е причината да иска на 20 ден след трансфера да ме види?

# 69
  • Мнения: 19 721
Тихичко честито. Според мен, му се обади. Най-вероятно ще поиска и кръвен Peace

# 70
  • Мнения: 730
Обади му се. Въпреки, че моя не ме отрази. Прати ме да си чакам кръвния:))

# 71
  • Мнения: 2 999
Тихичко честито и от мен и пусни кръвен за да видиш как се движат нещата. Hug

# 72
  • Мнения: 333
Благодаря ви момичета Hug
Обадих се и на 5.08 съм на преглед. Чакането продължава Twisted Evil

# 73
  • Мнения: 4 696
Благодаря ви момичета Hug
Обадих се и на 5.08 съм на преглед. Чакането продължава Twisted Evil
Тихичко честито! Това чакане  до прегледа е още по-тегаво, поне при мен беше така.

# 74
  • Мнения: 222
Честито, жълтурчо  bouquet Много спокойна бременност  Hug

Общи условия

Активация на акаунт