Моята сватба през 2016 - тема 4

  • 28 307
  • 168
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 204
maggi_91 Нашата сватба ще е в Бест Уестърн Хотел Експо, изнесен ритуал в градината и после тържеството в една от залите. Успех при подготовката, че време не остана Simple Smile

kisssi Честито! Бъдете много щастливи!!!

# 106
  • Мнения: 187

signora_tina
, потвържденията ги събирам до края на този месец. Да, всичко се случва, но трябва да заплатим ресторанта месец предварително  (отварят го специално за нас, тъй като е извън сезона) и трябва да имам окончателна бройка - не ми се иска да плащам залуду куверти - и без това не са евтини. Цветя няма да имам - самичка ще си украся ресторанта със есенни листа, жълъди, шишарки, кестени, плаващи свещи и други есенни неща. Цвят на сватбата - жълто, тема: рустик, есен и слънчогледи.

# 107
  • Мнения: 10
Момичета виждам , че някои вече са госпожи, а други като мене все още чакат този съдбовен ден  Grinning на мен ми предстои сватба на 10.09 , дайте идеи за игри по време на тържеството

# 108
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Хриси, напълно права си, че трябва човек да се застрахова. Аз ще поръчвам подаръчетата за гостите 20 дни преди сватбата, за да имаме време за реакция, ако нещо не ми хареса, да се промени.
Малко се ядосах на едно нещо. На сватбата, на която ще ходим на 1.10. на моя приятелка си говорехме много за сватбите, консултирахме се и последният път като се чухме аз споделих, че съм решила да поръчвам бисквитки отгоре с надпис или картинки и преди няколко дни й се обадих да я питам дали са купили халките и я питах какво са решили вече за подаръчетата, защото предишният път не беше решила и ми каза "Ние решихме да са бисквитки отгоре с картинка на булка и младоженец" и аз зяпнах, защото 20 човека, които ще са на нейната сватба, след 2 седмици ще дойдат на нашата. Много тъпо се получи, мноооого, ама какво да направя, случват се такива неща.
Сега се чух с момичето от агенцията, в събота ще се видим и най-накрая ще изберем цветовете, защото аз вече съм в ужас  Laughing

Мики, ние ще имаме чупене на питката, ще имаме една игра с обувките на двама ни, жартиер, букет, и май е това. Диджеят ми е близък приятел и той каза, че ще има една игра, която ще е изненада, но няма да има неприятни изненади.

# 109
  • Мнения: 187
На мен подобно нещо ми се случи с един подарък - откраднаха ми идеята, а аз понеже многоооооооооооо преди това планирам и ще излезе, че аз съм я откраднала все едно. Затова от тук-натам не споделям с приятели, да ми е мирна главата. Като не се познаваме хайде, ама като сме всички заедно... много тъпо, аз побеснях.

Същото стана и с една екскурзия - говоря аз от годинаи половина, че искам да отида в определен град и тн, и хоп - "Ние ще ходим на почивка еди си къде - много искаме". Естествено, че на много хора може да им се ходи на едно и също място, ама..малко тъпо стана...

За игрите - ние ще имаме жартиер, букет, чупене на питка, захранване (това май не се води игра) и май е това

# 110
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Сетих се да кажа какво ще правим с прасенцето, защото свекървата иска да купи прасенце, а пък кумовете не искат да танцуват да си го откупват или там както се прави, та решихме шаферите да изиграят пред кумовете една ръченица и междувременно пред кума сервитьорите да поднесат прасенцето, за да не се цапа никой, така ми се струва най-удачен вариант.

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Това със заемането на идея е гадничко, но пък ще можеш да видиш нейните и да си поръчаш по-хубави Wink

# 112
  • Мнения: 33
Благодаря, момичета Simple Smile

# 113
  • Мнения: 10
Здравейте момичета Simple Smile искам да ви питам тези които са от Бургас как е процедурата за медицинското за гражданският брак .. днес ни взеха в Рамус кръв за Васерман, но понеже и двамата от скоро сме бургазлии и не знаем за останалите изследвания къде се ходи ( белодробни , кожно - венерически, поне личен лекар имаме тук ). Къде трябва да отидем и горе долу цени ако знаете ще съм много благодарна Simple Smile

# 114
  • Мнения: 226
Здравейте момичета и моята сватба мина. Беше уникален ден, който свърши много бързо. Поради тази причина забавлявайте се и не обръщайте внимание на малките перипети.
Ресторант "спа хотел Драгалевци"- уникален, приличен куверт, вкусна и голямо количество храна. Персоналът е ужас! Пияна сервитьорка + педал, който беше дошъл да краси и да прави муцуни.
Д-джей Жоро Тасев - бива, направи купон
Видео - Сашко Георгиев - уникален професионалист
Фото - Симеон Савов - добра работа
Торта - Росица Василева - уникално вкусна, красива и цената е доста добра
Цветя / украса - Тони - магазин на Карниградска 16
Танцов ансамбъл - Играджии - супер са, голям купон стана
Това е от мен успех на всички бъдещи булки :*

# 115
  • Мнения: 187

Toni_n_k
, честито! Много любов и прекрасен семеен живот!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 226

Toni_n_k
, честито! Много любов и прекрасен семеен живот!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Благодаря :*

# 117
  • София
  • Мнения: 204
Честито, Toni_n_k!!! Желая ви много щастливи моменти и любов!

Моят сватбен ден (5 септември) беше уникално преживяване за мен - моята сбъдната приказка Simple Smile Мина като един миг... Всъщност през целия ден бях доста спокойна и напълно осъзнавах какво се случва и се наслаждавах на всеки един момент.

Имахме страхотна фотосесия (на много нестандартно място). Снимките и видеото трябва да станат уникални, защото с нас бяха Симон и Тони (SV studio) и Влади (Volkvision).

Декорацията ни в градината и залата на Бест Уестърн Хотел Експо, сладкия бар,както и подаръчета бяха направени от прекрасната Ади от Wedding style.

За забавната част избрахме професионалистите от ансамбъл Чинари. Направиха невероятно шоу.

Първият ни сватбен танц беше валс на песента на Demis Roussos - Come Waltz With Me https://www.youtube.com/watch?v=_2pTasloA-s 
Мисля че изненадахме много приятно гостите с хореографията на тази песен. Благодарим на нашите приятели от Ет Мачибо.

За доброто настроение на гостите се погрижи DJ Бедрос - много точен човек и голям професионалист.

# 118
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Честито на всички, които вече са семейни! Много щастливи години ви пожелавам с вашите половинки  bouquet

Ние сме вече в трескава подготовка и сега сме на фаза алкохол. Имаме си домашна ракия и вино и искахме да ги сложим в бутилки и сега се чудя от къде да намеря такива. Може ли някой да ми помогне? Благодаря  Hug

# 119
  • Мнения: 187
http://napalnisisam.com/index.php?route=product/product&path … amp;product_id=82

Това са нашите, много са хубави, но ние май няма да ги ползваме

Общи условия

Активация на акаунт