Какъв може да бъде проблемът? Стрес, бременност?

  • 2 115
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте..
Искам да попитам дали подобно нещо ви се е случвало ..
Цикалът ми миналия месец беше нормален с червен цвят и 8 дни продължителност. Преди него съм имала полов контакт, но той не е свършвал в мен или поне така се надяваме и двамата. Нямам симптоми никакви .. надявам се и да нямам. Последно сме правили на 20 юни. Възможно ли е да съм бременна при положение че този месец ми дойде с 6 дни  закъснение тъмно кафяво течение, което продължи 4 дена и при положение че цикалът ми беше нередовен. Преди време имах цистит, но мина. Сега пак от време ме боли дясната страна долу и имам чувството че ми се пикае често. Дължи ли се на стрес това или? Имам и жълто-бяло вагинално течение два пъти последвано с капчица кръв..

Скрит текст:
Zdraveyte..
Iskam da popitam dali podobno nesto vi se e slucvalo ..
Cikalat mi minaliq msec beshe normalen s cerven cvqt i 8 dni produljitelnost a predi nego sum imala polov kontakt no tiy ne e svursval v men pone taka se nadqvame i dvamata .. nqmam simptomi nikakvi .. nadqvam se i da nqmam posledno sme pravili na 20 yunii .. vuzmojno li e da sum bremenna pri polojenie che tozi mesec mi doyde s6 dni  zakusnenie tumno kafqvo techenie koeto produljitelnost 4 dena i pri polojenie che cikalat mi beshe neredoven predi vreme imah cistit no mina sega pak ot vreme ne bole dqsnata strana dolu imam cuvstvoto che mi se pikae chesto .dulji li se na stres tova iliii????imam i julto-bqlo vaginalno techenie dva piti posledvano s kapchica kruv..

Моля, пишете на кирилица!
модератор

Последна редакция: нд, 24 юли 2016, 20:32 от bubanka

# 1
  • Мнения: 30 802
Тестът за бременност струва 56 стотинки в аптеката.

По цвета на течението НЕ СЕ гадае дали има бременност или не.

# 2
  • Мнения: leet
Тестът за бременност струва 56 стотинки в аптеката.

По цвета на течението НЕ СЕ гадае дали има бременност или не.

А, че много евтин, кой е той? Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 29 162
Цитат
12. Писането на кирилица е задължително!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714

За тези, които няма инсталирана кирилица:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823;topicrefid=19

# 4
  • Мнения: 30 802
Тестът за бременност струва 56 стотинки в аптеката.

По цвета на течението НЕ СЕ гадае дали има бременност или не.

А, че много евтин, кой е той? Simple Smile

Не му знам даже марката, с третото бях too cheap да дам 3.50 за SureCheck:)

# 5
  • Мнения: 5 513
Тестът за бременност струва 56 стотинки в аптеката.

По цвета на течението НЕ СЕ гадае дали има бременност или не.

А, че много евтин, кой е той? Simple Smile

http://apteka.framar.bg/30041849/%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82-%D0%B7 … 0-1-%D0%B1%D1%80-

# 6
  • Мнения: leet
Ти да видиш, а аз все се набутвах с тия от 4-5 лева.

# 7
  • Мнения: 218
Хаха, даже не знаех, че съществува подобна марка тестове, а аз съм се набутала два пъти по 7лв да дам... Simple Smile И даже първия показа отрицателен, чак втория показа действителността, която точно тази вечер явно си мисли, че спортува в някой фитнес салон, защото коремчето ми се чуди на къде да хване Simple Smile

Без да искам да обиждам авторката на темата, но въпросът ти е меко казано несериозен, поради няколко причини:
1. Един тест да си направиш наистина е елементарно, никой няма да разбере, ако ти не желаеш, евтино и се прави в домашни условия.
2. Един преглед при АГ лекар не само, че ще ти каже дали си бременна, но и ще ти каже какво може да ти има, съответно да се излекува проблема.
3. Толкова кратко и неконкретно си описала симптомите си, че дори и лекари да има сред потребителите надали могат да те разберат, а какво остава да ти помогнат.

Съветът ми, който е най-дружелюбен, е да си предприемеш някакви действия - дали тест, дали лекар, и да си отговориш на въпроса "какво ти има".

# 8
  • Мнения: 4 500
но той не е свършвал в мен или поне така се надяваме и двамата.
Детска му работа  Joy

# 9
  • Мнения: 4 194
Отиди на гинеколог.

# 10
  • Мнения: 30 802
Детска, защото решенията струват не много скъпо.

Ето ти:

Презервативи (струват стотинки до левчета).

Фарматекс (спермицид)- под 20 лева за 10 дози.

Ап за следене на цикъла (в добавка към някой от горните методи): 0 лева;

Аборт в качествена клиника: 300-500 лева.

Дете: Около 100 хил. лева в следващите 18+ години.

# 11
  • Мнения: 218
Детска, защото решенията струват не много скъпо.

Ето ти:

Презервативи (струват стотинки до левчета).

Фарматекс (спермицид)- под 20 лева за 10 дози.

Ап за следене на цикъла (в добавка към някой от горните методи): 0 лева;

Аборт в качествена клиника: 300-500 лева.

Дете: Около 100 хил. лева в следващите 18+ години.

Хаха, недей така с тези цифри, че съвсем ще се откажем да раждаме Simple Smile

# 12
  • Мнения: 30 802
То всъщност с децата е малко като с тестовете за бременност- може и скъпо, може и евтино. Но трябва предварително да си наясно какви са целите, да не се случват изненади.

# 13
  • Мнения: 1
Здравейте! Извинете, че пиша като отговор, но все още не съм намерила как се публикува.
На мен проблемът ми е горе долу като на госпожата. Правихме го на 14.07., бяхме на ресторант вечерта, пихме и  на сутривта господинът ми заяви 4е е свършил 3 пъти в мен. Останах изумена. Сега сам на тръни. Трява да ми дойде към 9-10 август, а дрехите ме притискат, пия помалко кафе от обичайвото, 4е пжсле ми става лошо, ям  солено и пия айрян със сол, нещо което не обичам, за да стабилизирам стомаха. Появи ми се те4ение, не понасям силни миризми, пуша по-малко от нормалното за мен... бихте ли ме посъветвали? Какво е  според вас?

# 14
  • Мнения: 1 745
 Shocked  Gloriadivina, ти не разбра ли,че е свършил в теб? И като разбра сутринта защо не взе мерки веднага? Доста вероятно е да си бременна,ако сте уцелили овулацията. Иначе симптомите може и да са от внушение,но наистина си вземи тест,както и авторката на темата. Ние няма как да отгатнем бременни ли сте,болни ли сте...  ooooh! И прочетете малко за предпазването от нежелана бременност.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт